Подорож до Європи

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем Enceladus, 6 гру 2016.

 1. Enceladus

  Enceladus New Member

  Доброго дня!
  В наступному році планує зробити велику подорож, крізь всю Європу, на велосипеді. Це дуже давня мрія і з фізичної точки зору це не проблема. Але зараз активно досліджую правовий аспект і постає велика кількість питань. По-перше, як отримати візу, якщо візовий режим не скасують, адже я не планую зупинятись в готелях та звертатись до турфірм? По-друге це власне правила дорожнього руху. Зміг знайти матеріали лише про Німетяину, стосовно цієї теми. І якщо вірити тим матеріалам, що я дослідив, то пересування на цьому транспорті в Німетчині досить складне, варто зробити один необережний рух і можна отримати величезний штраф. Цікавить як інформація про інші країни ЄС, так і взагалі будь-який досвід тих хто зіштовхнувся з цією проблемою. По-третє, які є правила для перетнення кордону на велосипеді чи можна взагалі?
  Якщо хтось хоче поділитися будь-якою інформацією, яку не зазначив у своїх запатиннях, проте вона близька до теми, тільки за.
  Буду вдячним за ваші відповіді)
   
 2. manur

  manur Well-Known Member

  Можна без проблем там, де є піші переходи. На кордоні з Польщею це Шегині і Угринів.

  Абсолютно не залежите від тих черг, де стоять автомобілі.
   
 3. Enceladus

  Enceladus New Member

  Був досвід?
   
 4. manur

  manur Well-Known Member

  Особисто я з велосипедом не переходив. Я переходив просто пішки. Але, поряд зі мною були і люди з велосипедами. В принципі, різниці нема, чи ти просто пішки, чи з велосипедом.
   
 5. tea man

  tea man 茶人

  Вони це зробили: 1 і 2
  Почитайте велофоруми різних міст, думаю що такі люди не поодинокі.
   
а де твій аватар? :)