Про електричний струм, тверезо ...

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем Vinja, 22 жов 2015.

  1. Vinja

    Vinja Active Member

    І так, друзі поговоримо про те, Що таке електричний струм …
    Скажу зразу відверто - у мене НЕМАЄ "теорії" електричного і магнітного "Полів" ...
    Але моя думка така, що "Електричне" і "магнітне" це просто РІЗНІ прояви ОДНОГО І ТОГО ж фізичного явища "Електрики" ...
    Ну як, - Маса і Розмір Табуретки ..
    Ортодоксальна "фізика" вважає Масу і Розмір "самостійними сутностями", і оперує ними окремо від Табуретки ..
    Я ж вважаю, що існує саме Табуретка, а Масса і Розмір - її властивості, не існують окремо від неї ...
    Про що говорить емпірика ?

    Візьміть звичайний велосипед ...
    Переверніть його догори дригом ...
    Крутаніть переднє колесо ...

    Згідно з ортодоксальними уявленнями, алюміній колеса "складається з позитивних і негативних зарядів" ...
    Коли ви розкрутили колесо, ви створили напрямлений рух цих "ЗАРЯДІВ" ...
    Тобто, згідно ортодоксальної "теорії", ви створили ДВА ОДНАКОВИХ електричних струми ...

    https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BC

    Та ще й яких !!!! Мінімум, по 100 кА кожен !! )))
    Згідно з ортодоксальними уявленнями - Рух Зарядів "породжує магнітне поле" …
    А значить, закрутивши пальчиком коліщатко, ви повинні були створити ДВА Гігантських магнітних поля! Так, вони мають ПРОТИЛЕЖНІ "напрямки" але на створення КОЖНОГО з них ви зобов'язані були затратити Енергію !!!
    Причому, величезну !!!
    Енергію котра значно перевищує (приблизно в мільйон разів) ту, яку ви затратили ФАКТИЧНО, створюючи Токи … !!!

    Але, нічого подібного, зрозуміло не відбувається ...
    Колесо легко розкручується одним пальцем …

    Для мене це однозначно свідчить про те, що:

    1. Алюміній Колеса НЕ складається з "зарядів" ...
    2. Рух Носіїв струму сам по-собі НЕ створює ні електричного струму, ні "магнітних полів" ..


    І якщо ви заглянете в професійний Підручник з Електротехніки, то ви помітите, що професійна Електротехніка НЕ ВСЯКИЙ "напрямлений рух зарядів" називає "електричним струмом", але ....
    .... тільки той напрямлений рух НОСІЇВ Тока, який відбувається під дією Е.Р.С. !!! ))
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    геніальне відкриття..
    шнобелівська премія гарантована..
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Vinja

    Vinja Active Member

    Ви, напевно, не зрозуміли суть мого посту, так буває ... )
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Vinja, а дихнути в трубочку слабо? ;)
    [​IMG][​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  5. Vinja

    Vinja Active Member

    І це все на що хватило "інтелекту" ІгорМ..? )))
    По темі щось вроди ...
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    звідки ви таке взяли?

    ортодоксальна фізика каже: як є електричне поле, то мусить бути магнітне і навпаки, як є магнітне, то є електричне. І не може існувати лиш одне поле само по собі без другого.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Йой, вже сі спитати не можна... :blush:

    зі
    Vinja, а шо, слабо дихнути? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Vinja

    Vinja Active Member

    ))) з другого закону Ізі Нютона ...
    Зараз ми не про це, ви уважно читали з самого початку ...
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А що про це кажуть Свідки Єгови?
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Тупо Тупо x 1
  10. kym

    kym Well-Known Member

    Легко перевірити. Запхати два пальці в розетку і стати голою ногою на мокру землю. Якщо рух носіїв не створює струму то нічо не буде, якщо створює то тре заказувати чотири дошки. Якщо нема грошей на дошки то тоді в розетку подати струм 70-90 вольт. довбане об сусідню стінку і дискусія про електрику закінчиться
     
    • Корисно Корисно x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    струм - то не вольти, то ампери!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не треба дошок. Струм йтиме "коротшою" дорогою. Тобто з одного пальця через долоню в другий. Максимум - електротермічний опік.
     
  13. kym

    kym Well-Known Member

    Уважніше читайте... "голою ногою на мокру землю". Тіло людини на 80% вода. найкоротший шлях де найменьший опір - шлях в землю. Чому електрики і працють на гумових килимках.
    Я думаю тому дописувачу все одно.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    По барабану. Вчіть фізику.
    Електричний опір тіла людини складає від 800 до 50 000 Ом, в залежності від стану людини. В будь якому випадку протяжність електричного провідника падець-палець менша ніж палець-стопа, відповідно і опір палець-палець менший.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Електрики не працюють на гумових килимках. Вчіть "правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів".
     
  16. kym

    kym Well-Known Member

    Легко перевірити - пхайте пальці в резетку
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я енергетиком частини був з 95-го по 2004-й і маю 5-ту кваліфікаційну групу з електробезпеки.
    Звертайтесь, підкажу про електрику.
    Діаметр отворів в побутовій розетці за ДСТУ 4 або 4,8 мм рознесених на 19 мм.
    Подивіться на свої пальці.
     
  18. Vinja

    Vinja Active Member

    По темі щось вродіть ... "пісатєлі" .. )))
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не те, що коротшою, а менш опірною. А якщо бути точним - поділиться. Частина - в інший палець, частина - ногу і землю.
     
  20. Yaakodan

    Yaakodan миється в бані

    А я вперше прочитав як електричний стілець :haha:
     
а де твій аватар? :)