ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    "скаженою слиною", якщо Ви мали на увазі "бешенной слюной". Сказ - бешенство, сказитися - взбеситься, скажений - бешенный.

    Стосовно перекручування сказаного Зеленським.
    Це - як в анекдоті:
    - Дорогая, мне кажется, здесь ты неправа.
    - Как неправа? Что я, по-твоему, говорю неправду? Лгу?? Брешу, как собака??? Мама, он меня сукой обозвал!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Зате - якість зросла. Можна складати в картонні коробки і перев"язувати червоною стрічкою кольору, що відповідає логарифмічній середині діапазону червоних кольорів.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Порошенку ліпше було би не йти депутатом. То він був один-єдиний (як трьохлітровий слоїк серез майонезних баночок), а тепер буде один із 450. І кожен із 449 може підійти, назвати Петьою, звернутися на "ти". Половина депутатів буде професійними гумористами із 95-го кварталу. А ті вміють так підколоти, що Петя зрозуміє, що його підкололи (я напишу слово підгібнули, щоб не подумали про ножі-ножиці), лише під час розбору польотів, коли прийде додому. Краще б займався своїми цукерками, наверстував упущене (у два рази ж збіднів). А депутатську недоторканість той квартал зніматиме на раз. Немає чого туди за тією недоторканістю пхатися. Пріус, ставте тупо, а то не засну.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Тупо Тупо x 1
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. А якщо на раз не знімуть недоторканість і на два і на три? Що тоді?
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Против Порошенко начали новое расследование

    Тобто, якщо Конституційний суд вирішить, що досторокові вибори законні, і Зеленський розпустив ВР через відсутність коаліції, то виходить, що прем"єра назначили незаконно. Цікаво, цікаво...

    Все впирається в рішення КС. А якщо вибори перенесуть на осінь, то рейтинг ПЕСа і далі "зростатиме". Спочатку було 12 відсотків, зараз - 8, а до жовтня може "зрости" і до 4-х.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчине, ану лишень скажіть, чий Крим?
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 19 чер 2019
    • Тупо Тупо x 1
  8. Крим це Украіна, а треба читати весь текст, а не заголовки:
    "«Очевидно, что может», — заявил он, отвечая на вопрос о том, может ли президент страны Владимир Зеленский и его команда «разменять» Крым на разрешение ситуации в Донецке и Луганске. Однако, считает Порошенко, в таком случае «эта власть перестанет быть властью».

    Подробнее на РБК:
    Порошенко назвал условие отказа Киева от претензий на Крым
     
  9. Соцопрос, беда-печаль, партия Європейська Солідарність вроде бы как на грани прохождения.

    То, что этим цифрам радуются враги - ну, это понятно. То, что над этими цифрами зубоскалят "белые пальтишки" - ну, это тоже понятно. Они, пальтишки, доходчиво объясняют, что это из-за спорных женских фамилий, из-за вхождения-выхождения Мартина Бреста и так далее. И радуются.

    Но вот есть одна странная несостыковочка.

    По официальным подписям на презентации компании "Рейтинг" прослеживается, что опрос, который сегодня стал столь цитируем, делался с 8 по 12 июня. А предыдущий, с 6-го по 9-е. То есть, за двое-трое суток потенциальная явка увеличилась с 84% до 89% (это в середине лета, отпуска поотменяли люди ради выборов?).

    Но самое главное, что не стыкуется... В этот период была показана только первая десятка. Остальных озвучили вечером 13-го июня.

    То есть, если верить опросу, это Зинкевич и Забродский столь стремительно обрушили рейтинг партии? И помогали им в этом Чийгоз и Геращенко?

    Правда?



    View: https://www.facebook.com/100007764793287/posts/2350764628525674/
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А чому Порошенко розписується за Зеленського? Коли б мене запитали, чи може Порошенко задушити Парубія, я міг би відповісти "Може, якщо на Донбасі в результаті запанує мир і злагода", але чи маю я право розписуватися за Порошенка? Чи має право Порошенко розписуватися за Зеленського? У Зеленського - своя голова. Навіть дві (одна додаткова - Коломойського).
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ага,двоголова курка Зе-і-Бе...що хоче яйця носити з Хайфи через Україну в Москву...зе-ї-беться ще! Вибачєйте! :yes:

    upload_2019-6-20_11-10-51.png
     
  12. Що, спроба перевести стрілки? Спочатку прочитав заголовок і думав, що ніхто не буде читати текст, а коли зловили на брехні, то знову вирвав слова з контексту і давав будувати нову брехню?
    Ще раз перечитай текст. Може попустить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. У вас не виникає відчуття якоїсь могильної тиші? А як шуміли, як кричали, які акції гучні проводили! Доки був Порошенко... А зараз усі ті "активісти, розслідувачі, добробати та просто небайдужі громадяни" немов у рот зеленої слизі набрали. Тут буквально пару дрібничок, а їх же сотні:

    Ґвалт стояв, що Порошенко пересувається містом у кортежі, в якому помічали (не завжди) аж 5 машин. Зараз "велосипедист" пересувається кортежем із 6 автомобілів. А "активісти-комсомольці" ні гу-гу.

    Скільки розмов, які акції, протесту були щодо Семочка, в якого були сумнівні статки, а ще були діти (не його, а цивільної дружини) з російськими документами. Зараз на колишню посаду Семочка (перший замголови СБУ, керівник управління по боротьбі з корупцією) призначили Баканова. Там усе те саме, хоча є нюанс. Тут уже не чиїсь діти, а власна дружина - громадянка Росії, уже не якісь незрозумілі доходи, а офшори "Кварталу" та кінобізнес спільно з РФією. А ще повна відсутність кваліфікації, незаконне надання офіцерського звання та й сам факт, що ця особа має лише одну, але визначальну "чесноту" - він друг дитинства новообраного. І де шум, гам, крик? Тиша...

    Як досі кричать, що у нас, бач, спеціально під Луценка закон переписували, щоб він міг стати Генпрокурором. Тоді хоч переписували і провели через Верховну Раду, де, нехай і з різних мотивів, але проголосувала за це більшість нардепів. А зараз на ключове місце Голови адміністрації президента призначають А.Богдана, якому, як посадовцю часів Януковича, займати посади у владі прямо забороняє чітка норма закону про очищення влади. І все це ж демократичне болото знову мовчить, пообурювалися лише ми - "класичні україноботи", а їм, як заціпило.

    Можете також пригадати, як лили бруд на Порошенка і з зовсім спекулятивної теми: як президент допустив, що 112 і НьюсВан купив Медведчук. Пояснити крикунам, що не міг він зупинити оборудку, коли один приватний власник продає свої права іншому, бо ж це "Порошенко Медведчука підтримує!" Зараз Медведчук завдав уже значно дошкульнішого удару - той самий його підручний Козак купує цілу Західну Інформаційну Корпорацію, де і канал, і інформагенство. І де ж заяви, що це вже новий през - Зеленський підтримує Медведчука? Та ні, всі стали такими конструктивними - логічно пояснюють, що це ж питання приватного комерційного права...

    Уже більше нікого не цікавить "хто вбив Катю Гандзюк", "чому не сидять Свинарчуки", "чому у владі лише друзі, куми й бізнес-партнери"... А за загибель двох бійців полку Азов та поранення близько двох десятків тільки через те, що хтось зверху заборонив стріляти у відповідь? А спробуйте собі уявити, що б діялося навколо Банкової, якби таке сталося при Порошенкові. Та ж нацкорпуси зі своїми нацдружинами там таку бучу б улаштували! А зараз - Білецький ображені дописи в фейсбук строчить...

    А знаєте, що за цим усім криється? Усе дуже просто й вульгарно. Путін сказав: "С Порошенко договоритьса не удастся, Порошенко должен уйти". Відразу ж хором те саме повторили пару олігархів, яким на Росії преференції для бізнесу пообіцяли, далі ґвалт підняли усі їхні журнашлюшки, а за ними (хто по дурості, хто за гроші) повилазили всі ці "активісти". Ні, їм з Москви у валізочках пачки рублів ніхто не привозив. Але коли ти працюєш на росію за долари, євро, біткоїни, чи хоча б за московську локшину на вухах, за ти все одно працюєш на Росію...

    Зараз уся ця кампанія тільки трошки притихла, бо "грамотно й принципово" аргументувати, чому ти у всіх уже новонабутих бідах і проблемах звинувачуєш не владу, а опозицію - якось не кожен активіст додумається. Але на рівні телеканалів та особливо "принципових" активістів і їх організацій усе продовжується - Порошенка й далі політично знищують. Для чого? Бо ж сказали їм чітко і ясно: "Порошенко должен уйти". Не лише з посади президента, а взагалі "уйти" з політики. Зараз ця вся компашка відпрацьовує замовлення продовжити обвалювати рейтинги Євросолідарностіаж до прохідного бар'єра. Ви ж бачите, як давно відомі своєю заангажованістю агенства вже малюють саме такий результат.

    Колись дуже давно один правитель спитав східного мудреця: "Як стають зрадниками?" Той відповів: "Для цього достатньо віддати свою голову в чужі руки". Тому заклик "Думай!" - не втрачає своєї актуальності.
    Тарас Чорновіл
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я перечитав. Визнаю свою помилку.
    Тепер запитання Вам (я до Вас на "ти" не звертаюсь). Чи має Порошенко чи будь хто інший розписуватися за когось?
    От Ви цитуєте:
    Як це так - "очевидно"? З чого "очевидно"? Є якісь ознаки цього?
    Чому не сказати тій людині, що запитала Порошенка, - А ви в самого Зеленського запитайте, звідки я можу знати?

    Тому запитую повторно: Чи має право Порошенко розписуватися за майбутні дії свого колишнього суперника?

    Чесно кажучи, я буду дуже здивований, якщо Ви відповісте на це запитання відверто. А в тому, що тут Пріус поставить тупо, коли проснеться, я навіть не сумніваюсь.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Порошенку слід було би йти по мажоритарці у Львівській області. Не розкидатися білбордами по дорогах України, а дати кожному домогосподарству, де за нього мають проголосувати, по лантуху гречки.
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Так ви особисто розписуєтесь за Порошенко, приписуєте йому фукціі в переіод його президенства, не передбачені Конституією, звигувачуєте в чужих гріхах, так чому ви зараз вимагаєте на лідувати ваш світогляд.
    Запам'ятайте, палиця має два сторони. Нехочете бути луплені, не чіпайте палицю
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Очікувана відповідь.
    Ви захищаєте людину, яка говорить від імені іншої людини, хоча її про це і не просили.
    За те, що Ви мене, сірого, підняли до рівня Порошенка (або навпаки, опустили Порошенка до мого рівня), красно дякую.
    Я Вам наведу ще один приклад, все одно пріус мені поставить за цей пост тупо.
    Вашого сусіду, з яким у Вас нелади, запитують: "Як Ви думаєте, якщо жінка Хомчина не зварить йому борщу, чи піде Хомчин ночувати на другий кінець села до куми?"
    Сусіда відповдає: "Однозначно піде. Правда, тоді Хомчину додому краще не повертатися".
    Чи раділи би Ви, якби сусіда щось казав про Вас, видумуючи те із своєї нездорової голови?

    Подумайте власною головою, а не переводьте стрілки на мене: чи має право серйозний політик розписуватися за іншого (не менш серйозного політика)? Ні, не має.

    За цим пишу ще одне (все одно Пріус тупо може поставити під постом лише один раз). Я не збираюся більше тут спілкуватися, бо нікого майже не залишилося. Залишилося пара людей, які пишуть щось своє. Всі інші перепощують всяку фігню, фейки, фотожаби, пишуть катрени і ставлять тупо, бо самим нічого сказати.
    Я буду наводити таблиці, де поступово падатиме рейтинг Порошенківської кумпанії: 7,2 - 6,8 - 6,3 - 5,7 відсотків. І за кожен мій пост отримуватиму "тупо" від пріуса і, якщо повезе, катрен і карикатуру на хазара - від пана Нотоца.
    Так я краще у день оголошення результатів виборів один раз напишу: "пролетів ваш Порошенко, як фанера над Парижем", отримаю "тупо" від пріуса і фото Ейфелевої башні з хасидом на оглядовому майданчику - від Нотоца.
    Крім того. Зараз на форумі банери то з фейсом Порошенка, то з фейсом Парубія, то якогось генерала, дай йому бог здоров"я, то якоїсь симпатичної молодички, хоча на її місце мали записати когось дійсно достойного. На форум краще цей місяць взагалі не заглядати.
    Бувайте здорові. І моліться, щоб порошенко набрав більше 5 відсотків, а рейтинг Слуг народу скотився з 50 до 4 відсотків. Дай боже, нашому теляті...

    ЗІ, Можливо, коли я нічого сюди не писатиму, рейтинг Порошенка зросте відсотків до восьми, га?
    ЗЗІ Я аж поцікавився, скільки оцінок "тупо" поставив мені малограмотний Пріус, який два слова докупи не складе. Лише з першого червня більше семидесяти. Не те щоб це мені дуже дошкуляло, але нерви псувати через якогось мічіганюка я також не збираюся.
     
    Останнє редагування: 20 чер 2019
    • Тупо Тупо x 1
  18. Ви не пишите щось своє, тому що увас немає незалежних джерел інформаціі. Ви користуєтесь інформацією, яку читаєте. А потім видаєтеза свою. Звичайний плагіат.
    Якщо вам важлива самооцінка у власних очах - з богом, але це не має нічого спільного з реальністю
     
а де твій аватар? :)