ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Сперечатись марно - кожен і так зробить, як серце чи голова скажуть, доказувати - воду у ступі товкти, а виправдовуватись нема за що.

    Я дуже довго не була прихильником Порошенка, я була навіть противником (цукерки рошенівські демонстративно не купувала, тепер смішно з того), але коли прийшлось вибирати, то просто зважила плюси й мінуси діючого.

    А тому, що нема іншого, за кого б не було соромно, я дам шанс тому, хто декілька плюсів назбирав. Я не закрила очі на мінуси - вони ніде не ділись, я також не у захваті від темних сторінок історії діючого, від прізвищ людей навколо нього, але я, на відміну від вас, котрі проживаєте зміни в країні поволі, не відчуваючи їх (знаєте, це як дитина коло вас росте непомітно, а потім на вулиці зустрінете знайомого, котрий вас рік не бачив, а він очі витріщає на дитину - як виросла!), відчула декілька речей, які ви не відчуваєте. Це коли приїзжаєш кудись, і на факт, що я з України, не реагують:"А, то десь Росія, водка...", в кращому випадку "Кличко, Чорнобиль", не просять мене сказати щось російською - вже знають, що є українська, я бачу зміни на митниці кожного разу, знайомі дівчата питають, де знайти альбом "Казки" ітд, ітд, то дуже довго писати, і я знаю, що то не нагодує, але... я вже не хочу, щоб Україна втратила незалежність, ідентичність. Вони не бонус до економічної стабільності, це складова. А мізерні пенсії, зростання цін - вони є всюди, пенсії взагалі це цілосвітова проблема, з ними боряться всюди, треба боротись і в Україні.

    Я не хочу, щоб Україна повернулась в період не п'ятилітньої - двадцятирічної давності.
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Порошенку, як мовиться, пізно пити Боржомі. Навіть якщо він завтра поставить Смєшка керівником СБУ, це зовсім не означає, що всі, хто голосував за Смєшка в першому турі, бігом побіжать голосувати за Порошенка в другому.
    Зеленський згідно з волевиявленням більшості населення країни (незалежно від мотивів, за якими за нього голосували) стає президентом. Якщо тільки його не арештують, наприклад, за те, що він зіграв президента в кіно (читайте заяву І.Геращенко з цього приводу).
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Прикро, Оля, таке чути від вас, але це напевне хвороба всіх гастарбайтерів - меншовартість.

    Якщо ви думаєте, що тільки ви кудись їздите - то ви помиляєтеся.
    При нагоді і бажанні візьміть глобус і з"єднайте Язик Троля, Маямі і Непал. От в тому трикутнику всюди з розумінням реагували на Україну і на наш прапор.
    І корейці/в"єтнамці в Перемишлі в 90-х українську краще розуміли ніж англійську і польську.

    А фонтан я зроблю собі сам
    Мені тільки великий тазік тре купити, а насос для нього я років десять в тумбочці тримаю, з німецької пралки.
    Таки прийшов час ЖИТИ ПО НОВОМУ
    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 7 кві 2019
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Тут, певне, я мала образитись ) але не ображусь. Коли в тебе за кордоном робота, яку ти собі сам вибудував, маєш будинок, трьох дітей, а незабаром буде другий внук - це вже щось інше.

    І з меншовартістю це не має нічого спільного. От якби я про своє походження мовчала - це меншовартість.
    Я так не думаю.
    Це він давно міг (мав) зробити. Зараз навіть не знаю, чим він собі може допомогти.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я навіть в думках не мав вас образити чи в чомусь звинуватити. Життя дуже цікава штука і воно вносить свої корективи.

    Але я балдію від фраз людей, котрі сидять за кордоном і говорять щось на кшталт "Я не хочу, щоб Україна повернулась в період не п'ятилітньої - двадцятирічної давності."

    Дуже гарно на цю тему в четверговому Експресі сказав Гвоздик.
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Нехай попробує боржмою. Деяким це допомагає.
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    У мене інколи складається думка, що деякі українці, проживаючи за кордоном, також є жертвами телебачення.
    Інакше розподіл голосів мав би бути приблизно такий як по Україні в цілому - логічно.
    Нехай ніхто не ображається, але, маючи в холодильнику закордонні харчі, закордонні заробітки (а тут їси і не знаєш, олією з якої пальми тебе отруюють олігарги), закордонне обслуговування скрізь, і в першу чергу - в медичних закладах, думки крутяться навколо глобального.
    А тут, сидячи в холодній хаті, бо за газ щомісячно доводиться платити інколи по 6000 гривень на місяць, при пенсії в півтори, або колгоспній (я висловлююсь по-старому) зарплаті в три тисячі, все, що відбувається навколо, оцінюється зовсім по-іншому
    Зараз влада хвалиться, що запаси газу в сховищах найбільші за всі роки. Украина завершает отопительный сезон с рекордными остатками газа - "Нафтогаз" .
    Та це сталося тому, що багато сімей по селах сиділи в холодних хатах цілу зиму. Або топили очеретом (або, як висловлюються наші північні брати - кізяками).
     
    Останнє редагування: 7 кві 2019
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Десь на ФБ бачив наліпку, яка найкраще підходить до вашої фрази. Зустріну - обов"язково повернуся до вашого допису
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Дайте відповідь на питання - Ви хочете?
     
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ще коли в кріслі Гройсмана сидів його папєрєднік Кролік - ми вже в ті часи чули казки про те, що ми, нарешті, злізли з газової голки Росії, ми тепер купуємо газ в наших європейських партнерів... і далі по тексту бла-бла-бла...І з кожним роком цих казок ставало все більше й більше.
    Тому, впринципі, нам повинно бути АБСОЛЮТНО ПО)(ЕРУ - перекриють кацапи нам газ, чи ні. Нехай хоч усю трубу в себе там поріжуть - до самого Нового Уренгоя - нам повинно бути ПО ЦИМБАЛАХ.
    Але як показує практика, ніхто ні з якої голки не злазив. І минулорічна історія, яка трапилася в березні 2018-го - цьому доказ. А все, що нам намагаються навішати на вуха - звичайний 3,14здьож чистої води.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ні
    Тому і живу тут. І діти мої тут живуть, і внуки.
     
    Останнє редагування: 7 кві 2019
  13. Поскільки теми по виборам одні закривають інші створюють, а писати по 20 текстів в погоні за кількістю постів не буду, а просто буду переносити тексти.



    Я б пропонував зараз взагалі закрити всі теми про вибори і претендентів до 21 квітня, залишивши одну.
    Найгіршим результатом цих виборів є те, що расєє вдалося повторити фокус 1919 року. Украіна знову поділена. Діло пахне громадянською війною. І сценарій, показаний в "Слуга народу -3" про поділ краіни на окремі князівства стає реальністю. Як і 100 років тому державники можуть опинитись в меншості. З більшістю з них нічого не станеться, як і сто років тому. Вони емігрують, як іх попередники. Переможці, після ейфорії, почнуть розплачуватись за свій вибір. Напевно така доля украінців. При королі Данилі Галицькому через чвари князів попали в залежність від монголо-татар. Через чвари князівськоі старшини і Чорну раду отримали знищення Батурина та 300 років панування мозковіі.
    Наскільки років ми знову потрапимо в залежність тепер? Скільки знову згине народу через чергових Брюховецьких, недолугих борців з вітряними млинами, самозакоханих кухонних гетьманів.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Не знайшов тої наліпки...

    Короче, там писало приблизно так
    "Якщо українцям за кордоном так подобається Порошенко, то якого милого вони не живуть в Україні?"

    Але то було набагато емоційніше і на кольоровому папірчику.
     
  15. Тому, що вони привикли працювати і давати собі раду, не чекають, поки ім Порошенко чи хто інший поможе. Вони дають собі раду і дадуть прилюбому президенті. Ви ні. Тільки коли буде черговий майдан, треба буде добре думати чи є шанс долучатись.
    В 2018 році заробітчани інвестували в Украіну 12 млрд доларів. Скільки інвестував Голобородько-Зеленський, Коломойський, Фірташ-Льовочкін, які стоять за клоуном?
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Та чого там! Пишіть. Ми всі з цікавістю їх не читаємо.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Це так приблизно, як відповіли Павлові Дальнобійнику (Pavel Dalnoboy), що ганяє хури по Америці, але став горою на захист Порошенка. Хай вертається додому і рошенівські цукерки розвозить.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]


    О..... Ви в математиці плаваєте... 660 грн. за 1000 кубів? Коли таке було?
     
  19. Здається я був правий. Якщо хтось надіється, що він буде довго жити у вільній демократичній країні, не самообманюйтеся.
    Я б пропонував зараз взагалі закрити всі теми про вибори і претендентів до 21 квітня, залишивши одну.
    Найгіршим результатом цих виборів є те, що расєє вдалося повторити фокус 1919 року. Украіна знову поділена. Діло пахне громадянською війною. І сценарій, показаний в "Слуга народу -3" про поділ краіни на окремі князівства стає реальністю. Як і 100 років тому державники можуть опинитись в меншості. З більшістю з них нічого не станеться, як і сто років тому. Вони емігрують, як іх попередники. Переможці, після ейфорії, почнуть розплачуватись за свій вибір. Напевно така доля украінців. При королі Данилі Галицькому через чвари князів попали в залежність від монголо-татар. Через чвари князівськоі старшини і Чорну раду отримали знищення Батурина та 300 років панування мозковіі.
    Наскільки років ми знову потрапимо в залежність тепер? Скільки знову згине народу через чергових Брюховецьких, недолугих борців з вітряними млинами, самозакоханих кухонних гетьманів.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ладно, @Мих, для вас повторю ;)
    Десь в розмові про поїздку Порошенкового дружбана Медведчука до Кремля говорилося про цифри. Якщо хочете, то перегляньте - там все є
     
а де твій аватар? :)