ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Головне - щоб було щиро.:good:
    В брошурі "Война и Библия" від святителя Николая Сербского таке закінчення:
    "Блажен правитель, который, познав истину, вовремя призовет свой народ к покаянию перед Богом Живым.
    Блажен народ, который вовремя скинет оружие своих грехов против Бога.
    Никакое зло не приблизится к нему.
    Не будучи вооруженным, он будет жить в безопасности, так как всемогущий Господь защитит его непобедимой десницей Своей.
    Хотя бы у него не было ни одного меча - враги его будут безсильны перед ним и не перейдут границ его; Господь Саваоф не допустит их до этого.
    А если враги и перейдут его границы, то тем самым выроют себе могилу...
    Блажен народ, который, освободившись от греха, первый освободится от вооружения.
    Такой народ примет великую миссию в мире.
    Он будет свет всем народам.
    Господь Бог прославит его невиданной славой и благословит его на веки."
     
  2. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Вічного на Землі нема нічого,все тимчасове,навіть якщо і на мільйони літ! Виникло життя з піщинки в космосі,розвилося до Пірамід,а далі до Римської імперії.а далі прогресивно до райської гЕвропи з Мікельанжело,Моцартом,Шопеном,Парижем...і по-маленьку далі до Адольфа,вбивства Кеннеді,В'єтнаму,Іраку...Сирії,України,Ізраїлю...і-пашло! І тишина-а-а! І спокій! Все має Початок і Кінець,як і Бог і релігія,як і життя Ісуса...як і життя людске: сперматозоїд,ембріон,плід,дитинка,юнак,робітник і селянка,багач,старість,хвороби,дряхлість,смерть,цвинтар...
    Вічний лише спокій,як на тому цвинтарі!
    Багато не загадуйте,тим паче не вигадуйте! Шулєрів за-дужо розвелось!:hi:

    View: https://www.youtube.com/watch?v=53Gzq7ruBQ0
     
    Останнє редагування: 1 лип 2018
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mikheil Saakashvili
    11 год ·

    Дехто каже, нібито у мене з Порошенком особистий конфлікт - нібито ми з ним посварилися і тепер я воюю з ним через якісь особисті образи. Це абсолютно не так.

    Ще коли я був губернатором Одеської області, я зрозумів, що для нього важливі тільки гроші. Тому я спробував переконати його все-таки розпочати реформи, апелюючи до нього як до бізнесмена. Я переконував його, що від цього він стане набагато, набагато багатше. Я говорив йому, що якщо побороти корупцію і розвивати країну, то капіталізація його бізнесу зросте в рази - і його бізнес буде коштувати не 1-2 мільярди доларів, а як мінімум 5-10 мільярдів.

    Це ж прописні істини: один і той самий бізнес коштує дешево в корумпованій країні й він же коштує набагато дорожче в країні, яка успішно розвивається, в якій забезпечується верховенство права і легко вести бізнес. Саме таким чином Шеварднадзе став за мого президентства доларовим мільярдером. А коли президентом був сам Шеварднадзе, той самий його бізнес коштував пару сотень мільйонів доларів.

    Порошенко у відповідь на це недовірливо хмикав, довго думав, а у підсумку сказав, що все це казки, в які він не вірить. І вирішив діяти як Шура Балаганов, який машинально вкрав у тітки в трамваї сумочку з пудреницею та 1 рублем 75 копійками й відправився до в'язниці, хоча його чекали 50 тисяч рублів.

    Для мене неможливо зрозуміти, як можна так бездарно просрати такий шанс зробити набагато, набагато багатше свою країну. Реформувавши країну, він став би національним героєм, автоматично ставши при цьому фантастично багатою людиною. Замість цього він став грабувати нещасних українських бабусь, матерів-одиначок та дітей, які втратили батьків на українсько-російській війні. Мало того, що це приносить йому набагато менші доходи - так він ще й втратить все, що награбував і що мав після того, як перестане бути президентом і відправиться на нари.

    Це і є причина мого конфлікту з Шурою Порошенко.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Наш Порошенко - це Балаганов, Паніковський ("всех вас продам,куплю,продам дороже") і трохи Бендер (ну, не Ріо, так Мальдіво) в одному бутлі.

    "вот уж кому повезло!" (с), так це нам усім.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mikheil Saakashvili
    1 год ·
    Просто серце розривається, коли думаю про Сенцова ... Сьогодні вже 50-й день його голодування. Ця дрібна і дріб'язкова тварюка під назвою Путін нікого ззовні не допускає до нього, і навіть по відеозв'язку з ним поговорити не дає. Це дуже поганий знак.

    [​IMG]❗ Я вважаю, що потрібно негайно заарештувати Медведчука, помістити його у спільну камеру з іншими зеками - і тоді Путін одразу ж сам заговорить про обмін українських заручників на свого кума. Ця тварюка, Путін, розуміє лише мову сили.

    І Порошенко, і Луценко, і Аваков прекрасно знають, що на Медведчукові тавро ніде ставити і посадити його точно є за що (і давно слід було б - хоча б за банальну корупцію). Ну, гаразд - раніше не садили, бо він ділився ... Але хоча б зараз, коли Олег Сенцов на межі смерті ... можна хоча б зараз забути про ці чортові гроші і врятувати своїх співвітчизників? Або фабрика у Липецьку дорожче життів українців ???

    Порошенко, хоч один раз у житті дій як мужик! Плюнь на свою липецьку фабрику, на сільськогосподарські землі та інші активи в Росії та врятуй українських заручників!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Попри те, що наш гарант працює на благо України в режимі 24/7 (одне тільки відкриття стовпчика при дорозі чого лише варте!), він знаходить також час для відвідування розважальних сайтів.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я теж була впевнена, що Порошенко набагато розумніший...
    Але золотий телець його водить на поводку. Він патологічно жадібний! Всі його призначення в країні говорять про це, офшорні скандали та праця з парламентом.
    Увійти в історію, відмовившись від мільярдів, які так просто заробити в корумпованій країні, це треба бути дуже сильною та розумною людиною. Порошенко, як бачимо, таким не є.

    Може він має багато скелетів в шафі зі свого минулого, і ці скелети відомі іншим нашим олігархам, але точно є якийсь договорняк - олігархи не бідніють і бідніти не будуть. Бідніє тільки народ...Такого обдирання народу ще не було. Звертати на те, що це Гройсмана робота - це, звісно, зручно. Але де там - Гройсман діє в рамках тієї колії, яка йому прописана. А корупційний ліфт зламати може тільки президент.
    Хай іде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Скоріш за все, це так і є.
    Цим пояснюється і його хоробрість в 14 році на бульдозері (я би, наприклад, маючи в кишені мільярд, ні за що не підставляв би голову під кийок якогось розігрітого подіями випадкового неадеквата, але, як кажуть, я збагачений лише думкою) - було що рятувати, не лише гроші, а і "скелети", і цим може пояснюватися і його відмова від пропозиції Саакашвілі про те, що в країні, вільній від корупції, він зможе помножити свої статки в рази.
    Гроші рахувати Порошенко вміє, і логічно було б чесним шляхом збільшити свій мільярд в шість-сім разів, ніж нинішнім, сумнівним - в два чи скільки там.
     
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Чесним шляхом чекати довше треба. А тут на 101% є впевненість в тому, що за більш короткий термін вдасться нагріти руки
     
  10. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Подібно до Росії, багато дописувачів теж так думають. Вони не пишуть за кого конкретно - сцать. Вони лиш проти Порошенка, а там - будь-хто, тому цитують то Юльку, то Толіка, то Зеленського...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вибори покажуть.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Вибори покажуть: народ став розумнішим по відношенню до 2009 року, чи ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Провокатор ти,думай головою,ти ще руських постріляй які живуть на теренах України і воюють за неньку і підтримують її.
    Це як в Литві буде вивчать мову за пів року,коли ввели закон для відповідальних працівників,про рабів,майстрів.
    Як ти думаєш його заарештувати,а "чм"
     
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ні
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мабуть Порошенко здійснив поїздку на оглядини свого майбутнього "Ростова". Адріатика, Середземне море, ето вам нє расія
    Візит до друга Путіна: навіщо Петро Порошенко відвідав Сербію
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Соболєв каже, що вивчається інфа про те, ніби Порошенко перед запровадженням шахрайської формули «Ротердам+» купив цінні папери Рината Ахметова і фактично йшлося про змову найбільшого олігарха-президента з наймогутнішим олігархом Ахметовим які разом почали на нас заробляти. І шо ця схема дозволяє фінансувати ворога за рахунок наших грошей.

    А це вже не Марина зі своєю зарядкою, шо нє? ;)


    Єгор Соболєв
    2 год ·
    Звернулися до суду з позовом про скасування схеми «Ротердам+».

    Це одна з найогидніших схем топ-корупціонерів, яка змушує всіх нас переплачувати за електроенергію десятки мільярдів гривень, частину з яких ділять між собою Ахмєтов з Порошенком, а частина йде до РФ (!).

    Завдяки Andriy Gerus, тут - www.rotterdam.com.ua - Ви можете самі порахувати, скільки грошей забирається саме з Вашої кишені

    View: https://www.facebook.com/IegorSoboliev/videos/10209197211247011/
     
    Останнє редагування: 4 лип 2018
  18. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  19. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Знайшов вам однодумця. Ігор_М коли - то сміявсі з Ківі, казав, що він недоумок, я от думаю, що ІгорМ не міняє своїх думок на 180 градусів:


    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)