ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
 1. Pedro

  Pedro Дуже важлива персона

  Андрій Денисенко: Порошенко здає Україну

  [​IMG]

  Президент України Петро Порошенко своїми діями дестабілізує країну, заявив народний депутат України, член політради «Українського об’єднання патріотів –УКРОП» Андрій Денисенко в ефірі «Шустер LIVE».

  За його словами, сьогодні у в’язниці немає тих, хто розстрілював Майдан, грабував країну, допомагав Віктору Януковичу вивозити мільярди грошей з України, але сидять «майданівці», патріоти, добровольці – ті, хто зупинив президента РФ Володимира Путіна.

  «Путін поламав зуби об Дніпропетровськ, поламає їх і Порошенко. Зараз Порошенко своїми діями здає країну, розхитує човна і дестабілізує ситуацію в країні і, зокрема, на сході», – сказав Денисенко.

  Він нагадав, що пропрезидентська партія реалізує «договірняк» з «Опозиційними блоком», в рамках якого схід України відходить під управління колишніх «регіоналів». Завадити цьому, за словами Андрія Денисенка, може підтримка суспільством демократичних сил у другому турі виборів мерів в містах сходу України, в який вийшли, зокрема, і кандидати від УКРОПу.

  Політик також висловив думку, що переслідування лідера «Українського об’єднання патріотів» Геннадія Корбана мали на меті відволікти увагу від «здачі ключових міст Дніпропетровщини «Опозиційному блоку» – «п’ятій колоні» Кремля».
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Додам лише: слуга Коломойського. А шо? Гроші всім потрібні, нє?
   
  • Тупо Тупо x 1
 3. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  трохи попіарився...
   
 4. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Канєшно, мультимільйонер Корбан спас Дніпропетровщину і Україну....
   
  • Тупо Тупо x 1
 5. Pedro

  Pedro Дуже важлива персона

  Андрей ГлебовПОРОШЕНКО, ЯЦЕНЮК, АВАКОВ І НАЛИВАЙЧЕНКО ХОТІЛИ ЗАЖИВО ПОХОВАТИ ДОБРОВОЦІВ В ІЛЛОВАЙСЬКОМУ КОТЛІ! ДЛЯ ЧОГО? БО АРМІЄЮ УПРАВЛЯЮТЬ ВОНИ(ОЛІГАРХИ У ЗМОВІ З ПУТІНИМ), А ДОБРОВОЛЬЧИМИ БАТАЛЬЙОНАМИ-ПАТРІОТИ З ВЕЛИКОЇ БУКВИ! ВОНИ ТОМУ ТЕПЕР РІЗКО ЗАМІТАЮТЬ СЛІДИ ЗЛОЧИНІВ ПІД ІЛЛОВАЙСЬКОМ(ЧИТАЙТЕ НИЖЧЕ),АЛЕ МИ НЕ ДАМО ЇМ ЦЬОГО ЗРОБИТИ!АМЕН! ЗГІДНО ЖУРНАЛУ "FORBES"МАЙНО ПОРОШЕНКО -– 220 МЛН.ДОЛАРІВ, ЗА РІК ПРЕЗИДЕНТСТВА ЙОГО СТАТКИ ЗРОСЛИ В ПІВТОРА РАЗИ !!!
  ДЕЩО ПРО РОЗСЛІДУВАННЯ ІЛЛОВАЙСЬКОГО КОТЛА !
  ЗАСТУПНИК ГЕНПРОКУРОРА МАТІОС ЗАЯВИВ, ЩО СЛІДСТВО ВСТАНОВИЛО СМЕРТЬ У БОЯХ ПІД ІЛОВАЙСЬКОМ ПОНАД 360 ВІЙСЬКОВИХ ЗСУ ТА ІНШИХ ФОРМУВАНЬ, ЗАЛУЧЕНИХ ДО АТО. ВІН ЗАЗНАЧИВ, ЩО ЩЕ БЛИЗЬКО 180 ЛЮДЕЙ ВВАЖАЮТЬСЯ ЗНИКЛИМИ БЕЗВІСТІ,КІЛЬКІСТЬ ПОРАНЕНИХ В РЕЗУЛЬТАТІ БОЇВ ПІД ІЛОВАЙСЬКОМ ПЕРЕВИЩУЄ 500 ЛЮДЕЙ. ПОЛОНЕНИХ ТЕЖ-СОТНІ! НАПРИКІНЦІ СЕРПНЯ 2014 РОКУ ПІД ІЛОВАЙСЬКОМ НА ДОНЕЧЧИНІ ПІДРОЗДІЛИ ЗСУ, МВС ТА ДОБРОВОЛЬЧІ БАТАЛЬЙОНИ ПОТРАПИЛИ В ОТОЧЕННЯ, БАГАТО УКРАЇНСЬКИХ СИЛОВИКІВ ТОДІ ЗАГИНУЛИ, ПОТРАПИЛИ У ПОЛОН АБО БУЛИ ПОРАНЕНИЙ. УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ СТВЕРДЖУЮТЬ, ЩО ЦЕ СТАЛОСЯ ЧЕРЕЗ НАСТУП РОСІЙСЬКОЇ АРМІЇ… СЕРЕД ПРИЧИН, ЯКІ ПРИЗВЕЛИ ДО "ІЛОВАЙСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ" КОМІСІЯ У ВР НАЗВАЛА "ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ОБОРОНИ КРАЇНИ", ВІДСУТНІСТЬ ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ, ЩО "ПРИЗВЕЛО ДО ДЕЗОРГАНІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКОВИМИ ДІЯМИ", ПОМИЛКОВІ КАДРОВІ РІШЕННЯ, А ТАКОЖ "НЕАДЕКВАТНІ ДІЇ" ТОДІШНЬОГО МІНІСТРА ОБОРОНИ ГЕЛЕТЕЯ Й НАЧАЛЬНИКА ГЕНШТАБУ МУЖЕНКА. ГОЛОВНЕ,ЩО ВИННІ НА ЧОЛІ З ПОРОШЕНКОМ ТАК І НЕ ПОКАРАНІ!! ВОР ВОРА КРИЄ КРИЄ!!! ТАК САМО, ЯК ПУТІН КРИЄ ЯНУКОВИЧА, БО ЦЕ ОДНА ОЛІГАРХІЧНА БАНДА НА ЧОЛІ З ПУТІНИМ, ТАК САМО ГЕЛЕТЕЯ І МУЖЕНКА І БАГАТЬОХ ІНШИХ КРИЄ ПОРОШЕНКО! ГАЛЕТЕЙ ЗАРАЗ ГУЛЯЄ, НАВІТЬ КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ НЕ ПОРУШИЛИ, А ТИХЕСЕНЬКО ПЕРЕВЕЛИ НА ІНШУ РОБОТУ!! ВОР ВОРА КРИЄ! ТАК САМО, ЯК ПУТІН ЯНУКОВИЧА КРИЄ,ТАК І ПОРШЕНКО ГАЛЕТЕЯ! ДОРЕЧІ, ЗАРАЗ ГАЛЕТЕЙ КУПИВ СОБІ ВЕЛИКИЙ БУДИНОК В АНГЛІЇ! ЛЮДИ ПРОЗРІЙТЕ!!! ПОДИВІТЬСЯ ЯК НАША ВЛАДА СТАВИТЬСЯ ДО ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ, НЕМАЄ НІОДНОЇ СЕРЙОЗНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ РЕФОРМИ, ЯКА ЗДАТНА ПЕРЕЛОМИТИ ТРАГІЧНИЙ СТАН ЕКОНОМІКИ, БО З НЕЇ ГОДУЄТЬСЯ І АРМІЯ!!!! ОЛІГАРХИ ЯК ЦАРЮВАЛИ І ЗНУЩАЛИСЯ НАД НАМИ І МАЛИ ЛЮДЕЙ ЗА БИДЛО, РАБІВ, ХОЛУЇВ І ЛОХІВ І ДЕБІЛІВ ТАК ЗАРАЗ ВСЕ І ЗАЛИШИЛОСЯ ТАК САМО,А ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ЗАЙМАЮТЬСЯ ПОКАЗУХОЮ,А НЕ РЕАЛЬНО НЕОБХІДНОЮ РОБОТОЮ! ЖОДНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ РЕФОРМИ НЕ ЗРОБЛЕНО! ЗАТЕ ВИТРАТИ НА ДЕРЖАПАРАТ І ЧИНОВНИКІВ СКЛАДАЮТЬ ВЕЛИЧЕЗНІ СУМИ І ЗРОСТАЮТЬ! У ЯПОНІЇ З НАСЕЛЕННЯМ У 3 РАЗИ БІЛЬШЕ, НІЖ В УКРАЇНІ ЧИНОВНИКІВ У 30 РАЗІВ МЕНШЕ!!!! ГЕЛЕТЕЙ ЧОМУ ЗА 1,5 РОКИ ПІСЛЯ МАЙДАНУ ЖОДНОГО БЕРКУТІВЦЯ НЕ ПОСАДИЛИ? ВОНИ ВІДТЯГУЮТЬ, БО ЦЕ ОДНА ОЛІГАРХІЧНА БАНДА!!!
  СКІЛЬКИ ЩЕ МИ БУДЕМО МУЧИТИСЯ ВІД НАШОЇ НІКЧЕМНОЇ ВЛАДИ І ЇЇ БЕЗГЛУЗДИХ ТА НЕПРОФЕСІЙННИХ РІШЕНЬ І ДІЙ ГЕНШТАБУ ТА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ? ЩОСЬ ЦИФРЫ ВСЕ РОСТУТЬ. А ДЕ Ж ВИНУВАТЦІ ТРАГЕДІЇ ПІД ІЛЛОВАЙСЬКОМ, ДО РЕЧІ? У СЕБЯ В КАБИНЕТАХ СИДЯТЬ, ПРОХОЛОДЖУЮТЬСЯ І НАСОЛОДЖУЮТЬСЯ ЖИТТЯМ? А ДЕ Ж ПОКАРАНІ?? ЖОДНОГО!! А СПІВУЧАСНИК БРЕХУН ПОРОШЕНКО-ГОЛОВНОКОМАНДУЮЧИЙ ПАРАД ПРОВОДИВ-ПОКАЗУХОЮ ПЕРЕД ЛЮДЬМИ ЗАЙМАВСЯ, КОЛИ ЗАГАРБНИКИ НАПАЛИ 24.08.2014 НА САВУР МОГИЛУ! ХТО Ж ВІДПОВІСТЬ ЗА ЦЕ? ВСІ МОВЧАТЬ, БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІ І ОДИН ОДНОГО КРИЮТЬ, ВОР ВОРА КРИЄ, ЩО ТУТ НЕ ЯСНО? ЛЮДИ! ТА Ж ЦЕ ЖМЕНЬКА ЗЛОДІЇВ!!! ДАЛІ, ХТО ВІДПОВІСЬ ЗА ДОНЕЦЬКИЙ АЕРОПОРТ,АДЖЕ КОМАНДУВАННЯ Ж МОГЛО ПЕРЕДБАЧИТИ, ЩО ВЕЖА АЕРОПОРТУ РАНО ЧИ ПІЗНО ВПАДЕ, ЧОМУ НІЯКИХ ЗАХОДІВ НЕ ПРИЙНЯЛИ, А ВІДДАЛИ НАШИХ БІЙЦІВ НА СМЕРТЬ??? ЯКБИ СИН ПОРОШЕНКА ВОЮВАВ ТАМ, ТО МАБУТЬ ВІН БИ ЦЬОГО Б НЕ ДОПУСТИВ!! ЗА ЗБИТИЙ БОЇНГ 777 ПОРОШЕНКО ТЕЖ МАЄ ВІДПОВІДАТИ, БО ЯКБИ ВІН ВВІВ ВІЙСЬКОВИЙ СТАН, ЦІЄЇ БИ ТРАГЕДІЇ НЕ БУЛО Б, ДАЛІ ЗА ЗБИТИЙ ІЛ-76, РОДИЧІ ЗАГИБЛИХ СТВЕРДЖУЮТЬ, ЯКБИ ПОКАРАЛИ ВИННИХ ЗА ІЛ-76, ТОДІ Б НЕ БУЛО Б ІЛЛОВАЙСЬКОЇ КАТАСТРОФИ! СКІЛЬКИ ЩЕ МИ БУДЕМО МУЧИТИСЯ НАШОЇ НІКЧЕМНОЇ ВЛАДИ, ЯКУ САМІ Ж ВИБИРАЄМО, БО ГОЛОСУЄМО, ЯК БІЛЬШІСТЬ ГОЛОСУЄ, А НЕ ЯК БОГ ЗАПОВІВ ЗГІДНО НОВОГО ЗАПОВІТУ! ХТО НЕ ЗНАЄ ВОЛІ БОЖОЇ, ТОЙ ВИКОНУЄ ВОЛЮ ДИЯВОЛА!!! ОТ І РЕЗУЛЬТАТ! КОЛИ МИ НАВЧИМОСЯ ОБИРАТИ ГАРНИ КАНДИДАТІВ, А НЕ ПОКАЗНИХ І "ДУЖЕ ВУМНИХ" ЗЛОДІЇВ І БРЕХУНІВ, КОЛИ НАВЧИМОСЯ ВІДРІЗНЯТИ ЧЕСНИХ ВІД БРЕХУНІВ !!!
   
  • Тупо Тупо x 2
 6. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  :facepalm:Вже капслок пішов. Наступний етап - капслок червоним. За цим зразу дурка.
   
  • Смішно Смішно x 2
  • Подобається Подобається x 1
 7. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  З його власного висловлювання: Часто задумувався...
   
  • Смішно Смішно x 1
 8. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  То є проповідь, тому тре великими, червоними і грубими буквами :)
  Цікаво, сам Педро це читає? :)
   
  • Смішно Смішно x 1
 9. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  Як ви ще прочитали там шось і цитату знайшли. По три знака оклику в кожному реченні - це уже клініка, без капслока.
   
  • Смішно Смішно x 1
 10. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

   
 11. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

   
  • Смішно Смішно x 1
 12. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №633/2015
  Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи

   
 13. boaboa

  boaboa Well-Known Member


  Pedro,

  ваш підпис
  "Відніми в народу історію — і через покоління він перетвориться на юрбу, а ще через покоління ним можна управляти, як стадом."


  Тому ви мабуть бобре пам'ятаєте історію,
  і Вам буде нескладно порівняти:

  лютневу революцію 1917 року, з лютневою революцію 2014 року,

  події відповідного подальшого періоду,

  а також жовтневу революцію 1917 року і пам'ятники якої національності досі стоять на центральних площах,
  з тим що може зараз відбутися в результаті чого пам'ятники тієї ж національності будуть стояти на центральних площах.  Увага питання.
  Що саме уособлює згаданий пам'ятник.

  Підказка.
  Треба згадати, що саме отримала вищезгадана національність як результат подій у ті роки,
  і що зараз намагається отримати у результаті сучасних подій, у тому числі поки що в Сирії.

  Уточнююча підказка.
  За що саме, німці, "віддячили" вищевказаній національності у Другу світову.

  .
   
 14. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Головне народові вбити в голову дурне, а решту - приложиться. Отак Василькові вбито і шукає по сайтах всякий бруд про Порошенка: правда то, чи неправда - нема значення. Вже сам Порошенко зайшов в аватарку Ваасилька, дає петлю йому і ніби каже: "вєшайся". Подвиги Педра вражають. Бачив світ, не молодий, а повівся путівській пропаганді: Порошенко здає Україну москалям. Хоча, якби хотів здати - давно би то зробив. Хіба то важко, маючи стільки влади? Але тут про логіку не йдеться. Маразм та й годі. Слухайте, а може то москалі придумади психотропну бомбу? Путін робить що хоче і всі кричать "адабрям". Підірвали літак в Єгипті - адабрям. А після авакатастрофи літака 45 000 віддихаючих русскіх не можуть вилетіти з Єгипту - бояться сідати в літак, чекають поки пройде страх, а поки кричать Путіну "адабрям".
   
  • Подобається Подобається x 1
 15. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Його слова, Педро, тепер не його слова, це слова його шефа, татка, кормільца - Коломойського. Коли людина продалася олігарху Коломойському, її слова немають тепер жодного значення.
   
 16. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  Несколько слов в защиту Порошенко

  [​IMG]

  За последние недели на украинского президента вылито столько грязи, что добавлять критики его поступков сейчас мне не хочется – наоборот, для восстановления баланса хочу сказать несколько объективных слов, которые могут быть расценены как защита.

  Одной из самых сильных и громких нападок на Порошенко является, конечно же, многотысячно озвученное всеми кому не лень обвинение в предательстве – ни много ни мало, президент Украины в мировосприятии этих людей выглядит типичным стопроцентным ЗРАДНИКОМ.
  Поводов для такого обвинения десятки: это и преступная, по мнению этих заявителей, кадровая политика, и отсутствие реформ, и минские соглашения, и набившая оскомину Липецкая конфетная фабрика, и еще много чего, что превращает Петра Алексеевича в лютого врага украинского народа.


  Несмотря на изрядную долю рационального зерна во всем этом – президент, будучи Гарантом, априори несет ответственность за все процессы, происходящие в стране – я бы хотел все-таки несколько отделить мух от котлет.

  Просто справедливости ради.

  Одной из самых необходимых реформ является изменение судебной системы Украины – причем все эксперты в один голос утверждают, что только стопроцентная перезагрузка судейского корпуса может дать позитивные изменения для украинского общества.
  Не замена одного судьи другим, а именно стопроцентное увольнение нынешних коррупционеров в мантиях и замещение их новыми, прогрессивно мыслящими кандидатурами.


  Продовження:
  Несколько слов в защиту Порошенко
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. kym

  kym Well-Known Member

  Одні маніпуляції.
  Наприклад
  У Поршенка всі силові структури і при відповідній політичній волі весь ОПоблок міг бути або в тюрмі або як мінімум під слідством і прихильники опоблоку просто не мали б за кого голосувати. Я уже не говорю про те що більшість прихильників підтримують опоблок через те що Порошенко не проводить реальних змін, а його цукеркові менеджери ввалили тарифи які не влізають ні у яку мірку.
  Валити на поганий парламент - звична справа.... але поганий парламент через те що не змінили закон про вибори і вибирали по Януковичському закону. Але навіть такий парламент є найбільш проукраїнський за всі часи і це заслуга Майдану і є там 300 голосів щоб любе змінити.... тільки Порошенко не хоче все змінити так як потрібно Україні... він хоче змінити так як йому потрібно а на те що йому потрібно немає 300 голосів бо парламент таки проукраїнський.
  Так що це все хитрі маніпуляції. Народ обдурити важко і останні вибори показали це
   
  • Подобається Подобається x 1
 18. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Пане Куме! Ви - чітатєль чи пісаєль?
  Адже чітко сказано (всі експерти в один голос):

  Силовики ловлять, садять, а в суді випускають.
  Або ж засудили із таким формулюванням, що оскарження у Європі призводить до звільнення та ще й відшкодувань з боку держави.

  Яскравий приклад - з Оленою Лукаш. Арештували, обрали запобіжний захід (обов"язково із можливістю внесення застави - жодний теперішній суддя в подібному випадку без застави не обходиться). Тут же моментально який-небудь мільйонер Новінський відслинить, не рахуючи, 5 мільйонів, і вже Лукаш сидить дома.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 19. Pedro

  Pedro Дуже важлива персона

  А це привіт від Ромка, мого доброго приятеля. Миху і іншим продажним потрохосраколизам. Зрадникам українського народу. Колись і на вас прийде час, паскуди!

  Roman Prorok
  8 November
  Декого може здивувати моя люта ненависть до кожного,хто,хоч півсловом стає на захист порошенка і режиму,до створення якого той доклався і якого є уособленням.
  Так, я їх ненавиджу,майже,як їх кацапських братів(чи хазяїв).
  Бо сприймаю це надто особисто.
  Дивлячись на мою дитину.оглядаючись на наше життя,сприймаю кожне слово на захист режиму,як зневажливий,зловтішний плювок на нас.
  На її біль.
  На наші з дружиною знищені нерви,на безсонні ночі,на роки напруги,безнадії.на всі ті зусилля,які ми доклали для її порятунку.
  І на те,що ми приречені.
  І не лише.
  На тисячі таких,як ми,приречених тією системою до п о в і л ь н о ї загибелі,змушених ховатись по лісах і пустирях,наодинці зі своєю бідою.
  І на тих,хто не зміг врятувати дитину і тепер плаче на її могилі.
  Лише тому,що в утворенні,яке вони називають державою,відсутнє таке поняття,як медицина,а окремі лікарі,які намагаються полегшити страждання людям(є й такі і немало),нездатні компенсувати це.
  І на тих пенсіонерів,що все життя гідно працювали,а зараз приречені виживати на мізерні копійки.
  Нічого не можу з собою вдіяти,сприймаю це саме так.
  Бо так живу,бо приймаю біль своєї дитини,як свій,бо не покидаю її й на хвилину.
  Крім того - я не вчора прийшов на світ і не сліпий і не дурень.
  Нинішній режим - карикатурна.потворна копія савєцького режиму і користується тими ж методами,що й його попередник.
  Дискредитація і знищення патріотів,нівелювання національної ідеї,отими гучними лозунгами і співанням гімну у вишиванках.
  Я багато чого міг б додати,та основний месидж виклав.
  Тому,будь-хто,що захищає порошенка і режим - мої люті,непримиренні вороги,яких ненавиджу понад все.
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  Стоматолог, передай Ромкові шо медицини не було 20 років до Порошенка.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)