Покупки в інтернет магазинах

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем Alexlug, 21 вер 2017.

  1. Alexlug

    Alexlug Member

    Всім привіт! Давайте в цій темі ділиться досвідом своїх покупок в інтернеті.
     
  2. Alexlug

    Alexlug Member

  3. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Зазвичай купую в реалі) Хоча бувают спонтанні покупки, приміром блендер stylus.ua/blendery-817/ або сумочка з sumki.lutsk.ua/
    Люблю помацати річ, обдивитись ретельно. З одягом - тільки міряти, навмання не беру.
    Якось так...
     
  4. Alexlug

    Alexlug Member

    Админ, если что это не реклама, а делюсь опытом. Кстати читали новость о том, что в Киеве продали квартиру за криптовалюту? Как думаете скоро мы будем оплачивать в интернет магазинах криптовалютой и в других местах?!))) kriptovaluta-kak-zarabotat.jpg
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вдалий хід для проведення опитування, не витрачаючи на це гроші. Чи ні? Головне не дійство, а який буде висновок про конкурентів. @Latana Royal не скаже. Вона любить приймати участь, але коли їй за це платять.
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ставки ростуть і потреби. Поки що органи продають, скоро душа піде з молотка...
     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Latana Royal не любить відповідати на тупі, або просто нецікаві питання, і ніякими грошима це не виправити.
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То так, халява не проходить. Нехай знають!
     
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ваша реакція свідчить про комплекс меншовартості чоловіка, який не здатний заробляти гроші.
    Воно, звичайно, всяко буває. Тим паче з інфантильними чоловіками зіпсованими радянським режимом. Та тільки навіщо Ви демонструєте це? :dntknw:
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Той, хто може заробляти гроші, звісно буде показувати суперавтівку або виставляти фото вищого гатунку з камери якогось супер-пупер модельера, вкритого діамантами, або іншого, на кшталт цього... А моя справа тиха і така, що потребує уважності у дечому. От ви щось підозрюєте, а що - не можете зрозуміти. Інакше вже поставили б мене в ігнор. То поставте і всіх справ... То ж чого себе гнітити тим, що спілкуєтеся з нікчемним поетом і жінконенависником. Вибачте мені за мою увагу до вас.... "Я больше не хочу, печалить вас ничем..."
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Уявленя людини, яка ніколи по-справжньому грошей не мала.

    Хобі в мене таке - спостерігати за психо-емоційними рефлексами.
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Я в інтернеті не так вже й часто щось купую, для фірми тільки роблю замовлення на канцелярію та невелику техніку. Замовляю на цьому сайті https://fullmotion.com.ua/ru/fleshki-metallicheskie-node-5633/, якщо комусь знадобиться замовити, то їм можна довіряти, цей логотипи роблять)
     
  13. Malko

    Malko New Member

    Лінь перемогла: купую в інтернетах. Наглію - прошу представляти сертифікати на продукцію, прошу гарні умови. Якщо замовляю в місцевих магазинах - дрібні речі кур'єр привозить. Краса) ніяких черг і талонів....
     
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    В інтернеті взагалі гарно торгуватися. У них немає щоденних накладних витрат, як у магазині, або на ринку.
    Я днями біжутерію замовила, так 30% с ходу уступили, без усіляких карток.
     
  15. Foxychery

    Foxychery миється в бані

    я думаю, що це не тiльки перевага iнтернет-магазинiв, а й ваш особистий талант
     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я б скоріше назвала це досвідом :)
    Та в магазинах, або на лотках с таким самим товаром, це не спрацювало б.
     
  17. Ledydy

    Ledydy миється в бані

    я чомусь по магазинах люблю пройтись, замість інтернету
     
  18. IvanNak

    IvanNak Member

    Я купую на розетці, не завжди дешевше, але зручно, у разі непорозумінь все вирішується досить швидко. НЕ реклама
     
  19. Reginaa

    Reginaa Member

    згодна! Але іноді в інеті дешевше, тому найкращий варіант спочатку ознайомитись з товаром у магазині, а потім замовити десь на сайті
     
  20. Smereka

    Smereka New Member

    Останнім часом майже все купую онлайн. Хіба що їжу купую в магазинах, і одяг теж намагаюся спершу приміряти, а вже потім купувати.
     
а де твій аватар? :)