ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Якщо ви поставили на один щабель Порошенка і ху@ло, то про що можна говорити з такою людиною, якщо вона у власному президенту вбачає ворога. Тоді всякі свинособаки найкращі друзі. Тільки ті не сприймають ху@ло за ворога.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Робота вчителів корисна і необхідна для суспільства.(Робота лікарів, між іншим, також. Ті також, вирізаючи, наприклад, апендицит, жодного блага не створюють. Ну, можливо, котові щось перепаде). Бо вони підготовлюють підростаюче покоління до того, щоб останнє, коли виросте, створювало матеріальні блага. Випускники школи згодом стають інженерами, токарями, фрезерувальниками, водіями, льотчиками. А вчителі богослов"я підготовлюють лише таких як вони самі. Тобто, готують тих, що не приносять потім жодної користі суспільству, а лише споживають створені іншими блага.
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    І не тільки у Райкіна. Згадайте, наприклад, керівника самодіяльного театру, якого чудово зіграв Євстигнєєв у фільмі "Бережись автомобиля"
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Де? о_О
    Вбачаю.
    Не бачу причинно-наслідкового звязку.
     
  5. Ну якщо Саак, який за п`ять днів здав пів Грузії для вас авторитет, то питань немає. Якщо президент країни через те, що він натворив за роки перебування у владі боїться повернутись в свою країну, то вам з ним по дорозі.
    Мене більше влаштовує президент, який сприяв отриманню Україною без візу, добився створення антипутінської міжнародної коаліції і запровадження санкцій, сприяв створенню потужноі нової армії і її реформуванню, доклався до отриманню Україною Томосу, заставив світ сприймати Україну суверенною державою і рахуватись з нею, вирішувати питання, що стосуються України з її участю, а не за неї, бажання бачити мою країну членом НАТО і вже в найближчому майбутньому.
    Якщо ж вас не влаштовують економічні показники, то осінню у вас є можливість все змінити і вибрати в депутати не свого кума, свата, друга, який порішає, а того, хто буде думати про благополуччя всіх, а не своє і своїх близьких.
    У нас немає вже керівної і направляючої сили у вигляді КПРС і царя-батюшки, а є окремі гілки влади, кожна з яких несе відповідальність згідно Конституції.
    Якщо вам до душі, щоб ми знову наступили на ті самі граблі, що і в 1918 році і знову втратили незалежну країну, тепер,можливо, назавжди і розчинились серед інших народів, то вам треба за поребрик.
     
  6. Тоді вчителі погано вчили, що їх учень став священником, монахом або релігійним діячем. Або навпаки вчитель був дуже добрим наставником, і серед його учнів в майбутньому виросли ті, хто стали лікувати душі тих, хто потребує такого лікування.
    Серед вчителів і лікарів теж є такі, які прийшли в професію не за покликанням душі, а заради отримання прибутку. Добре, якщо крім бажання заробити грошей, цей лікар ще мав бажання вчитись, щоб лікувати, а не нашкодити і лікує незалежно від того чи він отримає очікувану винагороду і не дивлячись на фінансово-матеріальний стан хворого.
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Безвіз:
    П О С Т А Н О В А ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
    Про Основні напрями зовнішньої політики України
    2 липня 1993 року

    Угода про партнерство і співробітництво
    між Україною і Європейськими Співтовариствами
    та їх державами-членами 1994 року
    Угода
    між Україною та Європейським Співтовариством
    про спрощення оформлення віз 2008 року
    План дій щодо лібералізації візового режиму (ПДЛВР) 2010 року
    Національний план з виконання Плану дій щодо візової лібералізації. 2011 року


    Про Армію в гілку Армія, а томос мене не цікавить взагалі.
    НАТО - див вище.
     
  8. І до чого це тут. То сє само зробило.
    Чи може ми могли б ще чекати того хто зна скільки років.
    Вас , як я бачу, хвилює тільки те, що ви не у владі. А то б ви там розвернулись. Були при марні надії на Саака, та той здувся. На початках, признаюсь, я теж повівся на його промови, але вчасно розгледів ху-із-ху. А вам співчуваю. Це ж треба носити в собі стільки жовчі. Вам не позаздриш. Співчуваю.
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не варто.
    Дивлячись що вважати владою.
    Мені підпорядовано багато людей зі специфічними вміннями, які виконають мою волю в будь-який час.
    Я вважаю всіх оранжоїдів шахраями і брехунами.
     
  10. Тоді можу із впевненістю сказати що вам прищепили хвоста і вас влаштує люба владі при якій попустить і ви знову зможете стати «рішалою» і всі будуть йти до вас на поклін.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    "Рішалою" я не був тільки при одній владі, владі Януковича. :mocking:
    Починаючи від Брєжнєва і дотепер я "рішаю".
    От правда на поклін до мене не ходять. Тільки рівно!
     
  12. iso

    iso Well-Known Member

    Серйозна заява:good:
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    • Смішно Смішно x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ціна на яйця - це точно Порох винуватий. Чому у Трампа яйця дешевші?

    А ви порівняйте ціну яєць у Меркель.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    мачо.:haha:

    З такою крутизною можна вже 10 років згадувати, що влада Ющенка забрала якусь там доплату.:haha:
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    у мене є знайомий. Він каже, що він би зміг Україну підняти за 2 місяці до рівня Польщі. Але зараз він не може цього зробити, бо таксує - нема часу.
     
    • Баян Баян x 1
  17. Це щоб ви народ не дурили. Якісні яйця без ГМО ніколи не будуть коштувати 68 сентів. А якщо кури живуть на випасі і ще дорожче. Гугл на допомогу
    https://www.walmart.com/ip/Egg-Land...MIhIaZk87t3wIV0uDICh3TNQ4qEAQYBSABEgLFVPD_BwE
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  18. iso

    iso Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я жартую.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Слухайте, собівартість яйця в Україні 1,2 грн. Це на якому випасі? Чому вони продаються зараз до 3грн штука (я про самі крупні). Про ГМО наші люди не думають нічого, про те якими дешевими гидотами нашпиговують бройлерів - також. Аби були ті яйця дешеві, але марно - вони дорогі, бо 20% налог від продажу і висока ціна електроенергії та палива.
    А зарплата в людей низька. А пенсії просто ганебні. Моя свекруха робила на цегляному заводі, в колгоспі, на радіозаводі, має стаж 49 років і пенсію 2600. Це ще велика пенсія якщо зрівняти з сусідами. В основному нема 2тис.
    Що це за економічна політика? Свекруха голосувала за Порошенко. Каже про цю владу "не хазяйнувати довіку"!
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)