Подорожі в Карпатах

Тема у розділі 'Львів туристичний', створена користувачем aLemberg, 25 кві 2010.

  1. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Не буду сперечатися. Все це дуже індивідуально. Залижить від досвіду, підготовленності, фізичного і психічного стану тощо...
    І взагалі, маючи GPS з прив"язками до місцевості, заблудитися досить тяжко будь де :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. галичанка

    галичанка New Member

    Я була там один раз, як там дув вітер! Цікаво, то завжди там так, чи тільки тоді так було? Я була на Тростяні, Високому Верху, також вітрець більший, але невпорівнянні з тим, як дуло на Боржаві. Цікаво так, внизу - спека неймовірна, а на вершині мусіла вдягати светр, на голову понатягала все що було:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. matvej

    matvej Well-Known Member

    - буває ще туман (маю на увазі незимовий період). Минулого року десь у липні при добрій погоді внизу, на Боржаві запізнався з туманом, котрий, гнаний вітром, змусив нас понатягати дощовики, хоча не позбавив приємності рукам і половині обличчя прибрати свіжого малинового забарвлення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Aurora

    Aurora Member

    • Подобається Подобається x 8
  5. andre33

    andre33 Well-Known Member

    Доброго дня , чи хтось знає , як доїхати до села Риків ,
    бо , в принципі , можна маршруткою Львів- Славське і вийти у Тухлі-
    а там пішки 6 км, то є що йти , чи є інші варіанти ?
    Дякую
     
  6. Redvisitor

    Redvisitor Well-Known Member

    Был на неделе в Тухле, там почти всегда можно взять месное такси.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. andre33

    andre33 Well-Known Member

    Що ,стоять біля ЖД станції? Цікаво скільки візьмуть до Рикова з 4 людей+
    багаж ...Дякую за відповідь
     
  8. inha

    inha New Member

    Можливо хтось знає де у Карпатах є зоопарки(щоб було дітям цікаво), якщо знає хтось, вкажіть у приват ще адресу,і як добратись зі Львова, наперед вдячна !
     
    Останнє редагування модератором: 12 лис 2011
  9. egalite

    egalite New Member

    Доброго дня усім,

    Ми з подругою вдруге збираємось до Львова на новорічні свята.
    Підкажіть, будь ласка, як можна дістатися Яремче та Мукачево самостійно? Маршрутки, електричка..? Якщо можна розклад або посилання...
    Насправді, Яремче не є принциповим місцем призначення, хочемо просто погуляти десь, де ялинки, сніг та чисте повітря. І, звичайно не дуже далеко від міста, тобто програма "вранці поїхали - ввечері повернулися"
    У Львові не вперше, тому намагаємось поєднати місто та природу...
    По замках були, у Жовкві були, у Крехові були....
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Минулого тижня запропонували мені приєднатися до поїздки в Сколе з метою сходження на гору Парашку. То з кожного району чи міста області готувалася команда. Транспорт надавався, то й погодився я. В суботу раненько виїхали, приїхали в Сколе біля 10 ранку. Зареєструвалися, розбили табір. 3 осіб залишилися на кухні, а чоловік 12 пішли в гору. То з нашої команди, а всього було чоловік 150 чи й більше (я їх не рахував))))).

    Стартанули біля 11:30. Як потім виявилося, більшість з половини дороги повернули назад)))) З нашої команди до вершини дійшло 4-ро. Я з них був найстарший))). Коли вже почали рухатися з вершини, насунули хмари і полив дощ. Я мав в наплечнику плащ-накидку, тому не змок, хіба в ноги.

    Повернувся я в табір десь після 19. Біля табору був ставок, в якому я після 20км із задоволенням скупнувся. Там поряд ще й річка Опір тече, але там максимум по пояс глибину знайти можна, а в ставку глибина - більше 3 м.

    На вечерю була рибна юшка, плов і шашлики. Зранку я готував куліш. Ну, а перед обідом вже вирушили додому.


    DSCN1154.JPG DSCN1155.JPG DSCN1157.JPG DSCN1165.JPG DSCN1166.JPG DSCN1168.JPG DSCN1169.JPG DSCN1172.JPG
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. manur

    manur Well-Known Member

    DSCN1173.JPG DSCN1178.JPG
    Ось і вершина))) (Хрест на ній)
    DSCN1179.JPG
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Краєвиди в різні сторони від вершини. DSCN1182.JPG DSCN1183.JPG DSCN1184.JPG DSCN1185.JPG

    Хмарка суттєво нижче від мене)))

    DSCN1197.JPG

    І грибочка я знайшов.

    DSCN1198 1.jpg


    І кожному значок такий вручили.
    DSCN1207 1.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    на першій фотці чия то ляшка?
     
  14. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Був я там, не раз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Не знаю....
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Tumof

    Tumof Member

    Цьогоріч був на Драгобраті літом. І дарма, що гірськолижний курорт. Доведено, влітку також цікаво.
    І хоча й краєвиди в горах завжди різні, мені було більш схоже на Говерлівські
     
  17. hntr

    hntr New Member

    Знайти житло в Карпатах можете на цьому сайті, сам користувався і вам раджу:
    Apartila | Apartila

    Навіть у Львові житло на будь-який смак знайдете))
     
  18. tek2010

    tek2010 Well-Known Member

    Кемпінг Мала Річка: Головна

    Будиночок в Карпатах с. Побук | SKOLE-PODOBOVO

    Мандруючи зручними кемпінгами Європи, ми фантазували над ідеєю створення власного місця яке б стало для нас домом в старості та місцем зустрічі однодумців в форматі готелю тисячі зірок. Спершу в думках промальовувався образ середземномор’я чи гір Словенії десь так за років 20. 2020 рік надихнув нас зробити місце сили просто неба в наших рідних Карпатах. Саме формат кемпінгу надає можливість провести час у максимальній взаємодії з природою, подалі від цивілізації з однодумцями та водночас зберігаючи бажане усамітнення. Кількість мандрівників в Україні стрімко зростає, а людей які б хотіли спробувати провести ніч в наметі в горах з комфортом готелю важко порахувати.
     
а де твій аватар? :)