Порадьте кондиціонер для квартири

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем maistrina, 15 бер 2011.

  1. svetolana

    svetolana Member

    А раджу кондиціонер Daikin самий безшумний та практичний по рейтингу в інтернет. Та вибрати можна по площі приміщення.
     
  2. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    :confused::biggrin::ninja::eek:
     
  3. Zenitsa

    Zenitsa миється в бані

    у нас Самсунг є, подобаеться, права не знаю яка саме модель
     
  4. Dase

    Dase New Member

    Хтось може порадити хорошого спеціаліста з монтажу кондиціонерів?
    Бо наслухався про криворуких, що страшновато довіряти монтаж будь-кому
     
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Дані кинув в ПП. Розцінки розпитаєте в них.
    На майбутнє, може комусь пригодиться, розпишу коротко як виглядає збоку монтаж простих кондиціонерів (погодження цін, типорозмірів і всього іншого пропускаєм)
    1. Приїхали майстри, доузгодили місце розташування блоків і трасування
    2. Просверлили дірки/проштрабились
    3. Вчепили блоки, підключили електрику і мідні трубки
    4. Накачали азотом, подивились чи нема свищів (часом можуть потримати біля 30 хв, подивитись чи не падає тиск)
    5. Спустили азот, і вакуумують приблизно 30-40 хв.
    6. При довгих лініях (більше 5м в одну сторону) докачали фреону
    7. Відкрили крани на зовнішньому блоці
    8. Налили води у внутрішній блок, щоб переконатись що конденсат буде витікати без протікань
    9. Запустили кондиціонер, перевірили тиск і температуру, дали в руки господарю пульт та інструкцію по користуванню, а при доброму настрої коротко пояснили, що означають малюнки на пульті
    Пункт 4 не обов'язковий. Якщо не опресовують азотом, тоді повинні перевірити після вакуумування (пункт5) з закритими кранами, чи не міняється тиск на протязі 40-60 хв.
    Якщо всі пункти є оглядовими, то вакуумування є критичним. Проводиться при температурі вище 18*С (при умові, що хороший насос). Чим вища температура і нижча вологість надворі, тим краще.
    У шабашників потрібно вловити момент, щоб не відкрили крани без цього. Це буде першопричиною відмови від гарантійного ремонту (перший же розріз компресора покаже намиви міді і роз'їдання обмоток). Хоча, змонтований при теплій і сухій погоді кондиціонер без такої процедури, може пропрацювати інколи рік і більше, але ....
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Dase

    Dase New Member

    Picasso, дуже дякую за інформацію
     
  7. Aster

    Aster Well-Known Member

    Picasso, будь-ласка, киньте і мені в ПП контакти гарного спеціаліста зі встановлення кондиціонера. Буду дуже вдячна!!!!

    І ще, скажіть, будь-ласка, що думаєте про кондиціонери NeoClima? Хочемо поставити спліт інвенторний цієї фірми.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    мені майстри по кондиціонерам сказали наступне
    LG - легко ремонтувати, надійний.

    Panasonic - надійніший, проблеми з ремонтом- запчастини дефіцит, хоч і Китай, тихіший за LG
     
  9. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Кинув :)

    Недорого і сердито :))) Заполонили ринок через нормальну якість і хороші ціни в тій ніші. Плюс до всього дилери нормально ставляться до клієнтів
     
  10. Aster

    Aster Well-Known Member

    Picasso, дуже дякую!
     
  11. Slonb

    Slonb Active Member

    у меня Мицубишик стоит, вот такого плана: http://vc.lviv.ua/md/68885/
    уже три года. Полет нормальный. Единственное, что делаем с ним, это моем съемные фильтры периодически.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Доброго дня!
    Ми недавно купили кондиціонер Самсунг 9 серії, для невеликої квартири.
    Шукаю акуратних і толкових майстрів, які правильно його встановлять.
    Маю також питання, чи можливо обійтися без "декоративних коробів" на стіні (щойно закінчили ремонт) і чи є якісь заборони щодо вивішування зовнішнього блоку на головну вулицю (в моєму випадку Городоцька)?
    Буду вдячна за відповідь!
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Пліз, порадьте когось надійного, а то та бандура півхати займає...
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    В принципі можливо, але нуна планування квартири і меблів, щоб визначитись чи мона. :)
    Є. Залежить від нюансів, як і є методи вирішення в декотрих випадках.
    Тел кинув в ПП. Якщо актуально, дзвоніть, домовляйтесь. Маю на них вплив, в разі непорозумінь звертайтесь, допоможу вирішити ;)
     
  15. sergeyy

    sergeyy New Member

    А я ось на сайті знайшов кондиціонер на підлогу http://gorvozduh.ua/lvov/kondicionery/zanussi-zacm-07-mp-and-n1-1367.html. Хтось зв’язувався з таким. Цікаво чи є якісь плюси чи недоліки? Було б інтересно спробувати. Хто користувався скажуть будь ласка.
     
  16. luca

    luca миється в бані

    Підкажіть, хто купував б/в - варте воно того? За скільки часу кондиціонер виходив з ладу? Щойно пройшовся по нашим оголошеням на olx - чимало пропозицій є. АЛе чи не попадусь на крючок "скупий платить двічі"?
     

  17. Доброго дня
    Надайте будь ласка теж контакт майстрів.
    Заздалегідь вдячний
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    https://www.facebook.com/profile.php?id=100003718058323&fref=ts

    тел. 0676712844

    Сава Сергій
    Хороший і грамотний спеціаліст.

    рекомендую.
     
  19. Marii

    Marii миється в бані

    беріть Мідеа , це недорогі , але досить хороші спліт-системи .
     
  20. mastaka

    mastaka Member

    Підкажіть, чи підійде такий кондиціонер для приватного будинку? Щоб його потім можна було з собою на дачу возити в машині. Для мене в першу чергу важлива його функція осушення, так як дуже волого в квартирі. Як він справляється з цим завданням? Просто з усіх мобільних кондиців він мені більше сподобався, та й фірма відома вже. Хто вже має техніку, відгукніться - потрібні ваші відповіді .
     
а де твій аватар? :)