Про готелі Львова

Тема у розділі 'Куди піти?', створена користувачем Leopolis, 24 лис 2006.

  1. Классный номерок!
    И я бы в таком пожила. Не то что в Одессе.
     
  2. Solomon

    Solomon Well-Known Member



    Напишіть мені коли хочете приїхати. За якість екскурсії не переживайте, все буде ОК. :good:;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    може хто підкаже недорогий готель, недалеко від центру, щоб не було надто зайнято...
    (мусимо завтра водія чоловікового десь поселити)
    буду дуже-дуже вдячна:)
     
  4. triel

    triel Member

    Порадьте недорогий готель у Львові чи на околицях.

    Порадьте недорогий готель у Львові чи на околицях.

    бажано не совєцкий... потрібен 2-ох містний номер з удобствами за помірну ціну. бажано з прковкою. хто шо може порекомендувати?
     
  5. Expaw

    Expaw Member

    Можете зупинитись у готелі Жорж прямо у центрі міста http://georgehotel.ukrbiz.net/ сайт з цінами і фото; також готель НТОН знаходиться на околиці але непоганий http://www.hotelnton.lviv.ua/index.htm сайт і ціни; ще є готель Гетьман http://www.hetman.lviv.ua/ua/ сайт і ціни.

    Такой ранней весной как сейчас вряд ли погода очень подводит, а так конечно красиво, когда только все расцветает и начинает цвести. Гулять можно ничего не опасаясь по крайней мере в центре города, за другие районы города не могу ничего сказать :) Обстановка в городе как обычно каких то критических изменений в связи с кризисом замечено не было :)))
     
    Останнє редагування модератором: 27 бер 2009
  6. Cipko

    Cipko ...

    я тут новенький тож запитаю:
    крім готелю "Львів" це ще в центрі недорогі а ще краще бюджетні готелі?
     
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Вам, як новенькому, раджу читати...

    +1.
    Телефон в ПП треба слати...
    Щоб не нарікати на негостинність. :nea:
     
  8. Cipko

    Cipko ...

    levandivka дякую за грунтовну відповідь!!!але я не маю часу перечитувати тисячу з лишнім повідомленнь!!!
     
  9. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Фігась!
    А час форумлян поважати не обов'язково?
    Знайдете час - знайдете й відповідь!
    У аварійних випадках - у аварійні служби звертаймося!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    виглядає на те, що з готелів цієї цінової категорії у центрі Львова залишився тільки готель "Львів"
     
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Вона все знає.
    (перепрошую, але Ви пропонуєте форумлянам спамити?)
     
  12. Полковник

    Полковник миється в бані

    А кто проверять должен?
    Сертификат СБУ должен быть?
    Или ФСБ?
    Или ЦРУ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Faraosha

    Faraosha Member

    levandivka взагліто я мав на увазі, якщо на форумі була така інформація. А цей лінк і справді все знає. Але підкажіть мені людині яка зовсім не давно на форумі, для чого існує ця тема, якщо з самого початку можна всіх туди посилати?


    У вашому випадку пане Полковнику напевно так. А от люди які не мають відношення до спецслужб і війська мають таке розуміння як довіра до певних фірм якими вони вже користувались та знають, що ці фірми їх не кинуть, абож їх друзі їм радили. Це у цивілів називається "перевірена" фірма.
     
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Гм-м-м...
    А хоч цю гілку не пробували ЧИТАТИ?
    Я Вам допоможу:
    Тут питають те, чого Гугля не знає.
     
  15. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    За допомогою форумного пошуку не знайшов жодного відгуку про готель "Старий Краків".
    Можливо хтось може про нього щось сказати? Бо ціна найвабливіша з готелів, які розташовані у центрі міста!
     
  16. anastasisia

    anastasisia New Member

    подскажите плиз гостиницы недалеко от ж/д вокзала

    добрый день.
    мне нужна гостиница недорогая недалко от вокзала.
    Нужно переночевать 1 ночь
    спасибо
     
  17. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    на самому вокзалі є кімнати відпочинку, подивіться тут
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Pumik

    Pumik Member

    Посоветуйте, пожалуйста, гостиницу (до 500 грн за номер) для проживания с детьми (3-4 дня с 29 апреля по 3 мая) и куда можно повести детей? в каком состоянии зоопарк?
     
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Щодо готелів, то напевно вже пізно щось шукати.. Дзвоніть по всіх підряд, може повезе і десь резервацію відмінять..
    Загляньте в тему Що показати дитині у Львові?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Pumik

    Pumik Member

    да, уж, это я уже заметила, мне понравилась одна гостиница, но мест вообще нет на месяц вперед, что вы можете сказать,про эту сеть отелей Reikartz, хочу звонить им уточнять по телефону.

    тут я уже вчера была, посмеялась))) но по существу ничего не нашла для детей 4,5 и 2 года. Мне Львов очень нравится, сама была много-много раз, какие архитектурные ансамбли и сооружения показать знаю, но вот детям нужен еще зоопарк и динозавры, развлекательный комплекс какой-то.
     
а де твій аватар? :)