Піти з орбіти впливу Росії

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем ugra, 12 кві 2007.

  1. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    То хто ж тоді з них лишиться на форумі? Половина контужених вже в бані.:cry:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ета іх ізик такой.
    Пахожий на тот,на каторам абщяюцца істінниє укрАінци.

    ---------- Додано в 21:59 ---------- Попередній допис був написаний в 21:52 ----------

    Мы долго стояли в очереди к российскому КПП на переезде в Грузию, примерно часа 3. К слову сказать грузинскую границу проскочили за всего лишь за сколько минут. Одна только пересменка на российской границе длилась более часа.

    Моими собеседниками были украинцы из Донецка, которые ехали в Грузию заниматься рафтингом. Поговорили с ними откровенно. Вроде все как "братья", но не братья вовсе. Сейчас передам отрывки нашей беседы.


    - Мы желаем России и россиянам только хорошего, но не хотим жить с вами вместе. У вас сплошаная азиатчина: азиатский менталитет, азиатские порядки, азиатская власть, азиатский призвол, азиатское все. Вы даже настолько породнились с азиатскими племенами, что стали похожими на тюркские народности. Приезжайте к нам в Украину и посмотрите, как выглядят настоящие славяне без примеси татарвы.

    - У вас в России уже все атрибуты ханской власти: не сменяемый верxовный xан Мамай, ханские нукеры, ханское беззаконие, ханский произвол, ханское рабство. Но главное, вы, россияне, сами имеете рабский менталитет. Вон у нас народ взялся за вилы и пошел громить ментов, которые оборзели в каком-то селе. У нас даже весь народ встал в Майдановую революцию, когда Янук нагло присвоил себе себе победу. Мы даже в фантастическом фильме не можем себе представить, что бы россияне массово встали против своего верxовного Хана.

    - ВЫ, Россия и россияне, лучшее доказательство того, что от вас нужно бежать как от огня. Ваш Путин строит новый СССР. Но что это означает для Украины? Миллионы таджиков и тонны таджикских наркотиков; массовая бесконтрольная эмиграция всякого отребья, миллионы мусульман в христианских городах, кавказские банды. ГОСПОДИ ПОМИЛУЙ НАС И УБЕРЕГИ ОТ ЭТОГО !!! (Крестятся). Ну что еще нас ждет в объятиях России?

    - Мы сейчас уже час ждем пока сменятся пограничники. У нас, в Украине, нет никаких пересменок. Приходит новый пограничник и сменяет другого. У вас же в России власть всегда срала на свой народ. Что значит "народ" в России? Это обслуживающий власть бесправный персонал, у которого нет никаких прав, с которым можно делать все что захочешь. Что такое "Власть" у вас в России? Это татаро-монгольский вариант неограниченной власти верховного Хана с его ханским окружением, которым можно делать все. Так вы , россияне, хотите чтоб Украина тоже жила такими же порядками? Но мы этого не хотим! И пусть мы сейчас еще далеки от Европы, но мы хотя бы знаем, куда двигаться, в какую сторону. И точно не в вашу российскую сторону.

    - В России есть какой-то миф, что якобы в Украине вас, россиян, называют "Братьями". Мы вас уверяем, НЕТ ТАКОГО. В Лучшем случае вас, россиян, у нас в Восточной Украине называют "Северные соседи". Но уж точно никакими не "братьями". А уже начиная чуть поодаль вас, россиян, называют "татарами".

    - В отличие от вас (россиян), у нас можно даже телевизор смотреть. У нас ТВ не подконтрольно власти, в отличие от вас. У нас на каналах свободно рвут на части президента Янука и безбоязненно насмехаются над ним. Вы, россияне, можете представить такое ТВ, где бы критиковали Путина и насмехались над ним? У нас в украине свободная пресса, в отличие от вас. У нас вообще полная свобода, а у вас как в тюрьме. Даже драки в Раде, это указывает xотя бы на то, что разные партии и разные точки зрения. А у вас в России все пропрезидентское, без малейших проявлений оппозиции или какиx-либо дебатов. А зачем вам, россиянам, вообще Дума нужна? И зачем нужны так называемые "выборы"?

    - Посмотрите во что превратились ваши города, осбенно Москва и Питер. Там уже не встретишь нормальные европейские лица. Одни сплшные жители средней азии, кавказцы и татарва. Приежайте к нам в Украину, даже в Киев, одни сплошные белые лица. И настоящие славяне, без примеси татарвы.

    - Xотите, чтоб Украина пошла за Россией? Но это не возможно! Ведь невозможно человекa убедить в том, что российский автомобиль Лада лучше Мерседеса. Этот человек купит что угодно иностранное, но только не Ладу. Так же и украинцы. Они видят во что превратил страну ваш Путин, и поэтому даже не задумываются в своем выборе. Либо продвинутая Европа, либо примитивная ханская Россия с феодальным развитием и порядками. Даже сами русские Украины не хотят сближения с Россией.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Норми суспільного життя. Вилікувати московсько-азійське бидлячество

    Блогери і користувачі поширили такий собі заклик. Він є дуже популярним в темах де йдеться про українську євроінтеграцію:
    "Хочешь в Европу? Не плюй в лифте, не ссы в подъезде, не бросай мусор мимо урны, езди по правилам, уступай место в общественном транспорте, не давай и не бери взяток, не напивайся вдрызг, уважай свою историю и культуру - и ты сам не заметишь, как окажешься в цивилизованном государстве."

    Згоден, але чи можливо цьому всьому навчитися в азійсько-російському культурному просторі, де:
    "Плевать в лифте, ссать в подъезде, бросать мусор мимо урны, ездить не по правилам, не уступать место в общественном транспорте, давать и не брать взятки, напиваться вдрызг, не уважть свою историю и культуру, а еще бить жену, бросать на призволяще детей, ругатьмя матерно, стучать друг на друга!!!" - є нормою. Нормою суспільного життя.

    В українській культурі, до Ордин-московської окупації, було поганим тоном бити дружину і "напиватися в стільку". Багатозначна приказка "б'є значить любить". Це для кого таке народна творчість, для садистів і бидлоти?
    Наше суспільство в великій мірі теж нахапалось цієї битлятини.

    Порівнюючи державу (ми і влада) з людським організмом, візьму на себе сміливість стверджувати, що організм Україна хворий на рак, украй небезпечну, але все ж не завжди смертельну хворобу, пише Тамара Трацевич член НСЖУ, голова ради Центру прав людини «Древо життя» на Радіо Свобода.

    При тому, що в кожному живому організмі, яким є і суспільство, є ракові, а в державі це насамперед корупційні, тобто, ворожі до організму, елементи. Ракове захворювання, як правило, діагностується в організмі з послабленим імунітетом.

    Тож не дивно, що три сотні літ знищення імунітету української нації колективізаціями, геноцидами, голодоморами, «розстріляним відродженням» для України не минули безслідно: ракова, корупційна, пухлина, яка виникла не раптом, і навіть не вчора але на разі швидко прогресує – це наша влада. Побачити, що з нашою владою все негаразд пересічний люд практично не міг не тільки тому, що ні з чим було порівнювати – залізна завіса Холодної війни між тоталітаризмом та демократією, між азіатчиною та цивілізацією не давав можливості не тільки лікуватись, а й навіть поставити діагноз – а і тому, що нова імперія, «где так вольно дышит человек» мала на меті створити новий різновид homo sapiens.

    Homo soveticus – це недооцінюючі свої можливості з заниженою самооцінкою пасивні мешканці замість суб’єктних, здібних і вольових Громадян. Хвороба запущена, час, коли убезпечитись або хоча би вилікуватись, як кажуть, малою кров’ю, упущено, але не незворотньо. Бо, як доводять вчені, генофонд повертається до свого архетипу, починаючи з четвертого покоління. А четверте покоління після голодомору 30-х – ровесники Незалежності України, які і мають відновити державний імунітет.

    В онкології, як і в державотворенні, лікування, особливо на стадіях, коли пропущена можливість легкого, ну, майже легкого, лікування дуже жорстке. При тому досвід і людей, і країн, що процедуру оздоровлення вже пройшли і на разі є здоровими, підтверджує, що лікування, як правило, починається не з видалення злоякісної пухлини, а в державотворенні – революції, які за оперативного втручання мають властивість активізуватись в ослабленому хворобою організмі, а з її знешкодження, некротизації. В іншому випадку організм відповідає такими метастазами, які ми могли спостерігати на прикладі наслідків жовтневого перевороту.

    Як у медицині, так і в державній політиці, жорстке лікування є вже майже безальтернативним. В онкології хіміотерапія покликана не тільки припинити активність пухлини, яка є згустком, концентрацією клітин, наших, власних клітин, що, переважно за нашого потурання, перетворились на смертоносні, і не тільки для організму, який вони з’їдають, а і для них самих, бо життя поза власного організму вони мати не можуть апріорі. Так і корумповані можновладці, що ведуть свою країну до краху, не мають політичної перспективи в успішних країнах, де вони на разі мають маєтки, відпочивають, лікуються, навчають дітей.

    І якщо в онкології організм до оперативного видалення некротизованої пухлини готується за допомогою хіміотерапії, то в суспільстві цю роль має виконувати насамперед воля суспільства до змін своїми силами, без розрахунку на домінуючу, вирішальну, зовнішню допомогу. Бо підтримка організму живильними розчинами, глюкозою, наприклад, призводить до зворотного ефекту: зміцнюється не організм, а пухлина, яка прискорює кончину організму, на якому паразитує.

    А тепер дозволю собі нотацію: аби одужати, треба, насамперед, сприйняти діагноз, не впасти у відчай, і бути готовими вистояти у нерівній боротьбі, виборюючи своє право на життя, а не очікуючи, що хтось це зробить за нас і без нас, і, головне, не забуваючи бути пильними, бо ракові клітини в будь-якому організмі завжди присутні і завжди готові до чергового бою.

    Тож, витратьте, куме, сили, аби бути живим і здоровим!
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Шурави

    Шурави Well-Known Member

    Я уже и забыл про этот форум, да вот на почту письмо пришло.
    Зашёл, почитал, увы. ничего за эти годы не изменилось.
    Пановэ, меньше слов, больше дела. Ходите идти из зоны влияния России, так идите. А то пока нам за вас это делать приходится.
    Рад вам сооющить некоторые наши шаги:
    Построен и приступил к производству завод вертолётных двигателей в Санкт-Петербурге (Шувалово).
    Запущен в серию транспортный самолёт Ил-76МД-90А.
    Только чем теперь будет заниматься "Мотор-Сич" и проект Ан-70 по сути похоронен, но это уже не проблемы России.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви то кому говорите?

    Скажіть це Путіну, витріть йому смарклі, бо він не може без України. Скажіть своєму президенту, хай не пісяє в штани і залишить Україну в спокої.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Шурави

    Шурави Well-Known Member

    Вас ложно информировали. Писяют в штаны пока ваши руководители. России собственно давно наплевать на ваши поползновения.
    А поеп, просвещайтесь:

    http://www.youtube.com/watch?v=Sgob8lAhMY8
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ну?
    і нафіга він тягне Україну в тайожний союз? блін... пердун старий... про цвинтар хай думає, а не про Україну в ТС!

    ---------- Додано в 20:17 ---------- Попередній допис був написаний в 20:15 ----------

    та ну... Україна Росію десь тягне? Покажіть хто Росію з України десь закликає в якісь союзи. Робіть собі що хочете і не пхайте носа не свої справи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. taksist

    taksist Well-Known Member

    а глаз'єву нагороду з формулюванням ЗА ПОВЕРНЕННЯ УКРАЇНИ европа дала чи росія?
    а азербайджану фінансові преференції за невизнання геноцид голодомором хто давав, европа чи росія?
    а про нахабні вказівки де нам краще і з ким европа чи росія розказувала і розказує?

    ви взагалі в темі чи так, полялякать вийшли?
    чи ви живете тільки російським телебаченням, яке коли росія щось серйозне програє то щоб росіяни не засмучувалися знімають вручeння приза саме росії?
    і ви маєте нахабство з такими засраними мізками з апломбом як у коня імператора вказувати нам копитом що так а що не так?
    та ви почвара, реально.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Так самокритично, так иронично, тепло и интеллигентно можно разговаривать лишь с зеркалом.Это - глубоко личное. Претензий и быть не может))

    Прально,
    серега-очкарик ? )

    ---------- Додано в 21:27 ---------- Попередній допис був написаний в 21:12 ----------

    Что же касается видеоролика директора "Мотор-Сич" Богуслаева, то...несколько моментов , непростительных для его уровня.
    1) Высказываться осудительно о том, что выезжают квалифицированные кадры - это значить обвинять страну, не нашедшую им применения. Не так ли ? Или лучше пусть торгуют на рынке ??...(как и происходит, к зольшому сожалению).
    2) Надо признать, что - или украинское авиастроение - вчерашний день и так к этому и относиться. Или же...
    спросить у РФ(без надежды на ответ - впрочем) : какого лешего вели все разговоры о совместном производстве авиатехники(АН-148 и т.д) ???

    .....Можно говорить и далее, но и на эти вопросы бы ответить не мешало. А коли ответов нет, то и - ...к Украине вопросов тоже не должно быть. " Вольному воля. Спасённому рай."

    ---------- Додано в 21:35 ---------- Попередній допис був написаний в 21:27 ----------

    Что всё сказанное выше означает ? Только лишь, что беспочвенные надежды никого в Украине уже не "греют".Было бы лучше, чтобы в с е это поняли уж. Но и критической массы - достаточно.
     
а де твій аватар? :)