Порошенко - переможець Путіна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем sgrigoriy, 1 чер 2015.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Армія - інструмент в руках влади. Вона не може квапитись чи не квапитись. Вона може виконувати наказ. Наказ зверху. З самого верху. А отой самий верх і є
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тому що дурити інших так як Україну не вийде, що не робимо реформ, бо Путін нападе.
    Дивуюсь, проголосували як мавпи, ультиматум: Порошенко президент у І турі, або Путін нападе.
     
  4. нічого дивного..
    людям зробили невеличку симуляцію, що МОЖЕ бути якщо перемоги у 1 турі не буде...
    люди цього не хотіли отож и проголосували, інше питання, що обіцянки взагалі не виконались
     
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А отут, Ви дуже сильно помиляєтесь.
    Хіба обіцянка "жити по-новому" не виконана?
     
  6. Обіцянка була закінчити цей військовий безлад за тиждень)
    Але ваш сарказм я зрозумів)
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо згадати минуле, люди у війні зробили ставку на дипломатію, що от Порошенко дипломат, він домовиться, воювати не всі хотіли, може помиляюсь, але у дечому це нагадує УНР, позиції Винниченка, Грушевського, що не воювати, значить армія не потрібна, розпускаємо... Дипломатія ефективна, якщо за спиною сильна боєздатна армія, що може будь-кому дати відсіч.
    Навіть Гриценко робив заяви, що війну закінчити ( не поставити на руїнах Кремля синьо-жовтий прапор ), вигнати православних терористів з Донбасу реально за 7 - 10 днів, а Порошенко що заявляв - неповний день? Надто добре, не раз переконувався, де занадто добре, там щось не те, я не проголосував за Порошенка, напевно, єдиний у сім ї, але чим раз далі переконуюсь, що правильно зробив і не жалію про свій вчинок.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Свят-свят, а то шо таке?о_О
    Прошу пані/пана, ви правила читали?

    4.1. Не дозволяється використовувати псевдо і підписи, що містять у собі нецензурні слова чи вислови. Не використовуйте нік, який неможливо запам’ятати, зокрема беззмістовний і важкий для прочитання набір символів

    Во як звучить ваш нік

    View: https://youtu.be/IfQ05TqQhAM


    [​IMG][​IMG]
     
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Це була ОДНА З ОБІЦЯНОК, яка дійсно не виконана
     
  10. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  11. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  12. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Ви покажіть мені де це було сказано,або дайте силку.
    А то якось голослівно,а на рахунок путлерорашист нападе так це правда,він чекає коли влада зміниться в Україні і за допомогою нас це станеться, і все привет росія.
     
    Останнє редагування: 6 чер 2018
  13. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Карамзін ги.ги.ги а девін був всі 4 роки шо я його небачив і нечув.
    О гордон ше одна іщейка путлера.Я бачу ви путлера любите тут, так ласкаво називаєте,путін.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А пана в гуглі забанили?
    Ви знаєте, а я таки збрехав... Бо там мова йшла не про тиждень, а взагалі - про ГОДИНИ
    Хоча... А що заважає перевести ці 4 роки в години?
     
  16. elektrik

    elektrik Well-Known Member

  17. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Я бачу ви хочете чути шо хочете,так він сказав шо АТО не може місяці тривати, а години,так шо він збрехав то, що не змінив назву АТО на другу.Не розумію вас,ви напевно колаборанти, або манкурти.А бо просто тупі,шо вам другі за рік Швейцарію дадуть,ви не доросли до неї бо тупі думати треба а не кидатись на популізм.От Литва 26 років повзе і ше не вийшла на рівень нормального життя.
    Ви вже один раз зробили лайно вибрали янучара і на 25 років продовжений договір про базування кат-цп флоту,робіть ше тільки жертви рахуйте,зараз була сотня на майбутне буде 1000,якщо буде така нагода.
     
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Я бачу, що ви НІХЕРА не чуєте. Тому, спеціально для Вас, я напишу: "АТО не може і НЕ БУДЕ тривати три місяці. Вона має І БУДЕ тривати години"
    Тепер питання: скількі годин в нас тривало АТО?
     
  19. elektrik

    elektrik Well-Known Member

  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А що його слухати? 3,14здіти - не мішки ворочати. Поспілкуйтеся з бухгалтерами - вони вам розкажуть "почьом в Адєсє рубєроід" .
     
а де твій аватар? :)