Порошенко - переможець Путіна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем sgrigoriy, 1 чер 2015.

  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    До дупи програми. За останні 27 років жодна програма жодного політика не була варта навіть того паперу, на якому була ниписана
    А з яких це пір у нас війна?
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Для початку, я не був аж таким категоричним, просто навів аргументи, чому не на 100% таку ідею підтримую.
    У парламентській республіці, не те що може не бути президента, просто мало що він вирішує, як от Німеччина, Італія... Чи як приклад, деякі монархії, де монарх - данина традиціям.
    Вот думаю, інакше якісь рішення вносить президент із узгодженнями, чи як колись голосував парламент за помахом руки "деригента" Чечетова.
     
  3. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    "А ви, друз'я, как ні садітєсь"..
    Потрібно, щоб суспільна думка сформувалась належним чином.
    I тоді згинуть вороженьки, як роса на сонці.
    Але до того ще дуже далеко.
     
  4. White Raven

    White Raven Well-Known Member

    Смешное название темы! Они просто коллеги из разных стран.Говорят на разных языках - а дело общее делают - грабят свое население.
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тут ще питання "весьма и весьма" чи говорить і рідною у Порошенка є російська.
    Маю сумніви, що у нас по приказу Порошенка хтось би пішов війною на державу-сусіда.
     
  6. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Тю. А навіщо?

    Тут їх відстрілювати, гадів, сам бог велів, накази не потрібні.
     
  7. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Любовь Гриник поширила відео у групі Свідки Кривавого Пастора.


    View: https://www.facebook.com/yatsenyuk.arseniy/videos/1146733478814119/


    Арсеній Яценюк
    10 липня о 22:19 ·

    В той час, коли ми боролися за свободу слова, Володимир Путін боровся за свободу брехні. Боротьба за уми – це сьогодні основна боротьба, яку проводить Росія.

    Питання фейк-ньюз – це не питання того, що Росія може довести іншу позицію. Мета Кремля – підірвати взагалі довіру до будь-якої інформації.

    Це велика геополітична війна, яку ми не маємо права програти. #stopfake #stoprussianaggression
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Що не кажіть, а Путін вміє вкручувати в мозги інфу. Вже й ВР і президент сказали, що війна, а для когось мислЯ Путіна живе і прцвітає вічно.
     
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Мені похер що і кому путін вкрутив. І срать я хотів на те, що СКАЗАЛИ у ВР і у Потрошенка. 3,14здіти - не мішки ворочати. Покажіть мені нормативний документ, прийнятий ВР і підписаний потрохом, де чітко і ясно написано, що в нас ВІЙНА. Де ви бачили, щоб під час війни, з агресором не був розірваний договір про "дружбу"?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Договір розривати не можна, бо тоді тре перестати торгувати. А Головнокомандуючий ЗСУ без торгівлі не може існувати - така натура.

    Торгівля України з Росією зросла більше, ніж з країнами ЄС
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    тоді виникає питання: про яку війну може йти мова в даному випадку?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Війна гібридна - народ воює, а бариги торгують :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Торгувати з ворогом - в цьому, напевне і полягає основна задача Головнокомандуючого. А то ж як?:cools:

    На штандарті головнокомандуючого має бути золотими літерами вишито
    "Ех, пална, пална каробушка, єсть і сітєц, і парча"
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Все з вами зрозуміло, @medwedo berlogsoni. Ви - КРЕМЛЕБОТ!!! :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ласкавий пане

    Нафіга вам це, якщо
    :))):))):)))
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ви до якої категорії відноситесь, коли рекламуєте Тимошенко та олігархічні канали?
     
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А Ви бачите різницю між СКАЗАЛИ і між тим, що офіційно прийнято і задокументовано? Наказати мона багато чого
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Пошукайте самі. Я сам бачив, як ВР прийняла закон, де сказано, що Росія - агресор і конфлікт вже не АТО і тепер ТАМ воюють регулярні війська, а не СБУ і поліця, поза ЗСУ, як раніше. Про це вже багато разів писалося.
     
  19. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ви ОЦЕ мали на увазі? Тут жодного слова про агресора і війну
    А слово ВІЙНА в тому законі є?
     
  20. iso

    iso Well-Known Member

    І то правда. Ж...па єсть... Тобто війна є, а слова нема.
    Припинили торгувати - і що далі? Газ, вугілля, нафтопродукти, добрива... звідки брати?:dntknw: Правда, газ беремо не просто в Росії, але переважно російський
     
а де твій аватар? :)