Програми для Android

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Deus igrok, 3 вер 2012.

  1. Asmodeus

    Asmodeus Well-Known Member

    Коли зробити рут, то можна навіть системні проги деякі повидаляти, наприклад я видалив плей маркет, гугл плей не чіпав покищо ))
    Можна багато програм видалити з автозавантаження телефону, змінити місце їх дислокації з пам"яті телефону на карту пам"яті....
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    то залежить від того, який у вас телефон. Скоріш за все інструкцію для рутування вашого телефона, всякі прошивки і необхідний софт знайдете на http://4pda.ru/ .
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Чувак по англіцки повідає про всякі андроїд епси, але навіть без знання мови догнати можна...

    http://www.youtube.com/watch?v=7cdinCcPuEQ
     
  5. Yelik

    Yelik Well-Known Member

    Можна детальніше, що цей блокнот вміє?
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Evernote
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    µTorrent - торент клієнт. Встановив сьогодні. Качаю кіна з Гуртом. Наразі це бета, але працює ніби доволі стабільно.

    ex.ua - програма для пошуку відео на файлосховищі ex.ua , а також його перегляду і скачування. Особливо корисно, що можна прямо скачувати той полегшений варіант відео, який вони віддають для перегляду онлайн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Два дні тому прилетіло оновлення ОС. Таке враження що в руки попав новий телефон :nyam2: Як я розумію, тепер в мене стоїть такаж ОС як на третьому гелаксі.

    Додалась можливість редагувати іконки в низу робочого стола
    Збільшилась кількість кнопок під "шторкою" (додалась кнопка передачі даних, блокування телефона ітп)
    З'явилась можливість додавати іконки швидкого доступу на екран блоківання
    З'явилась фішка, коли переглядаєш контакт і підносиш тел. до вуха то він автоматично набирає номер.
    Телефон став помітно швидшим...в тесті AnTuTu Benchmark сходу набралось 10 000 "папугайчиків" раніше максимум було 8 000 а частіше навіть 6 000.

    Коротше кажучи, телефон через рік експлуатації став значно кращим ніж при покупці....До чого техніка дійшла :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Так, все як у мене на С3 :)
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А як включається та фігня шо телефон слідкує за очима і відключається коли на нього не дивишся?
    Чи то молодша модель ше на таке не здатна :scratch_one-s_head:
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Установки - Дисплей - Смарт режим
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Включив.......але нічого не відбувається :scratch_one-s_head: Як я розумію мала б з'явитися пентаграмка ока на верхній панельці...
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Так. Мабуть функція не підтримується вашим залізом.

    Досить зручна штука. Часом читаєш наприклад форум, написав хтось многа букав, а екран кожні 30 секунд гасне, якщо не чіпати. А з тою функцією я поставив собі мінімальний час згасання екрану (15 сек) і він гасне лише тоді, коли відкладаю телефон в сторону. Періодично в треї з"являється піктограмка око, яка підглядає за мною :)
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Справді, тепер бачу періодично з'являється і підглядає....Цікаво чи в читалці буде фонциклірувати? А в ночі???

    ---------- Додано в 10:21 ---------- Попередній допис був написаний в 10:18 ----------

    Доречі, тут ше в мене зявився якийсь "Гугль асестент", обіцяє давати цінні поради.......Я його годину налаштовував, зі всім погодився, включив....вже третій день пішов, а цінних порад нема :dntknw: Надурили чи шо :scratch_one-s_head:
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Кажуть, що може некоректно працювати при поганому освітленні чи при певних кутах огляду

    То як, працює функція? І яка модель телефона у вас?
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Вроді працює....другий гелаксі

    ---------- Додано в 10:24 ---------- Попередній допис був написаний в 10:23 ----------

    То шо в ночі не працює то зле...Треба буде значить ставити більший час, а тоді вже і потреби нема в смарт режимах...
     
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    не факт. Ось зараз у мене в кімнаті конкретні сутінки, видимість процентів 20, екран не вимикається, причому навіть коли я очі закриваю :) Аж коли відклав в сторону, згас

    ---------- Додано в 10:33 ---------- Попередній допис був написаний в 10:29 ----------

    І ця функція до вас прийшла лише з останнім оновленням? Раніше не приходила?
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Мабуть ні.........останнє оновлення було таке "чисто конкрЄтноє" оновлення....телефон став як новий. Раніше були так...дрібниці.

    ---------- Додано в 10:40 ---------- Попередній допис був написаний в 10:39 ----------

    А в Вас є той Гугл асестент?
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    мда... маркетинг :) Функції вже фактично рік, але досі це було фішкою С3, а тепер, коли С3 продавати не треба (буквально на днях презентують С4), вони "роздали" її на інші девайси :)


    Без руля, я не дійшов ше до того. :)
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Скачати самостійно оболонку с3 давно вже можна було...просто самому заморочуватись лінь було...

    ---------- Додано в 11:23 ---------- Попередній допис був написаний в 10:55 ----------

    Щось крім якихось чуток і то "не па рускі" більше нічого нема...:dntknw:
     
а де твій аватар? :)