Попит Порадьте авто до 10 тис.

Тема у розділі 'Авто, мото, вело', створена користувачем luca, 4 лют 2014.

  1. luca

    luca миється в бані

    Власне вже з місяць переглядаю оголошення на сайтах і ніяк не можу зважитися. Потрібна гарна робоча конячка в районі 10 тис. Є тут хто розбирається?!
    Поки що більше думаю про Форд якийсь, тим більше ціни, якщо вірити Сландо - http://slando.ua/transport/legkovye-avtomobili/ford/, досить непогані. Але от яким саме вибирати б / у - не знаю. Буду радий будь-якій допомозі.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Шукаєте седан, хетчбек, універсал, купе, паркетник, позашляховик? бензин-дизель?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    пошукайте краще німця
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    за 8К можна знайти 15-річну Ауді А6 універсал в непоганому стані. Реально робоча коняка
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    А в чому розбиратися, якщо критерії не описані?

    Німець відразу буде трохи дорожчий, але якісніший, якщо не потопельник, яких зараз трохи понаганяли після минулорічної повені.

    А чим Шкода буде гірша в такому випадку? Начиння там теж непогане

    Тьма. І навряд чи можна порадити по фотках. Потрібно дивитися на стан, бита-небита, куди і як бита. Це більш значиме ніж просто по марці щось говорити
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А зараз ше гонять легкові авто?
     
  7. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Угу. Потопельники в ціні дуже цікаві. На минулому тижні розмовляв з гонщиком з Калуша.
    А кум сигналізаторщик сказав, що якщо бачать що потопельник, то за роботу не беруться, або якщо беруться то ніяких гарантій
     
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    але відбігає більше


    тілько брати з собою спєца на базар або купувати в ліпшого кулєги, якийвже відкатав на ній 10 років

    кулєга має токогово

    [​IMG]

    з 1996 року
    в него він вже 6 років, до ходової ше не заглядав, але так по секрету каже шо тре було заглянути ше 3 роки тому.....
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А як з тими всіма розмитненнями і акцизами? Давно не бачив свіжопригнаних легковушок, тому і дивуюсь...в нас на базарчику тільки бусики і черевички)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Наскільки можу собі пояснити з баченого, то легкові в основному ганяють під замовлення. Єдина поправка, в чому я загнався, то до 10к не буде пригнаної легкової. Там саме розмитнення/узаконення потягне на 10к з хвостом
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. luca

    luca миється в бані

    думав також над цим варіантом, але чомусь до форду душа лежить...завжди вони подобались.
    власне це і є всі критерії. я не настільки розуміюсь в нюансах, що називається вживаних авто, щоб висловлювати щось конкретне. власне, тому і хотів порадивитись, чи точніше за нагоди почути поради в цьому плані, в тому числі і по критеріям.
    про яку конкретну модель говорите? дивлюсь тут по Октавіям - до 10 тис. є кілька симпатичних варіантів, зокрема в Запоріжжі. що скажете по ним?

    я це прекрасно розумію. в той же час потрібно визначитись на що дивитись, особливо якщо авто в іншому місті. поки на роботі - маю час придивитись, а вже як найду щось хороше, що не буде викликати сумнівів, то планую взяти знайомого, який розуміється, і поїхати дивитись. але не хочу трогати хлопця по дрібницям, особливо, якщо це стосується поїздки в інше місто - самі розумієте.
     
  12. luca

    luca миється в бані

    випадково автор не місцевий форумчанин? або може хтось щось знає про цю Октавію?
     
  13. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    bmw e34 дизель.
     
  14. Brady

    Brady миється в бані

    Собираюсь жене прикупить маленькую машинку. Тут присматриваюсь обычно к ценам. Думаю взять микру 2008 г.в. за 10 тыс, что скажете стоит ли эта машинка таких денег?
     
  15. jiskon

    jiskon миється в бані

а де твій аватар? :)