Поїздка в Одесу

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем vasilisafe, 4 чер 2018.

  1. vasilisafe

    vasilisafe миється в бані

    Добрый день, ребят еду с ребенком через неделю на соревнования и будем проездом несколько дней в Одессе, будет немного свободного времени, хотелось бы провести его интересно, а не сидя в отеле....Может кто что посоветует? Куда можно сходить с ребенком 10 ти лет, чтоб было интересно и ей и мне?
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А чо батьки з дитиною не їдуть, а вас випровадили?
     
  3. muravey

    muravey Well-Known Member

    Зачекайте трохи, скоро прийдуть ще "свідки вдалого відпочинку в Одесі" і скажуть куди піти, з посиланнями і контактами :rock:
    То ж явно рекламні боти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я досить давно там був, у таку пору, здавалося би тільки альтернатива - морський берег ( не рекомендують самі одесити розкручену "Аркадію", оскільки чи не найбрудніший ), якщо надокучить, пройде якась злива і забрудниться море чи погода буде не настільки жарка - є цікаві місця на Дерибасівській, Приморському бульварі... мені сподобались поїздки у Нерубайське катакомби ( передмістя Одеси ) та фортеця у Білгороді-Дністровському ( десь 70 км., по дорозі курортне селище Затока ).
     
  5. vasilisafe

    vasilisafe миється в бані

    Так это и есть мой ребенок))) я родитель)
     
  6. vasilisafe

    vasilisafe миється в бані

    Спасибо) Вот катакомбы это интересно было бы посмотреть)) буду иметь введу))))
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще при умові, що не страшно закритий простір, знаходитись під землею, де тунелі, напевно на кілометри, може і десятки кілометрів + там значно темніше і холодніше, ніж на вулиці.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви в скільки років дитину родили?
     
  9. vasilisafe

    vasilisafe миється в бані

    ахаха)) а с чего вы взяли, что я в профиле указала свой настоящий возраст?) Может я не хочу, чтоб его знали)
     
  10. vasilisafe

    vasilisafe миється в бані

    Спасибо за предупреждение, это довольно интересно,на мой взгляд, а вот у ребенка надо будет поинтерисоваться, не забоится ли она.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А я хіба казав, що ви в профілі вказали свій справжній вік? :)

    зі

    @vasilisafe, а ви кацапка?
     
  12. vasilisafe

    vasilisafe миється в бані

    с чего такие выводы?
    и вообще что за досканальное изучение моей личности?;)
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Зрозуміло - ви жидівка. Бо жиди відповідають питанням на питання :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @vasilisafe, треба було зайти в розділ "Одеський форум", бо був шанс, взнати більше і що туди @ІгорМ, не заглядає. :meeting:
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Для чого на пустому місці старатися розвести срач?
    Було ще культурне спілкування, російськомовна, не значить ватніца чи рашистка.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    1. При створенні теми порушено правила
    2. Цікаво, які і звідки тут є користувачі

    @Коммунарец, Одеський форум я тоже читаю ;)
     
  17. vasilisafe

    vasilisafe миється в бані

    Чем я нарушила правила? Тем что спросила тут об Одессе? Или вам просто заняться нечем, что вы сидите и болтаете не по делу?Есть, что конкретно ответить - отвечайте, нет - пройдите мимо.Что за странная привычка влезать в любую тему, без соответствующего ответа.
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Так почитайте правила.
    Я болтаю тільки по дєлу ;)

    Так ви кацапка чи жидівка? Чи може хахлушка?
     
  19. Illona

    Illona миється в бані

    С ребенком можно сходить в цирк, в парк, в зоопарк) В принципе куда угодно)) А можете сходить в театр на музикл какой нибудь я иду с племянником и крестницей на кота в сапогах))говорят очень интересная и увлекательная для деток постановка)) Уже и билеты купила вот тут Купить билеты на «Кот в сапогах» в Одессе 17 июня 2018 года - Укртикет Либо можете сходить просто на какую то музыкальную комедию, хотя они больше интересны взрослым, чем детям.Так же можно в кино, хотя этим, конечно врядли удивишь сейчас....Какой нибудь парк атракционов))Вообщем мест куча))
     
  20. Boirak

    Boirak Козаченько

    Мені за часів навчання в Одесі подобалося просто гуляти у вечері у центрі міста)) Музей братів Кличків я хотів побачити)))
     
а де твій аватар? :)