Програма захоплення світу

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем JASTRUB, 20 жов 2009.

  1. Gron

    Gron тафгай

    Може ще не перейшов, невстиг.
    Але хтось з нас, вже офтопом, почав замилювати тему.
    Это жу, неспроста(с):)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    Я скажу так,комусь в "войнушкi" захотiлось побавитись, бо скучно стало.Вон як Жирiновському башню знесло...
    I як Росiя постiйно провокуе Штати(я вже декiлька разiв це зауважувала),а якщо в CША прийде до влади тоже такий ,з психiчними проблемами, чувачьок?!Тодi хай та Ванга в своему гробу декiлька разiв перевернеться......це треба було старiй клячi таке плескати свoiм язицюрою.
    P>S я на одному росiйському форумi тему запропонувала:Путiн - Гiтлер 2? Так ii швиденько прибрали :0
     
  3. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    Звичайно, найвпливовіши люди Світу - ніяк не можуть діяти окремо, вони всі взаємопов'язані. Як би там це не називали. Але то дрібниці - людина це бовдур
     
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тут чек з ланчу Абрамовича

    Це початок кінця... ;))
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    СТБ про них крутило цылу програму..
     
  7. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    В принципі ціни досить помірні, тільки алкоголь дуже дорогий, і на нього пішло багато грошей.
    Говорять, що він з цього алкоголю майже нічого не пив, а потім роздавав іншим людям.
     
  8. Prometheus

    Prometheus Well-Known Member

    Теж чув схожі розмови.
    Зокрема, що США та Мексика скоро стануть єдиною державою з єдиною валютою (на жаль. не пам'ятаю назви) і т.д. І що організації типу ЄС створюються, як підґрунтя до подальшого укрупнення націй...
    Що я про це все думаю? - звісно, що не все так просто, як здається. Це знає кожен... Однак, ніхто не знає, на скільки це серйозно...

    Але не варто на тому зациклюватись. Просто у темі наведено один з низки цікавих текстів...

    Один впливовий американець одного разу сказав наступне: "мені не потрібна видима влада. Просто дайте мені контролювати курс долара".
    Приклад - спостерігаємо вже практично цілий рік.

    А ще майя, свого часу, прикольнулись: за їхніми пророцтвами кінець світу настане 2012-го... Американські сценаристи не розгубились :)
    Можливо, наші політики, знаючи про це, не поспішають з підготовкою до Євро? :) Мовляв, нащо даремно кошти витрачати? :haha:
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    :))) А що, варто збирати? :haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Prometheus

    Prometheus Well-Known Member

  11. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    - Для деяких він вже наступив...
     
а де твій аватар? :)