ПостМайдан: корупційні скандали, люстрація і все, що з цим пов"язано

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Іспанка, 28 кві 2014.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Отак треба васильцманутих!

     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шось Шуфрича давно не били, шо нє? :scratch_one-s_head:
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шуфра треба закопати падлюку, тільки бачу його табло - зразу переключаю, не можу дивитися на цю сволоту васильцмануту.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    "Киборг" Максим Грищук и первый зампрокурора Крыма Холодницкий - кандидаты на должность антикоррупционного прокурора

    Конкурсная комиссия по избранию антикоррупционного прокурора предложит генпрокурору Виктору Шокину кандидатуры прокурора прокуратуры Львова, "киборга" Максима Грищука и первого зампрокурора Крыма Назара Холодницкого. Такое решение было принято сегодня в ходе заседания конкурсной комиссии при финальном голосовании. Теперь Шокин из двух кандидатур должен выбрать прокурора, который возглавит антикоррупционную прокуратуру. Ранее сообщалось, что прокурор прокуратуры Львова, киборг из Донецкого аэропорта Максим Грищук стал наиболее рейтинговым кандидатом на должность антикоррупционного прокурора.
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    :))) Слава Вальцману!
    — Вас не дивує той факт, що держава, бюджету якої катастрофічно бракує коштів на все, не ліквідовує офшорних зон? Ви хочете, щоб нова поліція ліквідувала офшорні зони? Друге: чому ніхто не хоче відмовитися від декриміналізації контрабанди? А скільки в нашій державі фальсифікату? Єдине, що ще не фальсифікували, — сало. Просто не виходить. У нас пляшка вина коштує дешевше, ніж кілограм винограду. Тобто вино, горілка, мінеральна вода, пральний порошок, одяг, парфуми, ліки — все фальсифікат. Ковбаса без м’яса, м’ясо — без м’яса. Отже, причини корупції — офшори, контрабанда і конвертаційні центри… Вони дають ліву готівку.

    — З конвертаційними центрами, здається, борються…

    — Хто бореться?! З конкурентами борються, з тими, хто вирішив, що без дахування податкової можна працювати. Якщо при Януковичу було лише декілька конвертаційних центрів, то сьогодні можна і за 5% конвертувати гроші. А кількість конвертаційних центрів — це “рівень воровства” в державі. Тобто сьогодні крадуть більше, ніж при Януковичу.

    Джерело: Високий замок online —Геннадій Москаль: «На Луганщині все просто: свій-чужий, а на Закарпатті усе закручено у поросячий хвіст»
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не дивує. Я думаю, що ви не зовсім уявляєте роль офшорних зон і їх значення.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    гроші теж причина корупції, цінні папери, земля, матеріальні цінності, нерухомість, рухомість - все це корупція та офшори.:))):))):)))
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    велисти бухгалтерію при Янеку і Вальцмані? Золотий унітаз і холотий батон врахували?
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я не Гєна Москаль. :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я НЕ ГЕНАДІЙ МОСКАЛЬ! :clapping:
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Без слів. :wacko:
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Москаль хороший економіст... от тільки забув на чому він спеціалізується: на макро, чи мікроекономіці.
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Москаль - людина Пєтрика.
    Питання, чому він почав котити бочку на свого сньйора? І так відверто...
    І не тільки він.
     
  14. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Щось я не зауважив ніякої бочки на Пєтрика, а навпаки:
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Москаль - псиско ментярське. І як шолудивий пес, хазяїна ніколи не вкусить, ще в кінці лизнув хазяїну лапу.
    Тим більше, що зійшов на уряд і депутатів.
    А де силові міністри і підконтрольні їм відомства? А якраз про них і мова.
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    До чого ж нахабна потвора. Засрав усі теми.
     
  17. vicuca

    vicuca New Member

    цікаву новину прочитав про євромайдан у новости николаева,чому нічого не робить наша влада
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Звеніть увагу як бігають очі у Серуні, а брехня як лиєть рікою.

    Серуня відгребає за посаду на залізниці. А офшори - це добре навіть.

    Facebook
     
    Останнє редагування: 5 жов 2021
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А Слуги - злодії ще ті.....
    [​IMG]
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А конкретніше можна?
    Хоча б з десяток. Прізвищ...
     
а де твій аватар? :)