порадьте клініку для кодування від алкоголізму, буду вдячна за будь яку інформацію

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем sienna, 16 січ 2014.

  1. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Якщо спиртне для вашого тата, - це ліки від депресії, то спочатку попробуєте розібратись з її причинами.
     
  2. Wybiwu

    Wybiwu New Member

    Дивно, завжди думав, що у нас такi центри на кожному кроцi.
     
  3. Slav

    Slav Well-Known Member

    Алкоголізм - це психічний розлад і лікувати його треба психотропними препаратами.
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Алкоголь - це зміїне зілля зведення людини з розуму. Бо так пити страшенно і виробляти всіляке неподобство нормальна людина не може.
    А заробляти на тій горілці - то взагалі, погане діло, бо служать темряві.
    Людина не хоче кинути пити горілку, бо не бачить опуклими очима нічого навкруги себе і навіть просвітлення, а нестриманність своїх бажань дає відчуття ненаситності і ненапитності).
    Кинула б пити, та скільки задоволення втрачається і тим більше страшно стане дивитися на несправедливий світ.
    То є не правда.
    Світ стане прекрасним, а задоволення такі, що ого-го і "даже очень і очень..."
     
  5. Ponchiknumberone

    Ponchiknumberone New Member

    Так в тому то й діло, що на кожному кроці) І спробуй дізнайся в який звернутись краще. Не особливо вірю в таке, як і в нашу медицину.

    Психічний розлад лікувати потрібно походами до психолого, а не психотропними препаратами. Тут питання в тому, що грамотних психологів ще знайди. Та й не той у нас рівень довіри до такого плану лікування, щоб воно було розповсюдженим. Починати треба з мало: з лекцій, бюлетенів, в кінці кінців. Щоб була більша інформованість по цьому питанню.

    Я до чого, зараз на кожному стовбі написано лікування від алкоголізму, нарко чи щось там таке, і вивіски ці висять одколи я себе пям’ятаю. Це звичний декор наших вулиць.

    Зараз же, випадково натрапила на відгук знайомого в фейсбуці на клініку, а знайомий - молодий хлопак, я в шоці була навіть, що він лікувався. Поспілкувалась, а ноги ростуть від постійного випивання в компаніях, а потім і кожен вечір пива. Кожен вечір. Все б нічого але це почало відбиватись на його настрої та поведінці (апатія, депресія, роздратованість) от і почали шукати рішення. Мене це прям аж осінило - ми також (хоч я ще не так) з хлопцем останнім часом практикуємо пиво кожного вечору, особливо якщо день важкий був чи на роботі незадалось, чи просто спекотно і холодного хочеться… Я вже декілька разів піднімала питання про те, щоб припинити і обмежитись вихідними але з жахом зрозуміла, що ми не можемо зупинитись, мало того, я й сама йду на поступки кожного разу як хлопець приносить пиво ввечері.
    Ну, власне кажучи, я й розпитала у друга що до чого. Про лікування мови не йде, я впевнена, що ми й самі можемо справитись, а от що правильно говорити та якими термінами оперувати при вмовлянні хлопця, я (сама не вірю що пишу) я дізналась на лекціях про алкоголь та алкоголізм. Випадково у фейсбук побачила, потім на кілька сходила, сама була в щоці скільки всього не знала про вплив алкоголю тна організм і психіку, тепер прямо по іншому дивлюсь на алкоголіків,.. раніше думала, що то пропащі люди, зараз розумію, що просто хворі. Рекомендую всім кого цікавить ця тема і є можливість у Львові сходити на ці лекції, так і зробити. Їх проводять психологи у центрі реабілітації Можу, на Княгині Ольги.
    Зараз вирішили з хлопцем проекспериментувати і на місяць відмовитися взагалі від алкоголю. Побачимо як піде, сподіваюсь, що ніхто ні на яке пиво за футболом чи з другом не зірветься. А то вже дійсно можна почати переживати, коли бажання випити стає сильніше ніж сила волі і розум.
     
  6. Ponchiknumberone

    Ponchiknumberone New Member

    Ох і понаписувала) Просто реально тема болюча. По друзям розумію, що для багатьох це теж норма. Що казати, якщо ми виросли на серіалах подібних Надприродньому. Не знаю чи хто дивився але там, хоч я про це задумуюсь тільки тепер, Вінчестери пиво пили в кожній серії по раз пять і рівень їхньої крутості просто зашкалював) Потім ще й за руль сідали… Ех, і це не тільки в ньому. В багатьох американських серіалах пропагувалась така манера поведінки)
     
  7. Slav

    Slav Well-Known Member

    Алкоголізм - це психічний розлад F10 (ICD-10 Version:2010 ) і його треба лікувати і медикаментами, і за допомогою психотерапії при тому, що медикаментозне лікування - це основне лікування. В інтернеті є наукова література щодо лікування алкоголізму.

    Є різні стадії алкоголізму.

    Ще є проблема в тому, чи алкоголік має бажання лікуватися.

    Коли йде мова про алкоголізм, то багато людей говорить про "кодування", але майже ніхто не збирається виясняти самому для себе, що це таке це "кодування".
     
    Останнє редагування: 10 чер 2018
  8. Annalek

    Annalek New Member

    Психотропні ліки можуть вилікувати лише симптоматику. Працювати потрібно з психікою людини - рухатись з обох напрямків, так би мовити. Інакше більш ніж вірогідний зрив!
    Повністю з вами погоджуюсь!!! Але ніхто добровільно не відмовиться спонсувати та кришувати настільки прибутковий бізнес. Плюс алкоголь це те, що робить людей менш уважними до всього того, що відбувається у державі. Тут вже все залежить від самосвідомості.

    Як я вас розумію! І повністю підтримую! Дуже приємно, що є молоді люди, які задумуються та виокремлюють негативний вплив на свій організм, а саме головне, що вони з цим боряться! Бо все може перейти у гіршу стадію, як це було з моїм чоловіком.

    100%, лікарі центру справжні професіонали. Ми проходили курс лікування у Можу. Не даремно я довго обирала і перебирала! Задоволена результатом, прям не звично бачити чоловіка тверезим такий довгий період, важко повірити такому щастю (сподіваюсь так буде і надалі). До речі протягом курсу не тільки чоловік проходив лікування, а й я консультувалась з психотерапевтами, як правильно себе вести і підтримати його після лікування та під час нього.. Виявилось, що це дуже важливо! Плюс ще трохи свої нерви приводила в порядок, а то життя з алкоголіком не мед...
    Так що психологія то дуже важлива штука, і краще цей момент теж враховувати, особливо у випадку алкоголізму!
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Можете вважати мене першим, кто офіційно відмовився взагалі звертати увагу на ту промисловість. Вже півтора роки не вживаю алкоголь і почуваюся на відмінно. Той, хто вживає - знаходиться в залежності від дії темних сил і не є тим, на кого Господь покладає свої надії по встановленню справедливої спільноти на Землі. Хто п'є - той раб залежності від матеріального світу і його шкідливого впливу . Це носії недовіри, а не шастя свого і оточуючих людей.
     
  10. Slav

    Slav Well-Known Member

    Назви деяких лікарств від алкоголізму:

    Disulfiram (Antabuse), Naltrexone (ReVia), Vivitol, Acamprosate (Campral)

    Більше інформації про ці ліки можна знайти гуглом, в спеціальній медичній літературі та у відповідних спеціалістів.

    Якщо алкоголізм супроводжується якимись психічними розладами, а якраз такі випадки дуже часто трапляються, то ще обов'язково треба лікувати ці психічні розлади, оскільки без лікування цих психічних розладів майже неможливо буде вилікувати алкоголізм.
     
  11.  
  12. iso

    iso Well-Known Member

    А я вживаю і теж почуваюся на відмінно:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Katerinamad

    Katerinamad Member

    Якщо є залежність необхідно її лікувати. Слава Богу, у мене в сім'ї ніхто від алкоголізму не страждає, але у сусідки син постійно пив, ще й іноді руку міг підняти. Вони його возили до Києва на лікування, десь півроку тому. Зараз неначе все краще. Оце Лечение алкоголизма Киев - цены на лечение алкогольной зависимости в частной клинике «Петра и Павла» здаєсться їі сторінка, думаю можете поїхати,спробувати.
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    У Вас в профілі пише, що Ви - з Києва. Що ж то за сусіди у Вас такі, що живуть НЕ в Києві? (ну, бо ж до Києва возили на лікування))))))))
     
  15. Katerinamad

    Katerinamad Member

    Раніше жила у Броварах, зараз вже в Києві. Тому так
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Marianna san

    Marianna san New Member

    Мій батько їздив в с.Катюжанка що під Києвом до Священника після цього візиту він вже 7 років абсолютно не вживає ніякого алкоголю
     
  17. Odl

    Odl New Member

    Зараз у Львові багато клінік відкрилося. Переважно вони спеціалізуються на всіх видах залежностей: ігроманії, алкоголізму та наркології. Це дійсно спеціалізовані медичні клініки з відповідним персоналом, психологами і т.д. Без всяких ворожок і гіпнотизерів. Для тих, хто вже кинув, але все ще задумується над тим, щоб випити, дуже рекомендую групи АА. Коли настає критичний момент, розмова з ментором допомагає вчасно зупинитися.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Розкажу цікаву історію...
    Одна молода пара шість років назад одружилися. Ну все, як у всіх - кохання до гроба. Двое дітей вже. Кожний день народження дитини - то святкування в ресторані, коштовні подарунки. Потім почалося... Не стало фінансиста. Гризня появилася. А півроку тому папаша виявився наркозалежним. Ніхто і не знав... Я навіть і не підозрював на нього. Наче нормальний був. Не коловся, кажуть курив щось. Тепер шість місяців ДЕСЬ наче лікується, платять (батьки папаши) тисячі (якщо не брешуть, то 6000 грн) гривень... Нещодавно питаю:"Ви хоч провідували його?" - Ні...
    Потім подумав - мабуть дістали його баби, що втік і ніби лікується і грошей не дає (він же не працює!).
    Честно кажу - каталися в маслі зі сметаною, всі заздрили і дружили, тепер на сухарях живуть... Поворот долі. Цінуйте те, що маєте і не спокушайтеся на богатства. Звикати швидко до шику - розлучатися больно.
    Диявіл в людській подобі не спить і напускає розлади в родини, які не шануються, а спокушаються на багате, або тішаться своїми поганими думками на свою користь.
     
  19. Odl

    Odl New Member

    Насправді немає значення чи бідні ви, чи багаті. Таке може трапитися з кожним. Навіть, якщо зараз ви говорите собі, що я б ніколи так спився чи не вживав наркотики. Знаю багатьох людей з нормальних сімей, освітою, роботою, які в принципі жили собі спокійно, але чомусь в якийсь момент почали втрачати контроль над собою. Такі люди потребують допомоги і підтримки зі сторони, особливо рідних, котрі їх частіше осуджують і ще більше вганяють в яму. Мало хто має достатньо сили волі, щоб самостійно кинути.
     
  20. viktorvv

    viktorvv миється в бані

    Неплохо лечат алкоголизм в медцентре МСР Харьков msrcenter.com.ua , моего двоюродного брата вылечили от зависимости, уже 4 месяца не пьёт! Восстановился на работе!
     
а де твій аватар? :)