ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. FB_IMG_1555157606978.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Кажуть деякі моралізатори, Порошенко винен, що голосують проти нього. Але. В деталях не буду, нагадаю коротко. Сто років тому в усьому був винен Скоропадський, триста років тому атакували Мазепу, триста п‘ятдесят років - Хмельницького, чотириста - скидали Сагайдачного, який тримав в облозі Москву. Все, що було з Україною потім, є шанс почитати в шкільних підручниках історії, поки вони ще є. Можна звинувачувати в усіх гріхах, повісити всіх собак, але наслідки будуть одні для всіх. Історія знову нічому не вчить, бо більшість історію не вчать.
     
  3. Вибір.
    Насправді, ми ніколи не обираємо, де і як жити. Насправді, ми обираємо, де і як померти. Як казала моя давня подруга:"кінець усьому початок".
    Прогнозувати результати свого вибору важко, але можна. Якщо за тиждень реваншисти програють, я помру в Україні від хвороби чи нещасного випадку. Якщо реваншисти виграють, то є лише три варіанти: в тюрмі, в екзилі, чи в бою. Потрібно просто зробити усвідомлений вибір.
    Іван Хом'як



    П. С. Прийняти бій це і є усвідомлений вибір. Я навіть відновлювати біопаспорт відмовився, щоб спокуси не було)
     
  4. FB_IMG_1555164326447.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Порошенко ізначально поставив невірну концепцію на перемогу в виборах - 'Війна з Росією'. Така постановка питання звичайно підносить Порошенко у власних очах і ставить в один ряд з Наполеоном, але одночасно викликає купу нових питань - якщо воюємо, то навіщо прокачуємо газ ворога, нарощуємо торговлю та противимося візовому режиму? Навіщо в Москву по "проханню президента" їздить Медведчук з Бойком?А якщо йде активна війна, а головнокомандувач відпочиває на Мальдівах, то це як? Або це не війна, або це не головнокомандувач.
    Крім того така постановка питання виключає і перемогу і нічию, залишає тільки один варіант - затягування війни, що рівнозначно поразці.
    Виключає перемогу - бо перемогти Росію і поставити свій прапор над Кремлем Порошенко не зможе.
    Виключає нічию - тому що Путін не хоче вести з Порошенком (або будь-яким іншим) переговори.
    Цю фальш і несамовите чіпляння за владу президента військові відчувають ще гостріше, ніж гражданські - це ж ясно. І крадіжки сотнями мільйонів в Оборонпромі, і головне -прикривання цього на вищому рівні і гавкання на журналістів, що показали це загалу, демонструє, що ми продовжуємо жити в епоху Януковича. Є, звичайно, загрози і невідоме, але все народ вже вирішив, а порохоботи можуть хоч потяги під откіс пускати.
     
    Останнє редагування: 13 кві 2019
    • Подобається Подобається x 1
  6. FB_IMG_1555157606978.jpg
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А народ зрозумів інше: Порох охуів від можливості вести такий охуєнний бізнес під час війни, що війни не буде кінця ніколи, бо це набагато зручніше для мегабізнеса, ніж мирний час.
    Народ стоїть в стойлі, бо путіннападе, газ росте, пальне росте, електрика росте, ціни ростуть - війна ж! А бізнес-імперія Порошенко з Ахмєтовим росте теж.
    Виявилось, що один голос на виборах для Порошенко вартував 140 грн, а для Смєшко - 4 грн. :)))Гроші ж з народу зідрані - чого їх жаліти.
    Але більше люди не бажають. Він гарний оратор та артист, бізнесмен, мабуть, теж, але поганий президент.
    Ті, хто з ним знайом змолоду кажуть, що патологічно жадібний. Цього не віднімеш, авжеж.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Порошеко розказує Зє, що той має робити ;)

    Петро Порошенко
    2 год ·
    Володимире Олександровичу, 14 квітня о 14 годині чекаю вас на стадіоні "Олімпійський" на дебати.

    Спілкування з виборцями важливіше, ніж вихідні у Парижі.


    View: https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/2255055458091421/



    зі

    я навіть знаю, чому По так наполегливо проситься подебатитися

    [​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  9. Ви не боїтеся голосувати за Зеленського?

    - Ні, якщо що "Порохоботи"(так, їх асоціюють з Майданівцями) скинуть його і все буде добре.
    А якщо не скинуть? Порохоботи не залежать від бюджету!!! Для Порохоботів, а це переважно бізнес, програмісти і тп відміна податків і піде лише на користь, а Зеленський то їх відмінить, бо хоче відміну податків на свій бізнес. Відмінить виплати на дітей, субсидії. матеріальну допомогу.

    А ви не думаєте що Порохоботам може сподобатися, що тих хто має дітей по 15 років і сидить в декреті бо держава виділяє кошти можуть залишити без цих виплат і відправити працювати? Що робитимете "дотаційні верстви" якщо Порохоботам сподобається Зеленський? І не треба говорити мені що він не відмінить пенсії та дитячі, маєте докази що він цього не зробить - кидайте його пряму мову, а ні так ні.

    І ще для тих хто сподівається що ВР зробить імпічмент Зеленському і одразу прийде їх кандидат до влади. Не сподівайтесь, бо Зеленський одразу розпустить ВР. І що робитимете далі?
     
  10. Те що не розказує, це точно. Не шукайте того , чого немає.
    Запрошувати запрошує, з легким тролінгом і сарказмом. Прекрасно розуміє, що сцикло не прийде. Бабушка Беня його за поріг квартири не випустить.
     
    Останнє редагування: 13 кві 2019
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так він в політиці все життя. До того ж досвід міністра закордонних справ та президента...Що-що, а розказати- прибрехати-прикрасити і надавити авторитетом він зможе безумовно краще. Але що це змінить? Експерти вважають, що дуже мало. Він не Бетмен щоб перескочити таку прірву. Мені вже байдуже, якщо чесно, хто там буде накінець. Стільки брехні і ненависті в країні, стільки злих ботів в мережах, що з тими виборами люди пропустять як і прийде весна.
    Знову влада, щоб залишитись, ділить країну. А щоб признати свої помилки - то зась, бо для нього це не помилки, а спосіб життя мільярдера.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я не читаю вас, так що не звертайтесь до мене, не трудіться. Перша фраза попала на очі - так от: за Зеленського ні я, ні чоловік, ні діти не голосуватимуть. Ми не підемо.
    Закарбуйте, повторювати не буду.
     
  13. Порошенко про це сказав в прямому ефірі і не раз, як і вибачився за обіцянку закінчити війну. Але тоді у страшному сні ніхто не міг собі уявити війну з " их там нету".
    Моі контакти з моіми однокурсниками ( а це роки казарми і два роки Афгану)скінчились в квітні 2014. Тоді я ім спрогнозував розвиток подій. Вони мене переконували в протилежному. Я виявився правим. Ми не спілкуємось всі ці 5 років узагалі. І не будемо вже ніколи.
    Як я писав, я вже спакував всі документи. Син терміново робить паспорт дитини внучці. Частину грошей з Привату вже зняли. Частину знімуть по закінченню терміну депозиту. Ще пару місяців в запасі буде. Десь до кінця літа. У молодих є як біометрика так і діючі Шенгени. Куди виізджати є.
    А ви підготувалися до можливоі евакуаціі на терени Галичини?
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Так і є. Але коли їх двоє, то вже хош-нехош.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    вам пофіг доля України?
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я навіть не знаю, чи мені ця їхня дебатика потрібна...
    Блін, кацапи потім мене з гамном з"їдять...
    [​IMG][​IMG]


    :)))
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви - ідеальний електорат. Для Путіна.

    А опісля виборів, полачите собі в хусточку на важке життя і підете огірочки закатувать у баночки на зиму.:)))

    А на Майдан ви не підете, звичайно. Нехай справедливість вибивають інші.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Вас на ФБ ще не забанили?
     
а де твій аватар? :)