Погода

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Мих, 19 гру 2006.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Думаю то не так...то інформації про аномалії стає більше, і дутих сенсацій.
    "Пекельна спека змінилась несамовитим холодом, температура опуститься до +18" то заголовок ТСН практично дослівно :)))
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А що ви хтіли? Світ земний не безмежний, і якщо не прибирати за собою або робити непотрібне з природою, як і зі своєю душею, - то думаєте, що так буде вічно добре, як було ще нещодавно?
    Тільки свідки Егові радіють, бо вважають все за щасливий апогей апокаліпсису. Все має статися, бо люди не виправляються, а ще більше і більше грішать. Мабуть, ви не сліпий і не глухий - все навкруги про це кричить і волає... а втім... "Блаженний, хто читає, і ті, хто слухає слова пророцтва та додержує написане в ньому, - бо час близький!"
    Самі можете побачити по форуму - хто нудьгує, хто в депресії, хто не може прислухатися до іншого і не може вибачити нікому, як кажуть - далі свого носу не бачать. Мені, наприклад, немає часу соплі жувати. Маю готуватися до випробувань, забезпечити себе і близьких, а ще насолоджуватися життям і вчити інших (нуто як вийде і буде сприйнято).
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А хіба клімат не змінювався постійно останніх 100 міліардів років?
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не аж так, якщо дійсно будуть вагомі зміни, може піднятися рівень моря, за рахунок танення льодовиків, тоді морський відпочинок може бути не в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, вони будуть затоплені, а як мінімум у Кіровоградській.
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Не знав, куди ту аномалію втикнути. Надумав сюди.
    То під моїм будинком. Біля тротуару видно трішки снігу. А на дереві :

    DSCN2057.JPG DSCN2058.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Отакої о_О Хіба так буває?
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Торік на дачі вкінці жовтня розквітла вішенька. І на бузку було квіточки, небагато.
    Аномалія, так. Тепла осінь. Зараз не знаю, що там на дачі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А далі?
    А наступного літа був врожай на тій вишні?
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Було ще декілька років тому, середина грудня була досить тепла, де-не-де під соснами знаходили маслюки, а через пару днів ці сосни рубали на Новий Рік, кісточкові дерева тоді трохи розцвітали, правда більше на Закарпатті, весною розквітали ще раз, урожай гіршим не був, у деяких країнах урожаї можуть збирати 2 рази на рік.
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Виявляється, що буває)))
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вона восени цвіла не вся - тільки дві гілочки. Врожай був, як завжди - не дуже рясно. Це Володимирівка - смачна, величенька ягідка, але щоб рясно - ніколи ще не було.
    В цьому році рясна була слива, аж занадто. Одна абрикоска дала багато та черевишня (гибрид), яблук не було, груш теж, рання абрикоса постраждала, вишень було так собі.
    Полуницю добре прикрили, то було багато - відер з п'ять. Коли сталось ото диво після Великодня з хуртовиною, я думала, що нічого не отримаємо.
    А свекор, який колись робив і агрономом, і председателем колгоспу, сказав, що це на краще, чим мене тоді здивував).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Поки що один із найтепліших груднів, правда температурний рекорд було побито поки що тільки 12 грудня. Я особисто, за снігом і морозом не плачу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    великого морозу теж дуже не хочу. Хуртовин з крижаним вітром теж.
    На Новий рік, звичайно, хотілося б тихого пухнастого сніжку, але морозу не більше 5 градусів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Плюсовий температурний рекорд був побитий і сьогодні, скоро виявиться, що "12 місяців" не казка, під Новий Рік будуть підсніжники, а під сосною, яку рубають для прикрашування оселі, можна знайти маслюки.
     
  15. alisaleonova

    alisaleonova миється в бані

    что то эта зима не особо радует(
     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Нормально. На опаленні заощадимо.
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    О, це правда. Та ще городина усяка та фрукти на балконі лежать собі))а то бігати туди-сюди до гаража.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. natalirusova

    natalirusova Member

    Сніжку в новорічну ніч хочеться дуууже, проте прогноз погоди каже "+4" та сонечко) принаймні зранку дивилась ,так було. Може станеться "чудо"?))
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як на мене, від снігу можна відвикнути, є версії, що колись для наших широт сніговий покрив може бути рідкістю, про нього будуть чути тільки по старих фільмах і художній літературі, поки що за моїми дослідженнями, народними прикметами все сходиться, хвилює, якщо Різдво може бути як Великдень, щоб потім ранній Великдень не був зі снігопадами як Різдво.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так, в цьому році дуже ранній Великдень - 8 квітня.
     
а де твій аватар? :)