Порадьте кондиціонер для квартири

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем maistrina, 15 бер 2011.

1. prius

prius Well-Known Member

р е к л а м а
    Рознесли дачу?

• Смішно Смішно x 1
  2. Pototsky

Pototsky פוטוצקי

3. RubinX

RubinX New Member

У нас кондиціонер Cooper Hunter. Ставили в минулому році., брали його тут. Чоловік сказав, що у нього ідеальне співвідношення ціна-якість, але я поняття не маю скільки він коштував. Роботою його дуже задоволена. На вулиці холоднеча, а у мене діти в теплих шкарпетках і флісових піжамах мерзнуть) Обслуговує площа близько 40 квадратів.

4. sasha krivotsuk

sasha krivotsuk New Member

Потрібна порада. Купувати кондиціонери і замовляти монтаж у наших компаніях чи довірити цю справу компанії з Тернополя. По цінам у тернопільських дешевше. Хтось замовляв послуги, товари у компанії VENT. ось їхній сайт по продажу, монтажу кондиціонерів

5. btard

btard New Member

По конструкції кондиціонери бувають моноблочні і спліт-системи. Моноблочні складаються з одного блоку, в який інтегровані всі функціональні частини кондиціонера. До них також відносяться мобільні кондиціонери, що представляють собою пересувний пристрій, яке можна легко переміщати з одного приміщення в інше.
    Спліт-система складається з декількох блоків, що дає можливість винести найбільш галасливі елементи за межі кімнати. Існують також мультиспліт-системи, що дозволяють обслуговувати кілька приміщень і мають можливість прихованої установки, без змін інтер'єру.
    Потужність кондиціонера безпосередньо впливає на розмір приміщення, яке він може охолоджувати. Тому, перш ніж вибирати конкретну модель, необхідно знати параметри кімнати або офісу, в якому він буде знаходиться. Недолік потужності призводить до надмірного навантаження на кондиціонер, внаслідок чого він може вийти з ладу. Надлишкова потужність пристрою, який може працювати цілий день, відіб'ється на ваших рахунках за електроенергію.
    Деякі моделі кондиціонерів забезпечуються фільтром для очищення повітря, а також іонізатором. Це буде особливо корисно для людей, які страждають від алергії.

6. Hypnotoaddd

Hypnotoaddd New Member

Що можу порадити - для встановлення оберіть кімнату де найбільше проводите часу. Оберіть кондиціонер з високим класом енергозберігання, якщо бюджет дозволяє, то і функцією теплопостачання. Краще звернутися до спеціалістів, вони і підберуть обладнання, і встановлять. Мені встановлювати хлопці із Здоровий клімат, рекомендую - http://www.zdorovklimat.com.ua

7. KattyX

KattyX Member

Все залежить від того,яка площа квартири,як часто будеш користуватись і можливо є якісь побажання щодо виробника.
    Я можу лише порекомендувати інтернет-магазин,де постійно щось купую: Интернет магазин бытовая техника Одесса: бытовая техника продажа со склада в Одессе, каталог, цены | Интернет-магазин QWERTYSHOP.COM.UA

а де твій аватар? :)