ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І тут винні хто? Попередники.
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вам все хтось винен, лише не ви :)))

    Школа тоже москальська?

    зі
    У всіх теперішніх клоунадах в Україні винні тільки Порошенко і його бпп

    Каятися!
    Спокутувати!
     
    Останнє редагування: 18 кві 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    То було раніше, що попередники погані, а наразі нова мулька: погані і страшні наступники. Вся країна від цього нового тренду о***ла, ждуть 21 квітня, щоб перепочити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    upload_2019-4-18_16-39-47.png
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Школа - не хто.


    Школа - просто ніяка у плані патріотичного виховання.
    Та то таке... загальні слова без конкретики.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А чому в минулому часі? Буде Зе - буде "відпочинок" на 5 років. З двома Вовами. Аж дим піде. І це, напевно правильно.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну і хто нам винен, що школа - просто ніяка у плані патріотичного виховання?
    Ціхо-ціхо, подивимося, як воно далі буде... :scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мені просто цікаво: Ви наводите статистику від Міністерства фінансів, а Мих ставить "безграмотно".
    Може Миху доручити Міністерство фінансів? Хай очолює. Грамотний міністр буде.
     
    • Смішно Смішно x 2
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Я смотрю Дмитрий Анатольевич задался целью рассорить Миха и действующую власть. Не выйдет. Мы умеем критически посмотреть на цифры и факты.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Цікава штука спілкування.

    Декого матом пошлеш - все одно не вступиться.

    А декого попросиш допомоги - як чкурне, то і не дочекаєшся...

    Во, по тижневих слідах:
    От і все - @rss як тоді /Остання активність rss:11 кві 2019/ пішов, так і донині не видно
    А виглядав патріотом... :scratch_one-s_head:
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це сьогодні дебати? Приготувалось, товариство?:)
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Таке враження, що по телеку йде "Рабиня Ізаура" - вся вулиця порожня, на городах нікого :)

    Зрешта, сьогодні католицька Великодна П"ятниця, її тут здавна тоже шанували і православні і греко-католики.
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ще Зеленського не вибрали, а вже Приват відбирають, нафту Путін перекрив, скидку на газ пообіцяв, суверенітет під загрозою.
    Шантаж практично. Не виберете мене, я вас по світу пущу.
    Суди у мене під контролем, тільки я можу зупинити реприватизацію Привату.
    Подивимося чи поведеться електорат на шантаж.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  17. Good man

    Good man Обычный человек

    Получили "повстанцев"? А ведь Вася дал вашему сарказму высшую оценку.

    Василий, ты воюешь с повстанцами. Чтобы я от тебя больше не слышал про войну с Россией.
     
  18. Що це було??!!!
    Українці ВИ реально готові голосувати за оце??!! Може земля перевернулась догори дригом? Може полюси поміняли місцями? Може ми вернулись на 100років назад?
    ЯК? ЯК ПОЯСНІТЬ??? ПОВСТАНЦІ??!!!
    Це реально була остання крапля!
    Повія, термос, язик не главноє, на коліна перед путлєром, офшори, бізнес в параші, ухиляння від армії, забагато вулиць Бандери і Шевченка, і тепер "пАвСтАнци"???!! Вова ти реально дурак?!
    Йдіть в зад з своєю толерантністю!! Не подобається мій допис чи мій вибір ,то нікого не тримаю, я задрався вже толерастам пояснювати чому я ненавиджу оце Г...о зеленого кольору!!!
    Недавно я був запрошений в одну із шкіл міста Тернопіль, щоб разом з дітками розписувати писанки і пасочки. На заході були присутні побратими з 80-ї бригади ЗСУ, волонтери , та була старенька, сива жінка, пані Мирослава, мати загиблого Героя за Україну. Вона залишилась зовсім одна. Син це все що в неї було. Більше нікого.... і вона не впала духом! Вона гордо говорила про свого сина! Про те що він Герой! .... так він більше ніж Герой для мене особисто і для мільонів таких як я!
    Після заходу я зайшов забрати куртку до кабінету директора, там стояла п.Мирослава..... вона підійшла до мене впритул, взяла мене за руку, і заплакала.... вона дивилась мені в очі, плакала і питала ЯК??? ДМИТРЕ ЯК МИ МОГЛИ ДІЙТИ ДО ЦЬОГО??!!! Як люди за котрих ввідав мій син життя зараз кричать що треба миритися з ворогом? Чому люди котрі тікали від війни за кордон голосно кричать про загиблих, хоч більшість з них не знають навіть скільки полягло хлопців в їх області, а ще менше зможуть назвати хоча б 5 імен наших діточок! Чому вони всі кричать про війну про яку близько не знають? Нічого не хочу ні від влади, ні від чинів, прошу лише пам'ятати мого сина і тих хто з ним був поруч, тих хто не зрадив....... Дмитре збережіть Україну , не дайте ЗЕреваншу прийти до влади..... вона дивилась мені просто в очі, очима повними сліз..... А Я СТОЯВ І НЕ МІГ СКАЗАТИ НІ СЛОВА!!!! В МЕНЕ КОМ В ГОРЛІ СТАВ І Я НЕМАВ ЧИМ ДИХАТИ!!!! ЩО Я МАВ СКАЗАТИ ЇЙ??? ТІЛЬКИ ПРОБАЧТЕ НАС ?? Не дай Бог вам відчути те що я тоді відчув!!! Я привозив матерям з моргів їх синів, і знаєте що найстрашніше? Це те коли ти вперше матері вбитій горем відкриваєш труну, КРИК!!! В мене він ніколи не вийде з голови!! І це страшно! Але сльози тої котра знайшла в собі сили жити після того, як віддала все що мала в житті, сльози відчаю і болю.....ще страшніше.....
    Я вийшов з школи.... я дві години не міг прийти до тями.... я не спав всю ніч.... вечером їй написав і просто побажав хорошого вечора, я не знав що ще їй сказати.....
    Думав стримаюсь....ні!!! Сьогодні цей випердок сказав про повстанців! Він назвав тих хто вбив її сина, тих хто катував наших полонених і водив їх маршем по Донецьку, повстанцями!!!! Тих хто стріляв по моїм побратимам !!! Це край!!!! ТІ СЛЬОЗИ ТІЄЇ ЖІНКИ І ТИСЯЧІ ІНШИХ, Я НІКОЛИ НЕ ПРОБАЧУ ЦЬОМУ КЛОУНУ!!!
    ВОВА ЙДИ НА ..... РАЗОМ З СВОЇМ КВАТРАЛОМ!!!
    Моя країна не повія!!! Я пишаюся тим що спілкуюсь українською!!! Мені до вподоби вулиці С.Бандері, Т.Шевченку і Р.Шухевичу! Я пишаюся ТОМОСОМ і тим що я Бандерівець!!! Ти вже зробив більше ніж свого часу любітель страусів!!! Ти образив всіх для кого Україна не просто місце на карті, образив і не вибачився! Ти ГІВНО вова!!!
    Хто вважає так само як гівновова можете видалитись з друзів і ніколи не вітатись при зустрічі! Я помер всередені вже давно, а кілька днів тому я отримав дуже важливий урок від життя!!!
    Закликаю всіх хто поважає себе, своїх близьких і тих хто боронив і боронить Україну!!! Тих хто поважає полеглих і їх родини! Тих для кого гасло "Слава Україні " не просто слова , НЕ ПІДТРИМУВАТИ ЗЕ і його команду!!!! Я зробив свій вибір і він більше ніж зважений!! Можете кидати в мене чим хочете, тисячі ваших гівнослів не переконують мене що п.Мирослава не права!!!
    P.S. Для тупих пояснюю..... повстанці це ті сивочолі чоловіки котрі били червонопиких нквидистів на теренах неньки Україні до кінця 50-х років минулого століття!!! І той хто порівнює терористів ЛиНиДиРи з ними хворий на хворобу малороса і хоче стати президентом. А для мене просто гімно!!!
    НЕ ЗРАДЬ УКРАЇНУ! СЛЬОЗИ МАТЕРІВ НЕ ВИСИХАЮТЬ!!!
    Маю честь! Позивний ГРІМ!
    Дмитро Гайдуцький
     
  19. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Цiкава людина, цей Гайдуцький!
    Коли вiн все встигає?

     
а де твій аватар? :)