полiтична энергiя

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Hatrexis, 15 лис 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Пан @Hatrexis прикольний, але непослідовний.

    Каже, що Пуйла їм дав Бог, але також хоче "чтобы уже путин сменился на другого президента. пора уже. элементарно надоел."
    Дивно, як Дар Божий /в особі Пуйла/ може надоїсти?

    Також пан @Hatrexis не знає, або знає дуже погано, про події, котрі супроводжували правління Богом їм даного Пуйла.

    Легко може змінити своє громадянство залежно від вигоди. І взагалі, громадянство для нього не принципово.

    Дуже важливим критерієм є релігія: "вероисповедание это истина, религия. поэтмоу конечно же не отрекусь вероисповиданием ради выгоды."
    Але відразу ж стверджує, "що до вiри - менi близькi: буддизм, православнi будь яких церкв"
    Пану все одно - чи буддизм, чи православні. А бере і каже, що вероисповедание это истина, религия

    До України ставлення ніби і толерантне, але не вважає за можливе назвати її батьківщиною нарівні з Рашою, Бєларусю, Молдовою, Киргизією, Арменією і іншими азійськими і кавказькими країнами, котрі входять в СНД

    Короче, у пана @Hatrexis в голові драглі, нема ніякого згустку. Це типовий стан багатьох чєловєків, котрі зараз населяють Рашу. І дуже це помітно серед свіжонавернених.
    Але то їхня гризота, а нам своє робить.

    зі

    По пану @Hatrexis я звіт здав в Контору. Вже щось там пікнуло на карточці, гонорар.
    Якщо хтось бажає поділитися - дайте знати, я все розкажу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    нет секунду - существующая власть - дар Божий, но тогда и новая власть - тоже дар!
    так что это вовсе не противоречие!
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Яка ще "новая власть"?
     
  4. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    вы писали что противоречием является ситуация когда власть дар Божий, но личность хочет чтобы она сменилась.
    но это вовсе противоречием не является. новая власть будет тоже даром свыше, новым.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не бачу протиріччя. Якщо віруючі люди вважають, що всяка влада від Бога, а Путін - влада, то за всіма правилами логіки - Путін також від Бога.
    Якщо колись, можливо, вчили теорію множин, то тут усе чітко.
    Теорія множин — Вікіпедія

    Інша справа, що "Божий посланець" може подобатися або ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    ну да. точно. вот мне Путин не очень нравится. хочется кого нибудь с более горячей кровью ,с чистым сердцем, с стремлением к благу
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та я ж і кажу - Пуйло їм дісталося від Бога, а пан бере і стогне, що вже надоїло)))
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я бачу, у Вас накльовується цікава дискусія. Я - до своїх мов. Адью і гуле-гуле, як я це називаю.
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    грипси ну блин вам же объяснили. пришел президент от Бога. но это не мешает прийти следующему, тоже от Бога
    только я не пан. паны все по Европах.
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А з теперішнім що будете робити?
     
  11. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    да как обычно. закулисные кулуары там всякие, один уходит следующий приходит. вы что, вчера родились)
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Прошу пана, Ви щось втратили увагу.
    Давайте ще раз


    А з теперішнім що будете робити?

    зі

    А хто Ви?
     
  13. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    понятия не имею. рядовые граждане такие вопросы не решают. логично? говорю, другой бы пришел - неплохо было бы.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Не знаю, як там у Вас в Рашці.
    Ми такі питання вирішуємо на раз-два - міняємо президентів частіше, ніж Петро шкарпетки / :yahoo:класно получилося, що нє? тре запатентувати)))/

    Може це тому, що у вас всі "рядовые граждане", а у нас кожний українець президент?

    А чим Вам зараз погано?
     
    Останнє редагування: 25 лис 2019
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    не нравятся черты Путина как личности. хитрый больно. трусоват. имхо все конечно.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Фі, не подобаються риси, хитрий, боягуз...

    А Вам що, на ньому женитися? Чи спільний урожай ділити? Чи вночі через цвинтар йти?
    Вам і такого аж занадто;

    Ви на ваших останніх президентських виборах за кого голосували?
    /бо я за Гриценка/
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    не ходил на выборы

    я честно ответил на все ваши вопросы. пора переходить к ТС
    что думаете об общей энергетике по Украине. были ли у вас похожие впечатления?
     
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Адійоти з хворобою Альцгеймера...пробують мислити!(без Катрена):haha:
    Я є той,Юрко...хто читає,а не пише вже про нинішні,всі ті «зелені»

    поради! Тіпа,Путя,Зєля повів!:)))
     
    Останнє редагування: 25 лис 2019
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я не дуже розуміюся в тотій Вашій енергетиці, але щось таки довкола мене змінюється.
    І змінюється в кращий бік. Мені таке подобається.
     
  20. Hatrexis

    Hatrexis Well-Known Member

    я тоже думаю что улучшается. посмотрим что дальше будет.
     
а де твій аватар? :)