ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    І що далі? Що з цього? Сидить якась бабця в Уренгої, а дід в Біробіджані і дивляться про Київську хунту. Нам то що з того? Як може сказатися на наших виборах те, що кацапи накручують власне населення проти украінобіндєрохвашиздов? Яким чином це може сказатися на виборах в Україні? Вони (кацапи) що, приїдуть сюди голосувати? Нехай там хоч показяться. Хай як хочуть - так і дрочуть
     
    Останнє редагування: 21 лип 2019
    • Тупо Тупо x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То не бабця, то студія центральних каналів, разом з ведучими.

    при чому тут вибори?

    Я хочу сказати, що влада Росії ненавиділа Порошенка.

    Ні, вони кинуть гроші на передвиборчу кампанію продажних людей і ті зроблять так, що ви самі за них проголосуєте.

    От вони і хочуть Україну під себе підімяти - так дрочать собі.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Навіщо кацапам кидати гроші на вітер?
    За 5 років Порох сам зробив все можливе й неможливе для того, щоб люди за нього не голосували. А якщо і голосували - то по-мінімуму. Так що не треба розповідати казочки, що хтось винен і шукати крайніх. Сам всрався.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я зрозумів. От, наприклад по-вашому Путін - хороший. Люди за нього постійно голосують, нє? Хороший Кім Чер Ін. Шо нє?:)))
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Для них він був хороший. Кацапи, одним словом. :)
    Тільки, здається мені, що Порошенку поталанило більше. За нього просто мало проголосувало. А Путіна винесуть на вилах. Якщо чорти раніше не вхоплять. Втім, також з подібними гаджетами. diablo:diablo:diablo:
     
    • Креативно Креативно x 1
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    @Мих, якщо у вас проблеми з читанням і ви скурили свій буквар у школі - то це ваші особисті проблеми. Я Вам ще вчора написав, що по-моєму Путін і Порох повинні висіти на одній смереці разом.
    Якщо після цих слів Ви вважаєте, що він для мене хороший - то це ваші особисті проблеми
    А проблеми індіанців шерифа не бентежать
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ні, не винесуть. Кацапи не той народ. Якщо Лєніна-сифілітика ще й досі не винесли і не зарили, то цього і подавно не винесуть. Для кацапів чим більше їх нагинають і трахають - тим більше вони люблять тих, хто їх трахає
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Стоп-стоп. Але ж ви самі кажете, поганий, тому люди не вибрали. Значить, якщо би був хороший, то би вибрали. А я просто привожу паралелі. І кажу, не треба бути хорошим, можна бути таким, щоб люди вибрали. І на це є різні методи: постійний піар, наприклад. Викликати якось лісника і дати позавуха привселюдно. А люди то смакують. От якби зробити якийсь класний конкурс на лісників - то кому воно тре? Краще привселюдно взути. Ефекту ніякого, зате людям подобається.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    і в нас так само. З похибкою 2%. Диктатора всюди люблять. До пори до часу. Або навіть вічно, якщо він буде правильно їх гнобити.
     
  11. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    • Тупо Тупо x 1
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Andriy Portnov з Andrey Portnov.
    2 год ·
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Gyppsy, написано непогано, правда, з граматичними помилками, але то таке - Небоженко російськомовний, це допустимо.
    А от стосовно виразу "так званим козлом відпущення"... Немає козлів у ВР, адже за розпорядженням трьохтисячолітньої жінки їх всіх винесли.
    Порошенко буде "цапом-відбувайлом". Що таке ЦАП ВІДБУВАЙЛО - Крилаті вислови - Словники - Словопедія

    ЗІ Адже одним із пунктів програми Порошенка була МОВА. Тому, українською - Цап відбувайло.
    Ну і, звичайно, ВІРА.
     
    Останнє редагування: 24 лип 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    ВІРЮ в те, що ПОРОШЕНКО - ЦАП-ВІДБУВАЙЛО
     
  16. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Гасло порошенка - мені гроші, а вам мову і віру!
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    ВІРЮ в те,що ЗЕЛЕНЬ-й-КОЛОМОЄЦЬ - МАРІОНЕТКИ ЄВРО-МАСОНІВ,
    та й ПЕТРУСЬ,МЕРКЕЛЬ з МАКАРОНОМ,ги-ги...також.
    Ізраїль відпочиває...

    upload_2019-7-24_13-51-39.png upload_2019-7-24_13-50-8.png
    upload_2019-7-24_14-34-35.png
    upload_2019-7-24_13-58-25.png upload_2019-7-24_14-4-31.png
     
    Останнє редагування: 24 лип 2019
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А що краще, по великому рахунку? Гроші в могилу не забереш, а віра дає життя вічне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Пане Юрку! Я був би приємно здивований, якби Ви написали щось розумне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)