Поговоримо про... алкоголь

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем catsleep, 18 сер 2015.

  1. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А ви важаєте це нормально)) Я вважаю що в сім"ї в жодному випадку не має бути мордобою, з обох сторін, це не повага один до одного, а якщо таке відбувається то це вже є не нормальна сім"я!
     
  2. Kobita Vasilivna

    Kobita Vasilivna чарівниця

    ну, по-перше, не тра все так буквально сприймати, а, по-друге, шо ж поробиш бідній жіночці, коли воно - скотиняка (не мається на увазі конкретний суб'єкт). Радше б словом допомогли, а не впиратися чоловічим его...
     
    • Смішно Смішно x 2
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Мадам, перечитайте мій допис - я хоч десь хоч натяк дав, що я вважаю таке нормальним?

    Я просто говорю про те, про що не теоретично мені відомо, а з чим стикався і стикаюся неодноразово.
     
  4. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Ваш чоловік п’є не просто так! Алкоголь - це спроба втечі від зовнішньої реальності. В його житті є чинники, які служать причиною внутрішнього дискомфорту. Тобто, йому просто зле, ось він і заливає це спиртним. І алкоголізм як такий не лікується, будь-які методи лікування лише відтерміновують проблему на якийсь час, але не вирішують її повністю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Не виключена й такий варіант.
    Але, скоріш за все, він просто і тупо ЛЮБИТЬ БУ-ХА-ТИ!!!!
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    о і психолог вогорить: бабу тре міняти



    Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 3
  7. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Не варто перекручувати мої слова і добавляти щось від себе. Життя складається із багатьох сфер і відносини - це лише одна з них.
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    На селі просто прийнято бухати. Там інших розваг немає. Раз поїхав в село через два тижні після Паски, там там ще всі поголовно сині ходили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ну скажімо так будь-який алкоголь ( спирт) як його не називай це перефразовуючи класика - " опіум для народу " , щоб так сказати тримати бидло в узді, а для так званого "не бидла" той самий спирт тільки під виглядом елітарності за більші бабки :)
     
  10. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    тобто ви зразу з теорії до практики переходите?:)
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    І до чого то? Приший кобилі фіст....
     
  12. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    чужа сім"я- чужий ліс! А ви пишете що стикався і стикаєтеся. Тому питаю.
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    А я в душу їм не сильно і ліз. Я бачив результати (на обличчі, наприклад, чи на інших частинах тіла). Але, часто й душу люди мені свою відкривали. Може, й не на 100%, але близько того...
     
  14. catsleep

    catsleep Member

    Оце я все це перечитала, а порад, пробачте, не знайшла. Якщо я візьму свою чугунну пательню, на якій я печу лаваш, то і чоловіка убью!
    Йти до лікаря він не захоче. Я вже йому про це казала.

    А ліки? Чи можна давати пяниці ліка, наприклад препарат -барэр?
     
  15. Kobita Vasilivna

    Kobita Vasilivna чарівниця

    запитайтеся у більш обізнаної публіки, а то ще й винуваті будемо. Чи можна ж такі важливі питання через бесідку вирішувати?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    Перепрошую, а кому зараз легко і недискомфортно?
     
  17. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Життя само по собі не є легким. І ми не приходимо в цей світ для безтурботної прогулки. Про те у всі часи були люди, які здавалися і ламалися, а також ті, які вміли досягати внутрішнього балансу і душевної гармонії, не залежно того, що вібувалося з-зовні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    згодна, є люди що вкорочують собі віку "на емоціях", бо важко, бо проблеми...але чим більше самогубців - тим менше самогубців. тому виправдовувати пиятику я не люблю, то така собі "недовтеча" від проблем.
     
  19. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Я взагалі таких людей,які починають пити через проблеми не розумію.Це якісь слабо характерні люди,які іншого виходу з ситуації,як перевернути чарочку не бачать або не хочуть бачити і шукають легкого шляху,тим самим шкодять перш за все самому собі.
     
  20. Marii

    Marii миється в бані

    Я ні краплю не п'ю, ненавиджу алкголь . Тільки шампанське.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)