Польща

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Noroczka, 23 кві 2015.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    Вінницький видів лиш на фото. Знаю, що, тіпо, плаваючий. Такого у Варшаві точно нема.

    Але у Варшаві на фонтанах щороку (по п"ятницях і суботах) є водно-світло-лазерне шоу. Щороку зміст і назва шоу змінюється. 1 травня має бути прем"єра цьогорічного шоу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. manur

    manur Well-Known Member

    17-го травня йдемо з дружиною на концерт )))

    viber image 2019-05-08 , 16.07.57.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я, мабуть, в танку, бо не знаю-не чула, що це за Lyapis98)
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Ляпис-98 — Википедия
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Нині побачив і зазнимкувавім. Місто Варшава.

    Хто не в курсі, "rondo" - це кільце. У Варшаві часто незрозуміло, чому називається рондо, а чому пляц (тобто площа). Ну, але є так, як є))) Є кільце, але наливається рондо. А в інших випадках називаєтьтся пляц.

    viber image 2019-05-12 , 01.06.11.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    їдемо ми раз колегов по Польщі автом.
    Темніло. Кажу:
    -дивись, може де є заночувати. (а він польську слабенько знає)
    І тут він каже:
    - написано : "танє лужка", що це означає?
    Я кажу:
    -А це тобі дають ліжко, а в ліжко - Таню.:))):))):)))
    - То, напевно, дорого!
    - Ну а ти як хотів???

    :haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Щойно прийшов додому з концерту "Ляпіс 98". На пісні "Воины света" хлопці розгорнули український прапор і було "Слава Україні" - "Героям слава!"

    Я про місто Варшава, єслі чьо)))

    60718769_458187104944348_4851285884340797440_n.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Буквально поряд з під"їздом, в якому ми у Варшаві винаймаємо квартиру, періодично провалюється одна костка (як то кажуть в Польщі) бруківки. Вже 2 чи 3 рази місце було обгороджене червоно-білою стрічкою кілька днів, потім там щось робили, певний час все було в порядку. А через деякий час костка знов провалювалася(((
    Ну, в Україні на таке роками би ніхто уваги не звертав))))))

    Сьогодні зранку я спав довго (бо з роботи прийшов біля 4 ранку). Чую, щось під вікном робиться. Виглядаю у вікно і бачу :
    0-02-05-8a13e14b5925f39c8165a12bb78636f91357129e93583b12b1593badde552841_3a5c7dac.jpg

    Двоє працівників зняли добрих 3 кв. м. бруківки, викопали яму....

    Я поснідав, одівся, вийшов з під"їзду, привітався з тими працівниками. Пожартував, чи часом не річка підземна в тому місці тече (польською, звичайно). Один з працівників пробував мені пояснити, що в тому місці грунт виявився не дуже добре втрамбований. Я відчув в мові працівника якийсь акцент. Запитав його, чи він не з Польщі. Мені відповіли, що з України а також запідозрили й мене, що я не поляк))))

    Хлопці були : один з Умані, інший з Вінничини.

    Сказали, що чекають, поки підвезуть бетон, аби ту всю яму ним залити. це було біля 12 год.

    Коли я біля 20год. 30хв. повернувся додому, то застав перед під"їздом таку картину :

    0-02-05-eb51573f08fab65e3d7f34c534326ac4ebb53d095135a21c825d77984ab8a979_80af7e72.jpg

    Це одне і те ж місце) Ну, можливо, справа в освітленні. На першій видно пряме сонячне проміння. На іншій вже прямого нема - збирається смеркати.

    Наголошую - проблема в одній-єдиній "костці" бруківки!!!
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Warszawa: Mężczyzna bez zabezpieczeń wspiął się na hotel Marriott

    Вчора біля 20 год. 50 хв. ми з дружиною і її подружкою вийшли з трамваю на зупинці Двожец Центральний і побачили, що багато людей дивляться кудись вгору. Ну, і ми глянули. І побачили якраз те, про що пишуть за посиланням.

    Якийсь фацет, який уявив себе павуком без всякої страхівки ліз собі на готель Марріотт. Жінки трішки постояли і поїхали додому, а я, таки, залишився доти, доки він не видряпався на дах.

    Фото особисто мої))))

    От, не додумався сфотографувати, скільки там знизу була пожежників, поліції і т.д. Такі "павуки" деколи роблять свої сходження за згодою місцевих влад чи адміністрацій висоток. Але, конкретно цей випадок, скоріш за все, був НЕ санкціонований.

    зображення_viber_2019-06-02_20-54-45.jpg зображення_viber_2019-06-02_20-58-03.jpg зображення_viber_2019-06-02_20-58-04.jpg зображення_viber_2019-06-02_21-05-46.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)