ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. Читай Конституцію, ретранслятор.
     
  2. Когда мы вышли на Майдан - нас называли бандеровцами. Мы сказали "ну ок" и продолжили разбирать брусчатку, бороться за маленький островок независимой Украины.
    Когда мы победили - нас называли хунтой. Мы сказали хунта, так хунта, и самые смелые ушли на фронт, и стали защищать добытую свободу.
    Когда мы начали путь реформ и движения в Европу - нас прозвали порохоботами. Мы посмеялись и продолжили отползать от совка и недоимперии.
    А все потому что как не называй, а суть останется одна - украинцы хотят быть в Европе. Украинцы не хотят быть в россии. Дело не в фамилии президента (хотя сегодня в ней тоже), дело в самоопределении, я - украинец.
    Константин Нескоромный


    А хто ви, ті що за Зе?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мангер - Порошенку: Ви зрадили Гордєєва, який вірно вам служив, через "купку активістів"


    Vladislav Manger
    19 год ·
    Очевидно всіх вже облетіла новина про обезголовлення ХОДА. Думаю, багато хто бачив уже й замітку про те, що активісти руху «Хто замовив Катерину Гандзюк?» нібито були на прийомі у Президента і отримали від глави держави підтвердження, що, мовляв, Андрія Гордєєва знімуть з посади.
    Отже, голова ХОДА буде звільнений Президентом не з причин професійної діяльності, а тому, що... купка «активістів» наполягла на цьому.

    Шановний Петро Олексійович Порошенко, Ви – Президент, Гарант прав і свобод ВСІХ жителів цієї країни. Тому потурати лише якійсь купці осіб, більшість з яких, я впевнений, Катерину навіть не знали, це, як мінімум, неправильно. Я не прихильник «Солідарності» – це очевидно. Але Ваше рішення навіть у мене, опозиціонера, викликає подив. Звільнити Гордєєва лише з примусу спільноти «ХЗКГ?» – це зрада людини, яка вірно служила Вам і громаді!
    Крім того, своїм рішенням Ви фактично дали можливість будь-якому угрупованню, що називає себе «активістами», вирішувати питання державного значення, призначати свою владу і впливати на уряд!

    Можливо, Ви подумаєте, що не в моєму сьогоднішньому становищі говорити все це. Але я, як і більшість населення України, як і раніше, хочу жити в сильній країні, де верховенство права – головне!

    Чи не здається Вам, що слово «активіст» в нашій країні вже стало прозивним і вкрай негативним? Чим живуть люди, що випросили у Вас звільнення Гордєєва? Де вони працюють? Скільки податків платять? Що хорошого вони зробили для розвитку своєї країни? Хто вони?! На якій підставі ці люди диктують Президенту умови?
    Чому сьогодні, назвавшись «активістом», можна спотворювати і знищувати об'єкти приватної, комунальної та навіть державної власності? Відколи це, перебуваючи під слідством, як місцеві «активісти» подружжя Власових, наприклад, можна продовжувати брати участь у нападах на держадміністрацію! Коли це, прикриваючись словом «активіст», стало можливо оббрехати будь-яку людину і не понести за це відповідальність? Цими питаннями задаюся не тільки я, вельмишановний Петро Олексійович, про це сьогодні думає більшість України, яких дістало безвладдя і безпорадність головнокомандувача і всіх силових структур.

    Шановний пане Президенте, подібні рішення не тільки не піднімають рівень добробуту України, але навіть навпаки - вносять розбрат і розхитування в життя окремо взятого регіону. Потурання агресивній купці «активістів» – це не демократія. Якщо ми будемо продовжувати слідувати подібним методам, нам ніколи не побудувати міцну державу, в якій буде комфортно жити ВСІМ, а не тільки тим, хто більш горлатий, нахабний і безпринципний.
     
  4. “Кар’єра Володимира З., яку ще можна спинити… Вони не зможуть, якщо ви їм не дасте” – Юрій Андрухович

    Відомий український письменник та прозаїк Юрій Андрухович про вибори Президента, кандидатів та сучасний політичний простір:

    “Відколи в нашому викривленому і пожмаканому політичному просторі нарешті означилася нова і поки що не цілком виразно персоналізована істота під ніком Штаб Зеленського, з’явилося значно більше ясності. За це істоті ШЗ слід щиро подякувати. В будь-якому разі, особисто я дуже вдячний їй за, наприклад, оцю заяву, в якій, попри нехлюйне користування висловом «виносити за дужки», доволі чітко прорізався сенс другого туру і мого в ньому голосування.
    Тепер, після епохального винесення за дужки, стало ясніше ясного: проект Зе є нічим іншим, як софт-версією старої Партії реґіонів. Гард-версія в особі Бойка після візиту його до Москви отримала реальні шанси на другий тур, і якби не розкольництво Вілкула, то нині стояв би перед нами той «вибір», про який я з деяким жахом і не без огиди писав минулого тижня, – між Зеленським та Бойком. Тобто, як тепер бачимо, між двома версіями старої Партії реґіонів. Між двома її, можна сказати, крилами (якщо до такої потвори взагалі хоч якісь крила ліпляться): умовно молодшим і умовно старшим.
    Але гард-версія тимчасово відпала, й залишається софт. Іншими словами, свій реванш риги беруть «не мытьем, так катаньем». Я вжив би тут і наше українське – тихою сапою. Тихий реванш старих політичних профі під прикриттям «аполітичного» коміка-новачка.
    Особа, вуста якої від імені Штабу Зеленського так виразно проартикулювали згадане «винесення за дужки» віри, мови та історії, цілком тягне на софт-версію незабутнього Табачника. В одній з учорашніх теледискусій зненацька промайнула інформація (як на мене, недостатньо наголошена) про його недавнє політичне минуле: Дмитро Разумков, виявляється, був одним із лідерів молодіжного крилаПартії реґіонів і належить до середовища небезвідомого реґіонала Хомутинника.
    Що ж, усі ниточки в тих, у кого й були, і тягнуться від них куди слід. Умовний Табачник плюс безумовний Хомутинник плюс Штаб Зеленського дорівнює вчорашні. Тобто передмайданні. Тобто ті, кого від влади в Україні посунула Небесна сотня. Нагадаю: ціною своїх життів. Але от вони повертаються – в дещо пом’якшеній і навіть забавній формі кар’єрного коміка. І все ж – вірні собі й незмінні у векторі. Бо риги – це слуги, і ригів колишніх не буває. Навіть якщо відтепер вони «слуги народу».
    Про це можуть не знати наші озброєні ґаджетами неовиборці, наші рідні «гості з майбутнього», які, кажуть, так масово прийшли на виборчі дільниці, аби підтримати «нове й нічим не заплямоване» обличчя. Тато й мама про Небесну сотню, очевидно, не розповідали, а що розповіли, те забулося.
    Але, можливо, ще не пізно з ними про це поговорити? І раз уже весь їхній світ помістився в ґаджеті, то з нього ж їм і показати, як воно все було? Може, знайдуться ще кадри з кривавими місивами тієї зими? Дикі у своїй непояснимій жорстокості звірячі розгони? Побиття беззахисних перехожих киями й ногами? Жбурляння в бік мирного натовпу світлошумових гранат і газові атаки? Роздягання догола на тріскучому холоді захоплених у полон демонстрантів і проганяння їх крізь беркутівські лави? Поливання напівоголених чоловіків – на тому ж холоді – з крижаних водометів? Тіла перших застрелених протестувальників? Утрачені назавжди очі, кисті рук, ступні?
    Можливо, ще є сенс пояснити всім, хто забув чи не знає, що все це не постановка, не сторіз, не комп’ютерна гра, не приколи і навіть, на жаль, не страшний сон? Що це сама дійсність – наша, не чиясь. І вона ще так близько від нас. І ми так радісно крокуємо до її повторення. В якому, до речі, софт-версії вже не передбачено.
    Зате є софт-реґіональний проект перехоплення влади. Поки що, до 21 квітня, він в овечій шкурі. Виносять за дужки віру, мову, історію «до закінчення війни» (слід розуміти, вже скорого?) Гнучко не заперечують щодо ЄС і НАТО – от тільки чомусь «через референдуми». З якого дива ті референдуми, коли все вже є в Конституції? А з такого дива, що це затягування, замилювання, заморочування. Така собі тактика, старенька й випробувана. Їхні папєрєднікі – якщо хто забув або просто неовиборець – так само ж нам якоюсь євроінтеґрацією голови морочили, й досить довго – аж поки перед Путіном не здулися. То чому б і спадкоємцям не повторити? У них же й приказка улюблена є про можем повторить.
    Тож я дякую Штабу Зеленського з усіма його винесеннями за дужки – мови, історії, а відтак і самої України. Завдяки цій нехитрій арифметичній дії з дужками я тепер маю особисту мотивацію, з якою наближаюся до згаданої квітневої дати: СтопКомік.
    Недарма ж, поки я писав, на моєму улюбленому радіо звучало «They Can’t If You Don’t Let Them».
    Вони не зможуть, якщо ви їм не дасте.”
    "Кар'єра Володимира З., яку ще можна спинити… Вони не зможуть, якщо ви їм не дасте" – Юрій Андрухович | То є Львів.
     
  5. Панове опоненти
    Ви повинні пам'ятати одне: ви агітуєте не проти Порошенка і будете голосувати не проти Порошенка, ви в бюлетені будете ставити "+" Зеленському.

    А отже будете ставити:
    + некомпетентній людині
    + слабкій позиції в зовнішній політиці
    + слабкій армії
    + скасуванню євроінтеграції, можливій відміні безвізу
    + зупиненню співпраці з МВФ і долару по ...................
    + як казав пан Гриценко "обіцянкам не пригноблювати мову", а розвивати мову не треба?
    + тому, що державою керуватиме несамостійна керована особа
    + Азарову, + Портнову, + Жиріновському, + Кісєльову, + Охлобистіну, + Антимайдану
    + можливо президенту-наркоману
    Ось що буде означати ваш плюс.

    А потім, сидячи біля розбитого корита, я б хотів щоб ви згадали хоч один з тих вбросів проти Пороха, завдяки яким ви ставили свій "+"
    Mason Lemberg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Брехня.
    Дайте цитату.
    Там не така вже й груба книжонка, щоби не знайти.
    Ставлю сто проти одного, що не знайдете, бо ви цей опус не читали.
    На відміну від мене.
     
  7. Василь, я вам нічого не винен, щоб доказувати. Перечитайте ще раз.
     
  8. Офіційне роз’яснення партії «Демократична Сокира»

    З приводу підтримки кандидата в президенти Коломойського І.В. (що діє через громадянина України Зеленського В.О)

    Любі друзі.

    Ви знаєте, що партія «Демократична Сокира» ухвалила рішення не висловлювати офіційну підтримку жодному з кандидатів на президентський пост. Ми залишили це на розсуд активістів. Це розв’язало нашим представникам руки щодо особистої агітації за того чи іншого кандидата, чим вони, на щастя, активно користуються.

    Втім, аргумент «ми не висуваємо – отже, ми не підтримуємо» виявився заслабким для частини наших симпатиків. Вони сприйняли це як збереження для партії можливості співпраці із будь-яким переможцем, зокрема із артистом і шоуменом Володимиром Зеленським.

    Особливо важливо пояснити нашу позицію після агресії МВС. За критику Зеленського людей почали хапати на вулицях співробітники цього відомства. Це вимагає політичної реакції. Ми не можемо звинувачувати власних прихильників у нерозумінні нашої позиції. Якщо такі думки виникли, відповідно, ми припустилися помилки в комунікаціях. Тож актив партії уповноважив нас на таку заяву:

    – Ви серйозно?!

    Вибачте. Більш докладно.

    Окремі речення та фрагменти думок з низки різноманітних заяв, що замінюють Володимиру Зеленському політичні погляди, можуть збігатися з нашими. Наприклад, ми вважаємо, що варто мити руки перед їжею чи активно впроваджувати електронне урядування. Інші ж є для нас невимовно огидними і абсолютно неприпустимими, а саме:
    - Намагання «припинити стріляти» чи «домовитися з Путіним» – паскудно настільки, що декларування та реалізація таких задумів викликає у нас піну з рота;
    - Сумнівна позиція щодо євроатлантичної інтеграції;
    - Економічний популізм.

    Втім, навіть це не ключове.

    Що для нас головне? Ми не віримо в готовність Володимира Зеленського виконувати щось із власних політичних пропозицій. Ми не віримо в існування Володимира Зеленського як окремої політичної фігури. Ми не віримо, що він є суб‘єктом, а не об‘єктом української політики.

    Так сталося, що більшість з нас прийшла зі сфер медіа, політтехнологій, місцевого самоврядування та, трішечки, війни.
    Так сталося, що ми в курсі, що являє собою фінансово-промислова група Ігоря Валерійовича Коломойського.
    Знання – це те, чого ти не позбудешся, навіть якби й захотів. Ми би ніколи не змогли повірити в самостійність «президента Зе». Ми не можемо розглядати перспективу Зеленського – дипломата чи Зеленського – головнокомандувача. Ми бачимо спробу взяти керівництво усіма гілками влади групою Коломойського при номінально незалежному президенті.

    Це означає небезпеку не тільки в питаннях зовнішньої, а й внутрішньої політики. Доведеться захищати незалежність НБУ, фінансових структур, державних підприємств в енергетиці. Всюди, де Коломойський спробує створити монополію.

    І навіть гірше. Ця група вже співпрацює з корумпованими керівниками силових структур. Вони вже застосовують сумнівні силові дії проти опонентів – ще до формальної перемоги на виборах. Це створює реальну загрозу опонентам Коломойського, а також фундаменту правової держави.

    Тому «Демократична Сокира» офіційно заявляє:

    - Партія не вірить в корисність для країни задекларованого Коломойським/Зеленським курсу, не вірить в його щирість, в шляхетність методів. Простіше кажучи, ми переконані, що це – розводняк, вибачте за парламентську риторику;
    - Партія не буде підтримувати кандидата Коломойського (Зеленського) ані на виборах, ані після них, незалежно від їх результатів;
    - Партія не збирається співпрацювати з ним чи його політичною силою зараз чи у майбутньому в законодавчій, виконавчій, місцевій чи будь-якій владі, і буде знаходитися в послідовній опозиції до влади Коломойського;
    - Партія збирається активно відстежувати та протидіяти будь-яким спробам цього угруповання нарізати собі ще одну монополію, намаганням простягнути руки до НБУ, ПриватБанку, Нафтогазу, Укрнафти та інших ласих для них шматів,
    - Партія буде чинити опір спробам силового тиску на громадян. Зараз, до чи після виборів ми будемо захищати всіх проукраїнських громадян.

    Одним реченням: співпраця з Коломойським/Зеленським для нас неприйнятна і неможлива.

    Ваша Партія.
     
  9. Гліб Бабіч

    Я тобі не замполіт...
    Тому, вибач брате, підбирати правильну «статутну форму спілкування» не буду.

    Ти бачив пи*дець в обличчя? Воював? А, ти і зараз воюєш?
    У тебе є УБД? Як знак того, що ти не засцяв? Тому, що «хто, якщо не ти»? Бойове братство, повага і шана?
    Але ти вирішив повірити в «нове обличчя» і «спробувати». Тобі сказали - все буде норм?

    Я тебе засмучу. Ти - лох. Самий суровий і просунутий варіант лоха - лох з УБД.
    Втім, як і я. Тільки ти - в авангарді. А я причепом - замикаю, типу.

    Чому? Та тому, що твоє «нове обличчя» - це колективний «я тобі туди не посилав».
    І вибрали його ті, хто «тебе туди не посилав».
    Ті, хто втомилися від «війни». Втомилися від того, що робиш ти - не вони. Втомилися від ризику і крові - твоїх.
    Від тебе втомилися. Тому, що ти - живий доказ їх неспроможності.
    Ти - те, що заважає їм відчувати себе «крутими перцями». На твоєму тлі це практично неможливо.
    Вони втомилися відводити погляд при зустрічі з тобою.
    Але тепер вони вірять, що прийшов інший час.
    Тепер очі будеш відводити ти.

    Як так? А ти ж! .. А ми ж! ..
    Так хрін там!
    Вони вже майже довели для «лохів без УБД» марність твоєї війни.
    Вони там не були, тому вірять в те, що її можна було закінчити за два тижні.
    Ти воїн? Та ні. Воїнів і патріотів, за їхньою версією, «вбили в котлах» в 14-15.
    А ти - непорозуміння. Аватар та заробітчанин. Нахабна істота з УБД в маршрутці.
    Ти їх вибішуєш так само, як і маршрутника. Вони тебе туди не посилали.

    Просто потрібно змінити «плюс» на «мінус». І тоді тебе будуть, в кращому випадку гидливо жаліти.
    Точно так, як ти зараз ставишся до тих, хто закосив.
    Просто тепер «косарем» будеш ти. Тим, хто закосив «під війну» і заважав їм жити цілих п'ять років.

    Ні, вони не згодні, що ти їх врятував від пиз*еця. Пиз*ець - це ти. Для них.
    Вони зроблять смішною твою кров, твій бій, лайно, які ти місив за них. Вже роблять.
    Щоб не ховати від тебе очі - ти повинен бути жалюгідним і смішним. Ми повинні.
    І не Україну ти захищав. А незрозумілі ідеї та олігархів. Так вони кажуть.
    Просто тепер це буде підтверджено на державному рівні.
    Не за один день. Але швидко. Багато часу у них немає.

    Як так? А дуже просто. Адже вони не тільки «ми тебе туди не посилали». Вони ще й колективний «їх там немає». Помітив, що вони не згадують ворога? А якщо згадують - то не називають його ворогом. Ось так і буде - ворога не було. А ти в процесі громадянської війни мочив мирних жителів Донбасу.
    Але це вже трохи пізніше. Якщо (коли) ті, «кого тут немає» - підкорять нас остаточно.
    Так що УБД скоро прикопати потрібно буде. Або спалити. «Чорна мітка», хулє?

    Так що - я тобі не замполіт.
    Тому, доповідаю – про*бав ти спалах виходу. І воно вже летить. І йо*не обов'язково.
    І як би ти зараз не вірив «в інший бік реальності», як би не відрізнявся від мене «судженнями» - ми як і раніше разом, брат.

    Поки - «захисники» Майбутні ізгої з УБД.

    А якщо все піде зовсім погано - зустрінемося в лісі, там обговоримо.
    Або в одному партизанському загоні. Або на одному лісоповалі.
    Ну, або коли нас прикопувати по-тихому будуть. Але тоді вже - годі метатися.

    Я постараюся зробити все, щоб так не сталося. А ти хоча б подумай.
     
  10. Нагадую що 15 квітня останній день коли можна отримати відкріпний талон для голосування не за адресою прописки
     
  11. Олександр Дедюхін
    Олександр Дедюхін
    Наконец-то вчера я окончательно понял почему я поддерживаю Порошенко.
    Просто для меня слова: "При любом режиме я партизан, при любом госстрое я - анархист" всегда были не только строчкой из песни.
    Моя вера - это тоже партизанская война против пораженного грехом мира. Моя вера - это форма протеста. Ведь легко протестовать мелко хулиганя, разбивая окна, доставая ментов и законопослушных совков. Гораздо сложнее молитвой и истинным благочестием подрывать основы больного мира. Сложнее и надежней.
    И в принципе, всю жизнь удавалось быть партизаном и анархистом, но не при Порохе. И мне это было странно. Я все думал, может возраст просто, может война, или еще что. Но потом однажды решил не особо заморачиваться и жить дальше. А вчера до меня внезапно дошло. Пазл сложился. Но давайте по порядку.
    Лео Овчаренко был задержан полицией даже не за распространение листовок о Зе. А только за то, что они у него находились в сумке. Да, там было написано, что Владимир Зеленский - это марионетка олигарха Коломойского, что его поддерживают Жирик, Печальная лошадь, рыги и прочая мразь, что Зе готовый сдать Украину Путину, что Коломойский через "Квартал" вывел из нашей страны 41 млн. долларов, ну и прочая правда. Заканчивалась листовка призывом прийти и выбрать 21 апреля Украину.
    И вот за это Лео был задержан. Сразу отвечу тем, кто внезапно начнет вопить: агитация незаконна!
    Во-первых это не агитация, а констатация фактов и призыв идти на выборы.
    Во-вторых, даже если это агитация, то сейчас запрещена агитация только за счет избирательных фондов штабов, а волонтерские инициативы вполне возможны.
    В-третьих, даже если считать, что нельзя агитировать вообще, то Лео на площади не агитировал и даже не раздавал листовки. Они у него лежали в сумке. Завтра что, будут арестовывать всех у кого имеется инфа про наркомана Зелю?
    И не надо рассказывать мне, что Зе тут вообще ни при чем. Вечером выходит слащавое видео, где это ссыкун голосом со дна унитаза вещает огромное спасибо Авакову и прочим ментам. И вот это уже полное возвращение совка. Он не стал президентом, а уже натравливает ментов на активистов, уже открыто договорился с Аваковым. Уже занимается подлогом медицинских документов. Очевидно манипулирует предвыборными деньгами, угашенный появляется перед камерами. Что дальше?
    А дальше будет хуже. Ведь его хозяин понимает: все, что вкладывается в это ничтожество это инвестиция, а инвестиции надо возвращать, и их будут выдавливать из нас. Безжалостно и безобразно. Вы готовы? Я - нет. Я не перевариваю старую систему. Я при любом режиме - партизан.
    Утешает одно. Когда человек скатывается в насилие - это признак его поражения и слабости. Так бывает с каждым тираном, так было и с Януковощем. Так будет и сейчас. #зеend
    И вот как раз вчера мне окончательно стало понятно что Порошенко такой же как и я бунтарь. Он тоже протестует против сложившейся системы вещей. Он восстает против привычных схем и шаблонов. И у него получается ломать стены, перегородки и раздвигать горизонты.
    И да, я всегда был протестным электоратом. Очень протестным. И поэтому я выбираю Порошенко. Настоящий бунтарь не разменивается на мелочи.

    FB_IMG_1554589493939.jpg FB_IMG_1554647095774.jpg
     
  12. Дискусію на тему: яку зовнішню політику вестиме Зеленський (у випадку, якщо, звісно, країна остаточно втратить розум), вважаю беззмістовною. Бо що може вести людина без власної думки й спроможності до самостійного мислення. Тому цікавіші в цьому контексті позиції реальних ляльководів. Зараз прямий вплив чітко видно з боку двох олігархів: Ігоря Коломойського та Віктора Медведчука. Причетність до ухвалення рішень Дмитра Фірташа, Ріната Ахметова Сергія Тігіпка та інших не є настільки явною. У Ахметова взагалі тут виникають проблеми комунікації через його давнє протистояння з Коломойським та Медведчуком, але олігархи завжди знаходять порозуміння. У Фірташа, Тігіпка та ряду інших таких проблем нема, двоє названих уже ведуть певні переговори, а Фірташ готується до повернення в Україну та реставрації більшості своїх колишніх впливів - це так, до теми про деолігархізацію. Але про свої мйбутні плани й апетити мусять узгоджувати зараз із Коломойським та Медведчуком.

    А тепер пару штрихів щодо того курсу, який буде проводитися руками ляльки в президентському кріслі, якщо Україна не зуміє перемогти на цих виборах. Я вже писав тут, що, за моїми даними, в Мінську Медведчук вів переговори про перший візит свого протеже Зеленського у випадку його перемоги. Ніби обговорювалася можливість "сюрпризу" - прильоту в Мінськ Путіна та того, що вони називають "прямими переговорами". В лапках, бо переговори ведуться між рівними, а тут ідеться про вичавлювання з безвольного тіла всіх рішень, які необхідні Москві. В замін на тимчасові, але дуже солодкі подарунки, звісно.

    Так от. Після цього вже відбулися дві не помічені багатьма події. 1. Коломойський підтвердив право власності на Зеленського та, принаймні, його зовнішню політику за Медведчуком. Він акцентував, що мир на Донбасі (а отже повний спектр переговорів з Путіним, бо мир Росії не потрібний, їй потрібний контроль за всією Україною) може забезпечити лише Медведчук. 2. Зеленський у записаному для телеканалу "Україна" (Р.Ахметова) ролику таки сказав, що буде йти на прямі переговори з Путіним без посередників та партнерів і без попередніх вимог з боку України. У нашій ситуації це називається капітуляцією. Не більше й не менше. І це доказ того, що Росія вже відверто керує кандидатом у президенти, а його куратором призначено Медведчука.

    Є ще цікаві новини від Коломойського, але про це іншим разом, бо зараз маю трохи інших справ.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. І ще одне посилання на інтерв'ю для UAportal. Тут ідеться про візит Медведчука до Білорусі та його розмову з Лукашенком "про майбутнє України":
    Ошибка 404 | UAportal

    Фактично, Медведчук уже уповноважений формувати основні сценарії зовнішньої та внутрішньої політики України. А для дурників, які на зразок Гриценка повторюють прол альянс Порошенка-Медведчука, простеньке питання: для чого Порошенкові посередники, тим більше з Лукашенком, коли вони напряму здзвонюються чи зустрічаються при першій потребі? Це на додачу до тисячі інших аргументів.

    А тепер про основне. Цю інформацію я вивудив лише вчора (вже після запису відповіді для видання). У мене з депутатських часів збереглися непогані відносини з людьми в МЗС та парламентській верхівці Білорусі. Так от, мене запевняють (наголошую, це не мої власні дані), що Медведчук поїхав до Мінська узгоджувати візит майбутнього (так їм хочеться) президента Зєлєнскаго. Як твердять мої колеги, йшлося про олдне з двох: або використання Лукашенка, як посередника в "переговорах" з Путіним ("переговори" в лапках, бо це ж приблизно те саме, як мені побоксувати з Тайсоном), або про можливу персональну зустріч між ними в Мінську. Варіант виберуть за аналізом можливої реакції в Україні. Отака, любі мої, баєчка починається... А ви кричіть і далі про не такого, як вам треба Пороха. Покричіть, доки можна, в Росій й Білорусі вже "кричать" лише пошепки на кухнях.

    Taras Chornovil
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Злив зараховано.
    Ви такий самий брехун, як Мих і ваш любимий ПОП.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    От порохоботів і ковбасить... :)))
     
  16. Good man

    Good man Обычный человек

    Пидривник, ни я, ни Mykhaylo Khomchyn, ни другие, кто поддерживает Порошенко, ни разу не называли его любимым, ни разу не придумывали ему тех достоинств, которых у него нет. Знаешь почему? Потому что мы стараемся адекватно смотреть на жизнь, оценивать все за и против. Это у вас, у интеллектуальных щенков - ЛЮБЛЮ! - НЕ ЛЮБЛЮ! А нормальный человек не должен любить президента, он должен объективно оценивать его положительные и отрицательные стороны и выбирать его (как и любого другого кандидата) в случае, если он лучше остальных кандидатов или менее хуже остальных. А плакать вдрызг из того, что любимый кандидат оказался обычным человеком со своими слабостями достойно 15-летней девы, а не мужчины или, хотя бы, мужчины-пидривника.
     
а де твій аватар? :)