Про готелі Львова

Тема у розділі 'Куди піти?', створена користувачем Leopolis, 24 лис 2006.

  1. Winner

    Winner Member

    Відповідь: Готелі Львова

    ніхто його не хоче продавати, там на даний момент просто ремонт, а дальше буде працювати так як працював
     
  2. dovidnuk

    dovidnuk миється в бані

  3. dovidnuk

    dovidnuk миється в бані

  4. Відповідь: Готелі Львова

    Все линки у меня чего-то не открываются. Так что хочу повторится. Отель 2 и 3 звезды -- за 50 у.е. 2-х местный номер снять реально? С гор. водой и удобствами естественно. У Вас же вроде дешевле город, чем у нас?

    Сам у вас служил, хочу наконец жене город показать. Интересует гостиница недалеко от центра.
     
  5. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Готелі Львова

    не знаю, які з них заслуговують на таку "горду" назву ;)
    за 50 зелених - то хіба в готелі Львів номер знімете - стосовно гарячої води - теж не знаю ;)
     
  6. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Готелі Львова

    Нтон десь в таку ціну має бути, але може краще за ті самі 50 у.е в центрі квартиру зняти? Десь тут на форумі і лінки на сайти з квартирами є.
     
  7. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Готелі Львова

    не знаю - зі зняттям квартир справи не мав.
    А готелі - особливо з тих, що "поблатніші" - дорого.
    Можу ще порадити бувший Ульянівськ - на колишній Марченка, недалеко від Галицького базару. Практично центр. Рівня цін, сервісу тощо - не знаю.
     
  8. Відповідь: Готелі Львова

    Я чего-то не врубился! За такую сумму я ничего не найду пристойного, или просто нет гостиниц нормальных? Просто у нас по таким ценам есть довольно приличные гостиницы в самом центре, например Пассаж. У нас другая проблема -- нет мест в это время. Кстати, как у вас с местами? Да...и 50у.е. это не принципиально, могу и больше заплатить, просто на сайтах ничего внятного не нашел. Квартира тоже подойдет, как вариант. Если не в напряг -- ответьте кто-нибудь. Хочу в город приехать...
     
  9. Kara

    Kara Member

    Відповідь: Квартира у Львові

    Варіант: готель, що на другому поверсі гуртожитку №11 від НУЛП. Не знаю, як зараз, рік-два тому ніч там коштувала ~25 uah. Від центру недалеко.
     
  10. ArxangeluS

    ArxangeluS Well-Known Member

    Відповідь: Квартира у Львові

    Звичайно, що можна знайти. Але щоб ще був душ, і щоб у ньому була вода - це вже майже нереально... :8:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Квартира у Львові

    Рекомендую! Пів року тому коштував 30 грн з людини. Кімната в блоці, 3 або 4 ліжка. Гаряча вода цілодобово, холодильник. Ванна і туалет спільна з другою кімнатою в блоці. Але варто домовлятись з адміністратором готелю на тиждень раніше, бо може не бути вільних місць.
    Від центру - 15 хв трамваєм, або 30 хв пішки.

    Ще є відносно дешевий готель Сихів. Двомісний номер - 70 грн. Але далеко від центру. Вода там була по графіку (3 год зранку і 3 год ввечері). І при чому лише холодна :sad: Була там рік тому.
     
  12. Melomanka

    Melomanka New Member

    Відповідь: Квартира у Львові

    Вибачте, можливо Ви знаєте якийсь контактний телефон чи адресу цього готелю?
     
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Квартира у Львові

    Гуртожиток №11
    Адреса: вул. Лукаша, 5
    Комендант: Кавка Наталя Орестівна
    тел. (032) 238-60-57

    Інфа звідси: http://studcity.iatp.org.ua/hostels.html

    То телефон комендантки гуртожитку. В неї можна дізнатись телефон до комендантки готелю, якщо там є. А найкраще прийти і самій домовлятись.
     
  14. iloshka

    iloshka New Member

    Відповідь: Готелі Львова

    Зупинялась в Євроготелі. Чисто, тихо, затишно. Привітний персонал. В одномісному номері є все, що заявлено, горяча вода, великий телевізор, зручне ліжко, фен та набір косметики, махровий халат та капці. Сніданки нормальні. До центру (Соборній та Галицьцій площі) 7 хвилин пішки.
     
  15. bora

    bora Well-Known Member

    У Львові якщо економиш на готелі то маєш бути підготовленим -загартованим до жахливих умов. Тому мені здається куди кращим варіантом селитись десь у Винниках. Принаймні маршруток звідти - вдоста. Тоді і постіль буде чистою і стіни без потьоків.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Або ж Брюховичі....поєднання - ціна-сервіс.....затишні мотельчики з досить нормальними умовами....
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Останній раз наша група зупинялася в готелі Н'тон (вул. здається Шевченка, сто-якийсь номер).
    Номер на 2 ліжка (ми селилися по одному) ~420 грн, в це входить сніданок (шведський стіл) і халявне відвідування сауни.
    Таксі до центру десь 20-30 грн.

    Вікна або на тюрму, або на залізницю.

    Мого товариша таксист за 100 грн (вдень) покатав центром, розповідаючи де що і висадив біля Криївки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Little_LeXX

    Little_LeXX Member

    Бажали б отримати двомісний номер десь до 550-600 гривень за добу.

    Де порадите підшукати гіда?
     
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ну той Н'тон (вимовляється Ентон) по ціні підійде.
    Львів, вул. Шевченка, 154

    Екскурсії: 8067 777 0 999 (записав з рекламного щита).
     
    Останнє редагування: 5 лис 2008
  20. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    [​IMG]

    Номер "Стандартний"
    Зручний номер площею 21 м² з ванною. Кімната облаштована югославськими меблями, в ній розміщуються два одномісних або одне двомісне ліжко, письмовий та журнальний столи, телевізор, телефон. У передпокої є шафа для одягу.

    Вартість номера за добу - 500 грн.

    До вартості номеру включено:
    сніданок "шведська лінія"
    парковка з охороною
    підніс багажу
    ПДВ
     
а де твій аватар? :)