Порошенко - переможець Путіна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем sgrigoriy, 1 чер 2015.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Йо-майо...але то буде Хазарская Соціалістіческая ліворуція.
    Роc'я - Московія
    Лівобережна Україна - Хазарія
    Правобережна Україна - е-е,Подолія
    Західна Україна - Галіция,або о-о,Рутенія
    а Крим - е-е,Ізраїлія.або...А шо-о? Та вони(???) придумають самі.:crazy:
    Та то як піде-е без тормозів,йой,йой,йой...
    Кубань - Чеченія
    Сибір - Китаїя...і т.д. і т.п.:dance3:
    А президентами стануть...
    в Московії - Хіларі Клінтон
    в Хазарії - Тимошенко
    в Подолії - Ніцой
    в Галіції - Ірка Фаріон
    в Криму - тьотя Соня із Одєсси...
    Та то буде цирк із Хайфи! :))):crazy::cools:
     
    Останнє редагування: 14 січ 2019
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я почекаю поки пан зрозуміє, що 22 млн. доларів - то майно.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :russian_ru::sarcastic_hand:
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Пан почав крутити задом.
    Гроші - НІ.
    Нерухомість - вже. (...) Майна Газпрому є...

    Так що там з майном-нерухомістю?
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    На який рахунок нашого казначейства ці гроші прийшли і звідки?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я вам не бухналтер, а ви - не шеф.

    [​IMG]
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    чому - ні? Бо шо?
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це ваші слова.
    upload_2019-1-14_22-15-38.png

    І це вм сказали, що гроші ще ні.
    А нерухомість вже так.
    От ми і чекаємо на відповідь, яку нерухомість Україна вже отримала від Газпрому.
    Ну?
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Галіма відмазка порохоботів. Фактів нема, тільки надуті щоки свинорилого і гвавт його проплачених крикунів за чергове миздобульство.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Романе,до-хулєри...Я,жінка і 3-є дітей маємо вже 25 років акції приватизованного десь в 1993 році Дрогобицького нафтопереробного заводу,яким володіє Коломойський.Кожен рік в березні приходить звіт і запрошенння на збори акціонерів де мовиться,що девідентів цього(кожного!) року нема,бо є лише мінус в бюджеті спілки в 5-7 млн.гр за оплату робітникам і керівникам,яких і пропонують перевибрати на новий рік...Так що Я,Ми маємо лише папіряні акції,а не доляри,а чи то кусень майна.І ніц більше...:read::preved:
    Злий єм,як той п...кіт!
    000000рррвs.jpg
     
    Останнє редагування: 14 січ 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    бо не знав, що вже й гроші.
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    На який рахунок прийшли і від кого?
    Але то дурному радість, нє?
    Слава Вальцману і його 20 мільйонам долларів, виплачених з бюджету держави шахраям із нафтогазу!!!
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Чого нема?
    Є 22 мільйони баксів. Суд Стокгольма призупинив процес виконання суду на деякий час, тепер відновив. Повернення боргів - не легка і не проста справа, тим більше такі суми. Рішення суду тре виконувати, чи то зараз, чи завтра, чи через рік, чи через два - нема значення. Полюбе Газпром має майно поза Росією. І воно може бути заарештоване в будь-який час.

    А ви , як дєцко вередуєте: я хочу вже!


    А хлопці - молодці. Зробили справу і заробили чесно гроші. Друзі вони Пороха, чи не друзі - я не знаю. І мені то десь. Єрезультат і це добре.
    От доведіть, що вони друзі.
    Хоча, на відповідальні справи я б посилав друзів, а не ворогів.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Доведіть, що Порох - Вальцман, а нафтогаз - шахраї. Слабо?
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є така інформація Петр Вальцман (Порошенко): неофициальная биография [ часть 1 ]
    Будуть зараз крики, що неправдивий і сумнівний сайт.
    Вже стикався із такими, що не вірили, що Хрущов - Перлмуттер, Кучма Леонід Данилович - Кучман Лейба Давидович, який юдей при владі носить прізвище Штангенциркуль чи Кронштейн?
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    фейк. Не було жодних Вальцманів у родині Порошенка, але навіщо думати, коли пята колона підсунула готове?
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну да, ну да. Томос на хліб не намажеш, нє? Логіка прапора, просто валить.

    Василько, Томос, то не 3 літри олії, винесеної з солдатської кухні, це трохм єнше і значно більше.:)))
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Це розуміє кожна нормальна людина. Адвокат не несе відповідальності за виконня рішення суду.

    З іншої сторони, якби не виграли суд, армія, яку ви так "любите", сьогодні ходила боса і гола. Бо прийшлося б і далі виконувати кабальні умови.

    Блін, кому я це пояснюю?:)
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Що саме.
    А для більш наглядного бачення розкажіть на прикладі Польщі або Чехії. В порівнянні з Україною.
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Коболєв адвокат?
    Ні.
    Нехай навіть приймемо за основу те ,що начебто Нафтогаз виграв суд. Гроші він отримав від Газпрому? Ні.
    Тоді звідки взялась премія у 8 мільйонів доларів, яка була моментально виведена з України.

    "Я перевів гроші мамі в Америку. Вона там живе з 2006 або 2008 року, більше десяти років точно. Якщо я програю апеляцію в 8 млрд гривень проти мене, то що станеться з моїм майном тут?" - запитав Коболєв.
    На припущення журналіста, що все його майно буде заарештовано, керівник "Нафтогазу" відповів ствердно.
    "Уявіть себе на моєму місці. Я в принципі ніколи не зберігаю великих грошей тут на рахунку саме з цієї причини. Я розумію, що за фактами, які пов'язані з роботою "Нафтогазу", зараз відкрито величезну кількість справ — у мене є величезна така папка з цими справами, я їх періодично гортаю. Там і НАБУ (Національне антикорупційне бюро України), і прокуратура — все є. Самі по собі ці розслідування — нормальний процес, я до цього ставлюся спокійно. Але жодна з цих справ не була закрита, всі вони у підвішеному стані. І це створює істотний ризик", - пояснив Коболєв.
     
а де твій аватар? :)