Порошенко - переможець Путіна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем sgrigoriy, 1 чер 2015.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мотають чесним людям нерви. Пішов - не пішов. Ромашка якась. Адже очевидно було ще рік тому, що "старого пса не навчити нових трюків".

    Чи запропонує до кінця тижня Порошенко нового Генпрокурора?
    Адже час не чекає.
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А якщо Вакарчук? :)
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Співак з освітою фізика? Не серйозно.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну що ж, подивимося :)

    До речі, ви бачили "Перший мільйон", де Славко брав участь?
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не бачив.


    Ваша пропозиція Дзідзя мені більше подобалася.:)))
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви наплутали - за Дзідзя говорив хтось із гастарбайтерів :)

    зі
    "Батькивщина" объявила о выходе из коалиции Рады
    Криза?
     
    Останнє редагування: 17 лют 2016
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    криза була до вчора, а вчорашній цирк її підсилив. Адже всім все стало ясно. Я підозрюю, що тепер БПП не дуже буде слухати президента, бо вони щиро голосували ЗА, про цирк знали приближені Порошенка. Луценко навіть не підозрював, що його розводять, як кота.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. kym

    kym Well-Known Member

    Якщо по темі чи переможе Порошенко путіна то власне з тим нашим президентом купа незрозумілого. вроді не дурний хлоп... знає іноземні мови, має досвід корпоративного управління, а веде зовсім незрозумілу політику. Його кадрова політика зовсім не зрозуміла. Мені от дивно чого всі мовчать про Клімкіна. Клімкін родом з Курська. В 91р закінчив Московський фізтех. з 91 по 93 працює в Патона, а з 93 по 97 р уже військовий аташе військового контролю і роззброєння департаменту Міністерства іноземних справ України. Така карєра без КГБ- ФСБ-СБУ неможлива. В ті роки розібратись де КГБ де СБУ дуже тяжко. Те що КГБ шукало кадри в фізтехах, що московських що львівських то точно знаю. А тепер якщо проаналізувати дії Клімкіна при Порошенкові - то повний провал як дипломатії так і військової справи. А в Порошенка стійка позиція що конфлікт з росією можна вирішити з допомогою дипломатії. Тобто ясно що оточення кругом Порошенка створює такий фон. І абсолютно ясно що з Росією дипломатією не вирішиш нічого. А відповідальний за дипломатію має нехорошу біографію. От якщо б взнати хто рекомендував Клімкіна Порошенкові - то багато б прояснило... Але по факту напевне тре починати компанію про відставку Клімкіна - гірше точно не буде
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Порошенко: Я очікував, що Яценюк піде після моєї заяви
    Ха, він "чекав"... Тіпа на рантці :)

    Або Порошенко лукавить, і нічого він не чекав і все було сплановано , або Яценюк мав Порошенка десь і сам вирішує - чи бути йому прм"єром, і хто за нього буде голосувати.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    "Самопомич" выходит из коалиции Рады. ВИДЕО
    І шо? Скільки там в коаліції лишилося тотих членів?
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Путин Бедный Путин
    Путин Бедный Путин - 7 Марта 2016 - NewRezume.org
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ой настрашили, вони вже давно виходять.

    От радикали Ляшка: то входять, то виходять, то входять, то виходять, то....
     
  13. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    И что?

    И ничего.

    На всех крупных деятелей есть досье, на их финансовые и уголовные преступления, но глупости в этой статье об аресте при пересечении границы - это уровень лай ньюс.

    Куча садистов, маньяков и даже реальных людоедов спокойно заканчивали свои дни в мире и покое, зачастую на территории Европы.

    Всё это всплывает только в результате завершения масштабных военных конфликтов ,когда необходимо преуменьшить свои преступления, показав преступления противоположной стороны.

    Примером и Нюрнберг и суд после войны в Югославии.

    Т.е., я хочу сказать, что это действует лишь в отношении поверженных и побеждённых, со стороны победителей. Просто захватывать и сажать под следствие руководителя соседнего государства никто никогда не будет. И его премьера и зам премьера и министра иностранных дел, и даже мельчайшую сошку - третьего атташе посольства.
    Потому-что пока кто-то не включает по итогам войны формулу "победителей не судят", действуют явные (иммунитет) и кулуарные правила игры.
    Отсутствие и нарушение таких правил возможно лишь в отношении нищих и безсильных стран не представляющих опасности (Африка, Латинская Америка, Азия).
     
  14. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    <iframe src="Facebook" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    upload_2016-8-4_21-1-17.png
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Nerto

    Nerto Well-Known Member


    View: https://youtu.be/U_CZ4_CBbDI


    Якщо українці бажають країні успіхів і якоїсь репутації потрібно більше підтримувати політику керівництва і президента.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Цікавить фраза "кожен день сідають за грати корупціонери через ефективну діяльність наших антикорупційних органів"
    За одного голову сільради я знаю, ще за когось там дрібного шось чув...

    Хто розкаже про корупціонерів, котрі кожен день сідають за грати?
    Виглядає, що Порошенко знову бреше, шо нє? ;)
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Матіос розповів про арешти податківців у справі Клименка
    Не думаєте ж Ви, що Українська правда каже неправду?
     
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А це істина в останній інстанції?
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То всьо фігня.
    Ви, якщо хочете, то розкажіть про корупціонерів, котрих кожного дня реально посадили на реальні сроки, із реальною конфіскацією - так як це передбачає закон.
     
а де твій аватар? :)