Погода

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Мих, 19 гру 2006.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Скоріше "По Іллі...", але в останні роки, скоріше "По Покрові - по теплові".
    [​IMG]
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як були зимові місяці "Грудень - ще не зима, січень - вже не зима", майже і літні "Червень - ще не літо, липень - вже не літо".
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тепло і сухо, але холодні ночі.
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Відбулася зміна, ще пару днів тому літня спека, після вчорашньої грози стало свіжіше, але ще далеко не холодно.
    Доречі, вересневий грім - на теплу зиму, у минулі роки ця прикмета справджувалась.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Файна погода на дворі.Позаду непогана була, попереду теж )
    Ні тобі пожеж, ні тобі злив - живи і радуйся)
    [​IMG]
     
  6. Я пам'ятаю у дитинстві снігу по коліна. В наш час це лише спогади. Нас чекають теплі зими, будет волого та холодно.
    То хай вже буде або сніг по плечі, або 15 градусів і не менше))
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ну і розмови пішли. З мінусів такого явища - різні шкідники не гинуть, не вимерзають, потім звідки на деревах беруться якісь короїди, слимаки, тля... Якщо слизько чи дуже наметено снігу, складно і для ходіння, і для транспорту.
     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А ви не застали зими, коли мона було на санчатах з даху хати з’їхати або конем у двір заїхати поверх воріт?
     
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    pogoda.jpg
     
    • Смішно Смішно x 2
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Таке було на Україні?
     
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Було колись. Тільки я вже цього не застав.
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Capitoshechka
    Але ж погода у нас в цьому році файна. Трішки затепла, але без усіляких вибриків, тобто без злив, гроз, торнадо, пожеж та іншого неподобства. А ще без ковіду)
    Одна падлюка пустила плітку, що у його сусіда та хвороба, то ті стали вигнанцями майже, але я з ними спілкуюся, тим паче дядько жив колись в Комунарську і має там родину, тому маємо спільнийі інтерес і разговор).
    Зараз деколи проходять дощики, але тихі, три фляги по 40 літрів за дощ. Прати в ній добре, менше порошка треба,
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У нас на тижні два дощики пройшли по 3 см у цеберках)
    Далі не зрозуміла. Що це за фляги по 40л за дощик, і де економія порошку?:scratch_one-s_head:
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Під час дощу набираю всього три 40-літрові фляги для молока які, дощик раз на тиждень, тільки в останні дні: то то хмарно, то крапає
    Дощова вода м'якша за водопровідну, бо менше солі і т.д., добре милиться)
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Як бувім на Камчатці, то мєсний оповідав (на 1,5 року молодший від мене), що вони в дитинстві з даху 5-ти поверхового будинку в сніг скакали.
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я на дачі перу в відерному тазику. І я не порошком перу, а рідиною для прання - там одного ковпачка досить.
    У нас тепло. Вечір, стало тихо, +20. Але несе вітер несильний запах гарі з луганських пожеж. В Харкові гірше - вікна не відкриєш.
     
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    То Камчатка, а це тут, у нас...
     
  18. Нажаль ні, але, мабуть, було весело ;)
     
  19. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    з того, що я чув - ДУЖЕ ВЕСЕЛО
     
  20. Наш клімат постійно змінюється, можливо ми скоро забудемо, що то таке сніг :)))
    Будемо в зимку кататись на роликах
     
    • ... ... x 1
а де твій аватар? :)