Польща

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Noroczka, 23 кві 2015.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Все наче добре... У них що, в лісі не прибирають? Як же так... Шутка...
    А у мене прохання: от би фото не прямо з камери, оа обробити, щоб зменшити пам'ять і не такі великі робити по габаритам. Будь ласка, бо у мене трафік всього 100Мб і швідкість мала, а так хочеться глянути... А то яку казці коли лиса запросила в гості боцка. Та лиже все, а боцюн по тарілці дзьобає.
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @manur Ще давно, поїхали літом ми з колегами мами по гриби в Трьохізбенку за Луганськ, на танковий полігон. Маслята якість гнилі, а що там на піску буде, та під ясенями з дубами? Лише сироїжки...Вже до від'їзду півтори години залишилося, а ми з мамою посідали заморені і з пустими відрами і готуємося додому... Підходить чоловік і каже:
    - А чого гриби не збираєте?
    - Де вони?
    - Та ж он, під ногам , вірніше під листя...
    Взяв дрина і підковирнув втрабоване старе листя. А там грузді... Море... Океан...
    Набрали і тішилися ще довго і дякували тому чоловікові, навіть і не знали, звідки він взявся.
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Буваєте в місті? Зайдіть до когось із знайомих, в кого швидкість нормальна - глянете.
    Перепрошую, але не буду я лише зарази Вас бавитися з фотками.
    Ну, на майбутнє, може, й буду зменшувати фотки, як не забуду.
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Солені грузді - то СИЛА!!!! І тут бачив, але поодинокі. А поодинокі брати не хочеться. От, якби поляна......
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Молодець, дякую. По польські не буду, а то буде як на "Слав'янському базарі -2017", ведучий питає у польки:
    - Как красота будет по-польски?
    - .... Урода ...
    - Ха-ха-ха... Ну, мы, русские не будем вас так называть, а просто красивая женщина!

    А зараз мода пішла: на запитання, як щось зробити або взнати:
    - А Ви погугліть...
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не думаю. Я не знаю де вокзал, хіба уявляю трохи.
    А ви, пані, знаєте Перемишль?
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ні, але маю нагоду там прогулятися.
     
  9. iso

    iso Well-Known Member

    Ніскільки:)))
    Майже самі польські:)
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    самі?
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    у компанії
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Легко вам сказати... При тому, що у всіх мало-мальські просунутих людей є свій інтернет. Я якось шукав по місту - і ледь знайшов, де за 5 гривень можно посидіти без "нагляду і зауважень". Бо не хочу і не дадуть щось подивитися у когось, хоча і не пробував. Але... Із життя: якщо у вас заблокувався телефон, то не так просто знайти, щоб вам дали передзвонити. То грошей немає, то трафік якийсь погодинний, рахувати буде півгодини - скільки це буде коштувати... Особливо це на Київстарі. У мене МТС - 10 гривень на місяць і даю всім, хто просить. А мені ніхто... Може в Польщі дають? Спробуйте, для цікавості.
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Було таке - давали запросто.

    В Україні колись був у мене мобільний інтернет. Лягав в лікарню, то й купив собі модем з карткою ЛАЙФ. Фільми онлайн сильно не надивишся, але короткі відео, музику слухати - запросто.
    Був у мене на Камчатці мобільний інтернет. ЖАХ!!!! Платив я 300 рублів в місяць (то тоді було майже 10 доларів). За цілий рік - ЖОДНОГО відео. По СКАЙП з рідними-знайомими - виключно переписувався. Кілька разів на кілька секунд вмикав з відео, аби дружина могла мене побачити і я її.

    Зараз у мене в Польщі теж мобільний інтернет PLAY (є з чого вибирати - в Польші мобільних операторів, вроді, 14, а може й більше). Плачу 50 злотих в місяць (менше 14 доларів). То в мене в ноут втикнутий роутер, який ще й Wi-Fi роздає. Якби був модем, то вартувало б 40 злотих.
    Я вже писав якось, що вирішив завантажити фільм на 2 з хвостиком Гіга. Зібрався чекати з пів години. А воно за 4 хвилини закачало))))
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хм-м-м У мене Київстар 3G - 2 (дві) грн в день. Прив'язав до швабри - та й до стелі, в пошуках кращого зв'язку :windie: Швидкість можна й більше, але навіщо платити більше? Легше сказати, щоб менше об'єм робили. Шо, не так? А то 350 гривень...
     
  15. iso

    iso Well-Known Member

    А ще краще - бочка... із квашеними:good:
     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Гм... щось у Вас не так із тим 3G...
    Я б вимагала пояснень від КС
    А в мене 3G від МТС, чито вже Водафон, але то дрібниці. В договорі у мене ще ЮМС. 10 грн на місяць. Мені, правда, фільми дивитися не треба, бо вдома нормальний інтернет, та й на роботі теж. Але я задоволена. Бо якщо десь у дорозі фото, або відео в ютубі треба глянути - то без проблем.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А я собі придбав картку водафон, цікаву таку, її офіційно в Україні від Водафону нема.
    Так от. Що ця картка дає....

    А нічого особливого, просто інтернет. І що цікаво і для мене зручно - інтернет є майже по всій Європі(16 країн), де б я не був.
    Ціна 1,2 євро в день, або 35 гривень на швидкості 3G до 100Мб, чого по самі вуха, а далі переходить в 2G безліміт.

    Тобто, я можу подорожувати по всій Європі і користуватись скайпом, вайбером, телеграм і т.д. всього за 35 грн.
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    - У Вас в Водафоні блат?
    - Ні. Сестла.
     
    • Смішно Смішно x 2
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Скажу по секлету - сестла.
     
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    в день? і це вважається недорого? :crazy:
     
а де твій аватар? :)