Пошук лікаря

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем TARIKAFR, 30 лип 2008.

  1. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    я думаю у вас все це попереду)
     
  2. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А що тут за рекламу на форумі гроші платятьо_О
     
  3. vetalbon

    vetalbon миється в бані

    Вы только на фамилию не обращайте внимание =) Каліка М.Г. принимает в «Медікавер» , прием 200 грн . Я у нее лежал с калитом . Спасибо поставила, так сказать, на ноги .
     
  4. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Це на Антоновича ця клініка?
     
  5. Medpoisk

    Medpoisk New Member

    Так, цілком можливо :) Тому в спілкуванні ніяких посилань, якщо це так важливо.
    Хіба ж ні? За таким правилом, хоч і на більшості форумів негласним, працює ця сама більшість форумів. Навіть в цій темі є пости відверто рекламного характеру, які висять тут вже дуже давно. Хоча і явно комерційної направленості, навідміну від вищезгаданного ресурсу.

    Тому, можу нагадати про можливість залишити свої відгуки про роботу конкретних лікарів та клінік у Львові на медичному ресурсі Med-Poisk.com (ніяких посилань) і тим самим допомогти жителям свого міста звернутися до хорошого фахівця. Щиро дякуємо тим, хто залишається небайдужим до проблеми медицини в Україні.
     
  6. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Порадьте до кого варто піти на Пекарській в діагностичний центр на гастроендоскопію?
     
  7. Volt

    Volt Не знаю що у фіналі, політ нормальний.

    Мар'єнко Лідія Борисівна,
     
  8. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    то що за лікар в якій сфері лікує))
     
  9. Volt

    Volt Не знаю що у фіналі, політ нормальний.

    Мар'єнко Лідія Борисівна Керівник Львівського обласного протиепілептичного центру, доцент кафедри неврології
     
  10. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Дякую, буду знати)
     
  11. Irusyaa

    Irusyaa Member

    Доброго дня, порадьте будь ласка хорошого алерголога у Львові. Дякую)
     
  12. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Знаю хорошого хібба що дитячого на Орлека. А вам якого треба?
     
  13. Irusyaa

    Irusyaa Member

    Мені дорослого треба, не хочу йти у поліклініку, так, як зараз понавиписують купу усього не потрібного, і не знаю куди піти.
     
  14. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    що думаєте в приватній менше навиписують? Там ще купу хворіб поприписують, що б з вас гроші тягти, а в поліклініці не такі ви їм вигідні.
     
  15. Irusyaa

    Irusyaa Member

    У чомусь Ви і праві. Взагалі думала піти до двох лікарів, для порівняння, але хотілось би до провіриного когось піти.
     
  16. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    як то кажуть одна голова добре, а дві ще краще!!;)
     
  17. Irusyaa

    Irusyaa Member

    ;):uaflag:
     
  18. Handa

    Handa Member

    Порекомендуйте будь ласка кваліфікованого терапевта у Львові або обл. В чоловіка було запалення легень і здається недолікували, судячи по його стану
     
  19. sqim

    sqim Well-Known Member

    народ дуже потрібно !!! порадь будь-ласка якщо можете якогось нормального лікаря сексолога.. дуже потрібна консультація.. дякую
     
  20. nobodies

    nobodies Member

    порадьте хорошого травматолога. В березні травмувала коліно (зв"язки), потрібна консультація і можливо вправи для розроблення рухливості коліна
     
а де твій аватар? :)