Потенція, як покращити?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем ostrov_Bagira, 21 жов 2009.

  1. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Максигру юзав перші 3 рази, далі сам. Далі логіка в тому, що якщо б щось пішло не так, то можна було з'їхати на втому і тд. Але минулося і все ок.
     
  2. Minitito

    Minitito Well-Known Member

    Тобто справа дійсно була у психології?
     
  3. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Тільки у цьому, до лікаря можна було не йти - одразу все зрозуміло було. Просто я не очікував, що все НА СТІЛЬКИ може залежити від голови.
     
  4. Minitito

    Minitito Well-Known Member

    Від голови залежить усе. У нас люди хворіють не тільки через те, що харчуються не правильно чи екологія погана. В першу чергу - психологія, яка хромає через велику кількість проблем, які підтягують смуток. У транспорт заходиш і в нас люди не посміхаються, на томість у Америці це норма. Так там і люди живуть по 80 років, навіть чоловіки.
     
  5. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Люди дуже таксичні і довіра дуже низька, мало хто (як я, наприклад :haha: може відкрито говорити про свою проблему, не замикатись у собі. І можу сказати що коли говориш з кимось, одразу стає легше. Але цей перший крок треба ще наважитись зробити. І всі носять це всередині, звісно. Через ту саму недовіру у суспільсті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Minitito

    Minitito Well-Known Member

    Все починається з цього. У сексі, до речі, те саме. Якщо когось з пари щось не влаштовує, то треба про це говорити і вчасно. Пізніше може пропасти інтерес і секс перестане існувати як такий. Шлюбу або кінець, або безкінечна гризня.
     
  7. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Нажаль, чи на щастя. Не можу не підтвердити, ні спростувати.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так, наступають тяжкі часи і коли я порівнюю ті, коли мені було близько десяти, то велика різниця.
     
    Останнє редагування: 17 жов 2017
  9. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Раніше була вакханалія, а зараз рахують пільгові місця. І я за те, щоб рахували. Бо тут скаржимося що правила і закони не працюють, а самі? :)
    Або має працювати кругом, або працювати не буде ніде. Щодо людей, я би не сказав, що вони стали менш людяніші, навіть навпаки. А от проблем побільшало, бо війну в країні можна побачити на обличчі ледь не кожного.
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви праві... ледь не кожний носить війну на обличчі. Ви де живете?
    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Взагалі біля Личаківського, але зараз у Києві. Це діти не тієї війни :) Не твоя війна - можливо Вакарчук про них співав?)
    Щось ми відійшли від головної теми про потенцію..
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То приклад того, що якщо дуже жерти і мати такі обличчя - то про потенцію взагалі можна забути. Як загальне поняття можливості до дій, так і в плані сексуальної потенції.
    А якщо з потенцією проблеми, то треба дівчину зацікавити іншим, якщо є фантазія і вигадка, а не думати про те, що ви НЕ ЗМОЖЕТЕ... Ото і всі може ваші проблеми - багато думаєте про ЦЕ, щоб не дай Бог "НЕ ПРОЛЕТІТИ".
     
    Останнє редагування: 20 жов 2017
  13. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Але коли ви молодий і думаєте, що з вами шось не так. Та і не в чому-небудь, а в сексі, про це не думати - не є можливо. В цьому фокус-покус. Це треба щоб ти лежав на піску, сонце смалило з усіх боків, а тайські дівчата у бікіні мазали кремом і робили масаж. І так місяць. От тоді, може, відпустило. Але ж де знайти такі умови такому молодому пацану як я?)
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дійдете до того, що ваше життя опиниться під загрозою і воно може піти шкереберть.
    Колись я надумав розвести свиней. Купив свинку. Але коли прийшов її зірковий час - то думав, що у мене кришу знесе від того, що та свиня виробляла. В кінці кінців її заклинило. Стоїть - як стіна - не зрушити, ні перенести... Та ви ж не свиня, а людина. Робіть як Челентано - рубайте дрова. І для здоров'я корисно і душі полегшає.)
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Непоганий підхід, навіть щось на кшталт робив, але воно не на багато вистачає відволіктись :)
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Самий реальний вихід... це гумова лялька. То як "Тяжко у навчанні, легко в бою". Бо з вашим "комплексом", на всі 99% - що трапите у халепу, 1% - на чудо.
    Ой... піду дрова рубати... ще трішки залишилося. Шість кубів нарубав вже )
     
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Є ще дещо...
    Корінь жен-шеню, або корінь хріну. Дуже гарно допомагає. І взагалі, коріння інших рослин теж дуже гарно допомагає в цьому плані. Але за однієї умови - його треба гарно прив’язати.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Було б до чого прив'язувати.
     
  19. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    У мене вже майже немає комплексу, тільки якщо згадувати))) І коли ви про це говорите..)
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Обережно, не порвіть, як Тузік грелку))
     
а де твій аватар? :)