Подорож Львівщиною

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем Мих, 19 кві 2015.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Навряд, це туристичний фаст-фуд.
     
  2. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Тобто, маєте наувазі що шашлик можна і у Львові зїсти?
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну да. Тим більше всі звалять у Славське, у Львові попросторіше буде.:))) Хоча ні, понаїде туристів з Дніпропетровська, теж не пропихнутися.
    Ще можна поїхати на озеро Синевир. Мабуть на параді в Москві менше народу.:)))
     
  4. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    То тоді на парад в Москву з власним мангалом!
     
  5. MayaS

    MayaS Member

    Дуже хочу в цьому році поїхати до Львова. Буду намагатися знайти час. Так багато мені про нього разказують друзі.
     
  6. Illonas

    Illonas Member

    теж поїдемо на Синевір, бо часу не багато на відпочинок
     
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А ви самі звідки? ПРиїжайте в нас дуже добре та весило!
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Дякую! Думаю що всі і так зрозуміли що я мала наувазі))
     
  10. Nellykiss

    Nellykiss Member

    Недавно була дуже сподобалось мені в Львові. Хто не був їджайте не пожалкуєте дуже класно :uaflag::uanew:
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ok.
     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Перепрошую, але я не довіряю людям, які не відають про існування розділових знаків.....
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Виявляється, урочистості там були ще й вчора. Ось програма :

    http://proscha.in.ua/index.php/rozkladprosh/details/165-----23-24052015-

    Ми були лише на
    **********************
    24 травня

    11.00 – Архієрейська Свята Літургія
    ******************************

    Купа ксьондзів, купа церковного начальства, навіть був владика Кен з Канади. В кінці того всього всіх запрошував до себе до Канади, але не казав, жи порішає візу......

    Хор співав просто неперевершено!

    Народу була уйма!!!! Машин і автобусів нємєряно. Були групи, напевно, зі всієї Львівщини. Особисто чув, що й з Долини (Франківська область) була група.

    Досить народу там собі в наметах жили, видно, ті, що на обидва дні приїхали.


    Ми (я і дружина) поїхали туди з нашими друзями, чоловік працює в лісовій галузі. То його шеф закерував, аби вони сім"ями відвідали це свято. Після закінчення той шеф сказав, що всі їдуть в Жовкву легенько перекусити. Ми з дружиною хотіли собі вже громадським транспортом домів їхати, але мій товариш сказав, аби ми їхали з ними. Приїхали в ресторан, сіли за стіл, попили-поїли, привітали Миколаїв))))

    Потім ще поїхали на каву до лісництва, яким колись керував той шеф, який то всьо замутив. Поки грілася кава, той шеф ще нам зробив екскурсію по клумбах і розсаднику біля лісництва. Наслухалися трохи ботанічних лекцій, надивилися на різні туї, багульники, ялини, кизильники і т.д. і т.п., батьківщина багатьох з яких : Північна Америка, Японія, Китай тощо..

    Коротше кажучи, вихідний день пройшов досить цікаво, насичено і корисно)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. khotinchuk

    khotinchuk New Member

    Агов, народ!Пiдскажiть бюджетне житло у Львовi на деклька днiв!Можна за мiстом, але зi жвавим сполученням, щоб маршруткою можна було добратися та недовго чекати було. Дивилися на сайтi http://lvov.mesto.ua Трошки дорогувато виходить, чи то такi цiни зараз? Пару об`яв записала, але може хто тут допоможе. Буду вдячна.
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Хоч це й не дуже була подорож, але напишу)

    Як я вже писав. вроді, у відповідній темі, рік тому на Камчатці я познайомився з поляком - студентом (чи то, вроді клериками вони називаються) римо-католицької семінарії. Він на місяць прилітав на Камчатку в якості волонтера до існуючої там римо-католицької парафії.

    Ну, само собою, що той поляк після того є в мене в друзях в Мордокнизі.

    Так от, кілька днів тому він мені написав, що 3 липня приїжджає до Львова. Має намір відвідати одне село Кам"янка-Бузького району з метою віднайти там могилу своєї прабабці, могили інших можливих родичів, а також, можливо, знайти родичів, які там проживають.

    Я йому написав, що міг би також до Львова приїхати, аби з ним зустрітися. На що семінарист таки зрадів, що буде мене мати в якості тлумача, бо сам він не дуже впевнений в своєму рівні володіння українською чи російською мовами.

    Він також повідомив, що приїжджає не сам, а з товаришем і приїжджають вони автомобілем.

    Дякуючи існуванню ресурсу Гугл-мепс, я досить конкретно призначив зустріч на Галицькому перехресті об 11год 4 липня.

    Таки пару хвилин по визначеному часі я був в обумовленому місці, де, буквально за 2-3 хв. зустрівся з панством-семінаристами, які були в чорних підрясниках і мали досить поважний вигляд)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Не гаючи часу, ми всілися в Фольксваген-Гольф2 і рушили по Київській трасі. Через парканадцять кілометрів поляки висловили своє здивування хорошим станом доріг в Україні (до Львова вони доїхали з митниці Краковець, а звідти дорога до Львова теж файна).

    Я їх трохи розчарував, сказавши, що траса Київ-Чоп є таки досить файною, але, як з неї звернемо, то дорога буде суттєво гірша))) Так і сталося))) 10км від траси до потрібного села розвіяли їхнє захоплення від стану українських доріг)))

    Той мій товариш вже кілька разів бував в Україні в своїх релігійних справах, а от інший семінарист (якраз він був за кермом) в Україні був вперше.

    В селі ми на вулиці зустріли якусь старшу пані, яку ми запитали, чи є ще в селі жителі з прізвищем (назвали ми конкретне прізвище). Виявилося, що є і пані нам чітко вказала, де ми таких людей можемо знайти.

    Під"їхали ми до вказаного нам будинку, де дійсно знайшли старшого пана з таким прізвищем. Там же проживає і його дочка, в якої вже інше прізвище. Таки ті люди дійсно зраділи, що віднайшлися їх родичі з Польщі, вони добре пам"ятали ще рідну тітку мого знайомого-семінариста, яка років 30 тому часто до них приїжджала в часи, коли поляки до нас возили свій крам, а в нас закуплялися нашим крамом.

    Коротше кажучи, радості було без меж, та пані телефон з рук не випускала, бо всім-всім родичам повідомляла про приїзд родини з Польщі.

    Ще виявилося, що син тої пані тещ семінарист, лиш УАПЦ.

    Спочатку ми з"їздили на сільський цвинтар, де полякові показали могилу його прабабці та інших родичів. Відвідали місцеву церкву, в якій якраз проводиться ремонт і всередині все заставлене риштуванням.

    Потім був, звичайно ж, невеличкий обід в сільській хаті, після чого господиня сіла з нами в авто, бо обов"язково хотіла нас ще звозити до своєї сестри, яка живе в одному з сіл біля Буська.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Поки ми їхали з села до траси, щось в салоні запищало. То німецька машина просигналізувала, що в системі охолодження рідина перегрілася. Виявилося, що в них в авто ще вчора перестав працювати вентилятор біля радіатора. І, якщо на трасі на швидкості то й дуже потрібно, то на сільських дорогах робота вентилятора таки конче потрібна.

    Поки ми стояли з відкритим капотом, водій пробував доливати антифриз, біля нас зупинився якийсь ДЕУ-Ланос, звідки вийшов пан років 30-35. Він подумав, що то стоїть якийсь його знайомий ксьондз. І сам той пан виявився греко-католицьким ксьондзом. Він залив таки антифриз в систему, дав водієві кілька порад, а також повідомив, де ми можемо знайти автосервіс перед Буськом. До автосервісу ми доїхали без проблем, майстер повідомив, що "полетів" запобіжник, але він такого не має. Майстер дав клемму, з допомогою якої можна вручну вмикати-вимикати вентилятор, ні копійки за то всьо не взяв.

    Ми таки доїхали до тої родини біля Буська, де нас знов чекав накритий стіл.

    В результаті того всього відновилися контакти між польською і українською гілками однієї родини))) І в одному селі і в іншому (а в тому другому хата така досить велика) їм пропонувати ночівлю, але в них вже був проплачений готель, та й Львів вони хотіли оглянути.

    Ті поляки приїхали до Львова в п"ятницю зранку, то тоді ж ввечері вже й балет в оперному відвідали.

    Після того всього вернулися до Львова, та й я собі маршрутков поїхав домів.

    Потім по мапі побачив, що в тім другім селі я був в безпосередній близькості від річки Полтвао_О Але жодних запахів (таких, як то є ві Львові в районі Північного автовокзалу) я там не чув. Видно, таки вона за Львовом собі незле очищається.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. OksanaSmile

    OksanaSmile New Member

    Ми їдемо на квест в Олеський замок...там проводять як дорослі так і дитячі квести!!! а ще можна потрапити на лицарські бої:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)