Про секти

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Colly, 8 жов 2007.

  1. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Вівці - символ лагідності, покори Богові і його вимогам.

    Иоан.10:27 Овцы Мои слушаются
    голоса Моего, и Я знаю их; и они
    идут за Мною.
    Мал.3:18 И тогда снова увидите
    различие между праведником и
    нечестивым, между служащим Богу
    и не служащим Ему.

    Рим.2:12 Те, которые, не [имея]
    закона, согрешили, вне закона и
    погибнут; а те, которые под
    законом согрешили, по закону
    осудятся
    Рим.2:16 в день, когда, по
    благовествованию моему, Бог
    будет судить тайные [дела]
    человеков через Иисуса Христа.


    Образ овець і козлів вжитий Ісусом взятий саме з книги Єзекеїля, і ці слова нес тосуються лище євреїв.
     
  2. Hitiky

    Hitiky Well-Known Member

    Ви просто прийняли те що Вас СЄ назвали "вівцею" (хоча вже 12 років Ви щось середне) і погодились, що інші "козли".

    Аргументації того що саме Ви не "козел" я не бачу.
     
  3. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Мал.3:18 И тогда снова увидите
    различие между праведником и
    нечестивым, между служащим Богу
    и не служащим Ему.
     
  4. Hitiky

    Hitiky Well-Known Member

    Якщо сказати більше нема що, то з цього короткого обговорення очевидно, що
    свавільна інтерпретація біблії використовується для того щоб безпідставно осуджувати інших і возвеличувати себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Сказати є ще багато чого от тільки питання чи хочете ви це зрозуміти.


    40 одному из сих братьев Моих
    меньших. Речь идет об учениках
    Христа (10,42; 12,48.49; 18,14), а не
    вообще о бедных и нуждающихся.
    Суд над народами определяется
    тем, как они относятся к
    христианам и, тем самым - к
    Евангелию (10,40-42). И это не
    потому только, что язычники могут
    слышать и веровать лишь через их,
    христиан, свидетельство (Рим., гл.
    10), но и потому, что Христос
    отождествляет страдания учеников
    со Своими.
    *

    не думаю що критика християнства без підставна

    згадане місце Євангелії від Матвія усі конфесії трактують приблизно однаково
     
    Останнє редагування модератором: 17 лип 2009
  6. Hitiky

    Hitiky Well-Known Member

    Ви не бачите людей котрих ображаете і засуджуєте, "не суди і несудимий будеш"

    Оскільки, перебуваючи в полоні створеної Брукліном ілюзії, судете ви, то судять і вас - це не "переслідування сатани" а наслідки вашої діяльності, і все ще попереду..

    Поділ на "ми" і "вони" (вівці/козли) існує в розумах багатьох людей і СЄ такі самі, як представники інших релігій
    (тут я говорю про конкретних людей а не про ідеологію релігії)
     
  7. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Я не збтраюсь ображати чи засуджувати когось. Але я непыдтримую поглядів традиційних церков і маю право обгрунтовувати чому я так роблю- невже вас ображає якщо хтось виголошує думку відмінну від вашої чи не погоджується з вами?
    щодо публікації історичних фактів про діяльність церкви- то їх ігнорування чи заперечення може призвести до пвоторення історії. Коли засуджують фашизм чи коунізм це невикликає жодного обурення, але якщо хтось оприлюднює факти з історії церкви його обливають брудом

    Не зовсім. Свідки Єгови не відчувають ненависті до представників інших релігій, виступають за релігійну свободу для усіх релігій.
     
    Останнє редагування модератором: 17 лип 2009
  8. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    А не здається вам, що перебираєте на себе функції Христа. Тільки Він буде відділяти овець ваід козлів, а не земні організації. До речі, ви праві, практично всі церкви однаково трактують це місце, але я не зустрічала, аби бодай котрась бралася казати - ми вівці, а всі інші - козли. Більше того, визнається можливість спасіння поза Церквою. І визнається, що і в Церкві можуть бути "козли". Судити буде тільки Бог, а не Церква. Церква тільки вказує шлях до спасіння, подає допомогу на цьому шляху.
    От вам і різниця в розумінні толерантності, і використання Біблії для самовивищення...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Свідки Єгови не стверджують що вони братимуть участь у відділені і не вчать що спасеними будуть тільки вони. В Святому Письмі вказані критерії
    за якими можна визначити послідовників Христа і свідки Єгови користуються ними. Також приналежність до організації свідків Єгови, участь у проповідницькій кампанії не гарантуює спасіння, якщо людина недотримується норм викладених в Біблії. - тобто визнається, що і в зібранні можуть бути "козли".
    Щодо визнання можливості спасіння - то ця концепція зявилась не давно. До цього часу усі церкви вчили що спасіння можливе тільки в них а всіх інших чекає пекло- і дехто влаштовував пекло своїм опонентам на землі. Послідовники Лефефра та Руська православна церква не погодились ідеєю про спасіння у всіх релігіях. Навряд чи усі релігії можуть вести до бога, адже їхні вчення та етичні зачади суттєво відрізняються. Проте це не означає що люди які належать до інших релігій не будуть спасені
     
    Останнє редагування: 16 лип 2009
  10. Hitiky

    Hitiky Well-Known Member

    Керівники СЄ в Брукліні, оголосили себе молодшими братами Христа і стверджують, що хто не співпрацює з ними той козел.

    Я правильно виклав суть цього вчення??
     
  11. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    під молодшими братами розуміють тих хто належить до 144 000 помазанців
     
  12. Hitiky

    Hitiky Well-Known Member

    Тобто, рядових СЄ переконали, що керівники СЄ в Брукліні, належить до 144 000 помазанців і хто не співпрацює з ними той козел.

    Після уточнення очевидне осудження всіх не СЄ.
     
  13. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    не зовсім. Кінцевий присуд дасть лише Бог. Свідки можуть не погоджуватись з деяками поглядами але не перешкожатимуть людям які їх сповідують.
     
  14. Hitiky

    Hitiky Well-Known Member

    Питання стояло відносно суті вчення, котре сформували в СЄ.

    Про те, що Бог вирішує можна не згадувати, він без Вас знає.
     
  15. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    пиання ваше я зрозумів. От тільки вам до вподоби лише одна відповідь.
    Так люди які свідомо ігнорують норми Бога будуть засудженіі засдуговують несхвалення - але суд і винесення вироку не є прерогативою послідовників Ісуса Христа.
     
  16. Hitiky

    Hitiky Well-Known Member

    Тема: "Про секти" розказує про тещо відбувається з людьми в секті і дотичних до секти. Правди тут шукати нема змісту.

    З вчення СЄ про козлів і овець видно, що СЄ думають про інших людей, от і все.

    Основи Біблії, менеджменту читачі знають, тому нагадування їм елементарні речі про власну відповідальність за вчинки не потрібно. Люди сюда не прийшли вчитися а поговорити про світогляд і життя сектантів.
    А Ви що тут робите??
     
  17. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Якби свідки Єгови так думали про інших то навіщо було б проповідувати?Свідки Єгови вважають усіх людей потенційними вівцями а не козлами-))))
    Мені цікаво що люди думають про сектантів і як ставляться до людей з іншим світоглядом
     
  18. Hitiky

    Hitiky Well-Known Member

    Продовжіть.

    Я не писав що саме думають СЄ про інших людей, просто розглянули одне з сформованих вчень для СЄ
     
  19. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Цікаве питання. Яка ваша думка: навіщо вони проповідували різні дати кінця світу чи про вигадані події 1914 року? навіщо?
     
  20. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    +1. Саме свавільна, в чому ми отут на форумі неодноразово впевнилися.
     
а де твій аватар? :)