Политика и 95 квартал.

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем kertis, 13 вер 2009.

1. kertis

kertis миється в бані

2. kertis

kertis миється в бані

3. vkk311

vkk311 комбриг Симпсон

Однако, симпатии 95-го к регионалам проскальзывают почти в каждом концерте...

4. kertis

kertis миється в бані

Похоже на то )))

http://www.youtube.com/watch?v=8oo0gbN-9FE&feature=related

5. kertis

kertis миється в бані

6. kertis

kertis миється в бані

7. Mr. Blick

Mr. Blick Дуже важлива персона

Это так, да и юмор, порой, мелковат. Да и не адекватен. Вот взять их старый номер, где чувак машиной времени перемещается года на два в прошлое, как раз на майдан. И там, значит, стоят за Ющенко и Януковича люди, и он им рассказывет, что будет в будущем. И они такие - а, дураки мы, типа. Нет, конечно, "Ющенко назначил премьером... Януковича" - это смешно, но, люди добрые, откуда 1) на майдане бело-голубые ? Не было их тогда в Киеве вообще, люди, в порыве, на свои машины оранжевые ленточки цепляли, а за идеалы Януковича никто тогда "стоять", "бежать", и "бороться" не собирался. Кроме принудительно каруселивших шахтеров. 2) кто себя чувствует дураками ? Думаю, процентов 90% сегодня, в такой ситуации, и на майдане бы стояли, и за Ющенко голосовали, т.к. не в Ющенко том дело.

8. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

Мысли, которые не стоит говорить вслух - финальная песня | Новый выпуск Вечернего Квартала 2017
    "Не своих посылают в окопы детей"

View: https://youtu.be/-g_MdPvTR80

зі
    минулорічну пісню тоже сюда запощу, щоб не губилася...

Мы не понимаем ПАПа - финальная песня | Вечерний Квартал 12.11.2016

View: https://youtu.be/UVXLoQ5Sdtg

Останнє редагування: 5 лис 2017
  9. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

10. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

11. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

А о чем там эти "Сваты", из-за которых такой гвалт? Какое-то тупое мыло с хохотом за кадром, типа "Прекрасной няни"? И за что там их запретили?

12. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

Не знай, я тото не дивлюся...

13. manur

manur Well-Known Member

Без хохота за кадром. Звичайна собі невисокобюджетна комедія з продовженням. Без натяку на інтелектуальне кіно.

Перегляд його - варіант "вбивання" часу, якщо нема чим особливо зайнятися.

Місцями дійсно смішно.

А заборонили (чи тіко зібралися заборонити), ібо Фйодор Добронравов (артист, який грає роль одного з головних героїв) :

У квітні 2014 року дав інтерв'ю, де схвально відгукнувся про анексію Криму Росією (2014)[1].

22 листопада 2017 року Служба безпеки України заборонила російському артисту Федіру Добронравову в'їзд на територію України строком на 3 роки[2].

Добронравов Федір Вікторович — Вікіпедія

Тіко я нашу СБУ не розумію - нашо було аж 3,5 року чекати?

• Інформативно Інформативно x 1
  14. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

Шкода... Він мені був симпатичний...

15. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

Отож. Так цьому актору в"їзд заборонили? А нащо показувати Сватів заборонили?
    Я не розумію, мені потрібно вже спати, мабуть) Оця мишача метушня справляє якесь дурне враження. Нащо чипати таке гівно як Зеленський. Щоб пахнув на весь інтернет?

16. prius

prius Well-Known Member

• Інформативно Інформативно x 2
  17. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

В Україні з’явилася політична партія “Слуга народу”
    Так, в єдиному державному реєстрі юридичних осіб на сайті Міністерства юстиції України з’явилася юридична особа, найменування якої “Політична партія “Слуга Народу” (ПП “Слуга Народу”).

Згідно з даними реєстру, організаційно-правова форма юридичної особи “Слуга Народу” – політична партія.

Також, згідно з даними ЄДР, керівником політичної партії “Слуга Народу” є Баканов Іван Геннадійович, який, за даними аналітичної системи YouControl, є керівником ТОВ “Квартал 95” з 2013 року.

Водночас, згідно з системою YouControl, раніше “Політична Партія “Слуга Народу”” мала назву “Політична Партія “Партія Рішучих Змін””.
    (с)

18. VasMT

VasMT ПРХ-ПНХ!

Чесслово ми дивні люди.
    Ми дтвились порнуху, коли її забороняли, ми бухали, коли була «боротьба з пиятством», ми трахались, коли «секса небило»...
    Ми вільні люди вільної країни. Третє тисячоліття на дворі. Є гаджети, є можливість дивитись все, від Вінні Пуха до Красной Шапочки 3 ікса.
    Я, і тільки Я вирішую, що дивитись, що читати і що робити. Це стосується всього спектру пропонованих продуктів. Від хліба до легкодоступних жінок.
    Слава Вальцману!!!

19. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

@VasMT, це Ви з приводу чого? :)

20. iso

iso Well-Known Member

• Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)