Покупки в інтернет магазинах

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем Alexlug, 21 вер 2017.

 1. nellynelly

  nellynelly Member

  Я обираю покупки через магазини в інстаграмі, звичайно можна натрапити на безсовісних , але іграшки і одяг чудово так купувати
   
 2. DanuloMayster

  DanuloMayster Капітан Харизма

  Повністю погоджуюсь, тим більше якщо річ яку ви збираєтесь купити дорога, краще за все піти у фізичний магазин ознайомитись з вибраним товаром, "помацати" так би мовити, а вже потім замовити онлайн з доставкою до дому)
   
 3. Olgared

  Olgared Well-Known Member

  Часто купую в інтренет. Спочатку вибираю товар. Шукаю цей товар на всіх магазинах. Обираю найдешевші варіанти. Вивчаю рейтинг магазину і читаю про нього відгуки. Якщо все відмінно, оплачую відразу, а якщо є сумніви тільки при отриманні товару.
   
 4. Belikova

  Belikova миється в бані

  Дуже важко вибрати
   
 5. VikkiYa

  VikkiYa Active Member

  Мені також дуже подобаються стільниці з мрамору. Вони вишукані і неперевершені в дизайні.
   
 6. WELERI

  WELERI Member

  Звісно неперевершені, але й ціна на камінь неперевершена… Якби знайти за доступною ціною природні матеріали – було б чудово.
   
 7. Leoperd

  Leoperd Member

  В последнее время не часто покупаю в сети. Разве нужны какие инструменты для работы или что-то заменить. Кран шаровой латунный ду 50 Латунные шаровые краны ДУ 50 - купить латунные шаровые краны ДУ 50 по низкой цене в интернет магазине Сантехкомплект или несколько розеток... Когда лень идти за такой мелочью в строймаркет.
   
а де твій аватар? :)