Порошенко - переможець Путіна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем sgrigoriy, 1 чер 2015.

  1. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) А ким краще бути - жулегрицем, який ніколи не голосував ані за жулю, ані за гриця,
    - чи лизоблюдом Петра Олексійовича, який у минулому голосував за згадану жулю?
     
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Почему среди людей служивых только Грицак? Смешко тоже есть. Чем он хуже Грицака?
     
  3. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Він не гірше, а краще. Голосуй за нього.

    А якщо серйозно, то сбушники мають служити в сбу. Й нічого у президенти їм лізти
     
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Полковники должны служить в армии. И нечего им лезть в президенты.
     
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    ПОРОШЕНКО - ОБІПРИСЬ МІЦНО НА СВОБОДУ,ГАЛИЧАН,НА НАЦІОНАЛІСТІВ,НА СПРАВЖНІХ ГЕРОЇВ НИНІШНЬОЇ ВІЙНИ І...Я ТОБІ,ПОРОШЕНКО ПОВІРЮ!:hi:
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    А ВАС ,Ігорку,ТОДІ...припишу до клубу тих "Хитродупих"! :crazy:

    upload_2019-3-5_16-46-12.png
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То до котрих? :scratch_one-s_head:о_О

    Хто там в тому клубі клубує?
     
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Бєня,Тимошенко,Зеленський!:crazy::))):mocking:

    upload_2019-3-5_17-10-33.png

    Про брехунів.jpg
     
    Останнє редагування: 5 бер 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Цукерочку дати, ботику? Яку? АВК, Конті чи Бабаєвську? Тобі важко зрозуміти що є люди, які голосують ЗА СВОЄ майбутнє?
    Ви кричите - "де результати 5 років правління?"
    Я скажу: попри ординську навалу ми продовжуємо називатися українцями, а не ново-недо-мало-росами.
    Хто із 40 клоунів зміг би з нуля зорганізувати опір ординцям і пояснити всьому світові ЩО у нас відбувається? Ну хто, га?
    Інвалід Майдану Жюля? Тюхтій і нездара Гриць? Чи невідомо хто у костюмі Голобородька?
    Я не приховую того факту що у 2004 голосував за альтернативу данецьким, слабака Ющенка. У 2010 за альтернативу данецьким, кручену жюлю.
    А тепер голосую за того, хто не допустить просування орди до мого міста. Воно вдвічі ближче до лінії вогню ніж Львів. І я на 20 літрах бензина не доїду до польського кордону. Ось так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Типово лизоблюдська агресивно-зухвала поведінка.

    Таке й матимеш.
    А мене не влаштовує майбутнє, побудоване за двадцять п'ять років злодійкуватими "бізнесменами при владі".
    Та які добудувалися до нападу кацапів. - Усе бариші вираховували

    Не знаю, яке відношення до цього має Петро Олексійович.
    Чи то як в анекдоті - "А мог бы и полоснуть!" ?

    І я от якось і за совка називався українцем, та й у паспорті в мене те значилося.
    А ти називайся як бажаєш, на здоров'я

    ) Не сци.
    Коли кацапам вже стало ясно, що до Харкова рипатися нема сенсу, Петро Олексійович ще був успішним бізнесменом-депутатом та до цього відношення мав ніяке.
    Якось і надалі все буде гаразд.

    Тікати тобі не доведеться, будеш порохоботствувати у Києві, ще один термін.
     
    Останнє редагування: 5 бер 2019
  12. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Голосуй будь за кого, коротше кажучи.
    Але не треба розповідати, нібито Петро Олексійович то є пуп усієї планети.
    Все одно не повірять
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Результат військових дій - заслуга не стільки Порошенка, скільки ініціатива самих військових, для прикладу, скільки добровольців було у 2014 і скільки зараз при такому "незамінному" головнокомандуючому?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Хто був за кермом перед нападом кацапів? Газ-1, харківські угоди-2, хабар за тайожні угоди-3?
     
  15. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Саме так.
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Це із серії "Я про Фому - ти про Єрьому".
    При невдалому перевороті Мєшкова - ніякого майдану не було, президент легітимний, Україна проросійська... аналогічно із конфліктом на Тузлі.
     
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Тобто ви мрієте щоби й надалі Україна була проросійська?

    А я тим часом про інше подумав: чи займається СБУ розробкою такої справи: чия була ідея відзняти фільм "слуга народу" і хто влив грошенята у сценарій та знімальний процес? Чи не була це заздалегідь закладена "бімба" до теперишніх виборів? Гачок, на який охоче клюнули лохи та бидло з мінімальним IQ?
    Може про це вже подавалася інформація, тоді прошу кинути лінки.
     
  18. Що москалику, привик "на авось" тільки переклав украінською, якось буде. А не влаштовує більше " авось", тому що видно перспективу.
     
    Останнє редагування: 5 бер 2019
    • Подобається Подобається x 1
  19. Зараз махновщини вже не буде. Тому і головна увага ПП до армія була прикута всі ці роки.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    //Тобто ви мрієте щоби й надалі Україна була проросійська? //
    Не хочу, навіть будучи країнами Варшавського договору Угорщину і Чехословаччину не врятувало від вторгення совкових військ. Із таким агресивним сусідом для нас тільки НАТО.

    А хто закликає створювати якісь республіки на чолі із Тимошенко чи Бойком?
     
а де твій аватар? :)