Підвищення імунітету: актуальна проблема

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Mavpysuk, 4 гру 2010.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Хто би міг подумати.

    А на свининку і батон нормально налягаєте?
     
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    їздив пару років тому на заробітки... робота в полі по 11 годин щодня...
    сусід виявився діабетиком, інсулінозалежним...
    так він розказував, що щоденна фізична робота на свіжому повітрі трохи за**бує, але колотися став забувати... і нічо, самопочуття покращується
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    По якій причині цікаво.
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я підвищую імунітет за своєю методикою.
    Побільше царапання і ран на тілі, щоб до ерідемії оргагізм виробляв антитіла для боротьби з різними збудниками недуги.
    От і зараз.... руки і ноги у царапинах і обмазий зеленкою, щоби інфекція завчасно не залізла (
    Ото вже років з десять проводжу профілактику восени. І давно не знаю захворювання на грип та інші інфекції. )
     
  5. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    оригінально :scratch_one-s_head:
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дешево і практично))
    Восени то виходить само собою, коли збираю шипшину та глід, а зараз багато будівництва було.. Ну як, будівництво?
    З того, що маю. Заготовляю будматеріал в ліску - стовбури да паркану і теплички, та паростки для загати. Сусіди мої багато заробляють, але рабиці не можуть купити, щоб кури не дерли мого города. Одного разу хтів потруїти їх, але не можу, щоб шкодити. Тому зробив загату від курей... нехай Бог з ними розбирається, а я буду спокійний.
    [​IMG]
    Тепличку зробив . Другу. З вікон старих. Раз впав. Ото були рани! Аж зрадів)
    [​IMG]

    А то двері розскладні зробив
    [​IMG]

    А то борону потягав) під музику "Валькірії"
    [​IMG]
    Колись давно зійшовся з колишньою вдруге.... син хворів безпробудно, допоки я не почав його ганяти по роботах, щоб дерся і царапався, а не берегли його, як мати... не дай Бог впаде(
    Перестав хворіти...
     
    Останнє редагування: 12 кві 2020
    • Подобається Подобається x 1
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    рух, фізична робота :download: на свіжому повітрі = циркуляція крові, тренування легенів :good:
    подряпини... то таке... мені здається

    а мені шкода рубати лісосмугу, а городити треба, бо корови чужі пасуться... зайці, лисиці стежки топчуть... люди...
    хочу загородитися шипшиною, вона колюча і посухостійка, росте до 2 метрів сама, а як поливати - до 5 метрів висотою :facepalm:
    ніхто не пролізе...
    ще начебто для загорожі рекомендують барбарис, треба буде спробувати :scratch_one-s_head:
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Прикольно купляти топінамбур в порошках))
    Я його споживаю у суміші з чесноком і щавлем. Іноді додаю варене яйце, бо піст все ж таки...
    Ото назбирав на вечерю...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    і в мене багато топінамбуру... дуже цікава рослина... до 4 метрів росте,
    їсти ще не навчився )

    а як ви його їсте - на терку?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мабуть якось гризти в природньому вигляді. Щоб наносити подряпин побільше на голову і розвивався імунітет.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я почав його розмножувати в 2017 році і зараз маю десь сотку землі під нього. Добре, що його не треба перекопувати і витрачати сил на його розведення, особливо в час посухи та тяжкого часу для інших культур.
    В інтернеті мало про його приготування.
    В останній час просто тру на терку як на салат, іноді піджарюю як картоплю, але додаю більше перцю і приприв. Головне, мабуть, вимочити почищений топінамбур, щоб не віддавало землею.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Колись в армії нас годували відавареною сушеною картоплею.... а якщо її приправити смальцем, спеціями, то можна їісти із задоволеннням, а просто на воді - то марнування продукту.
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Методика спеціального призначення для екстремальних бійців.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я в себе нарешті вроді загнав топінамбур в рамки )
    З десяток років з ним воював

    Великі бульби натерти на грубій терці, часник, майонез, зелень, сік лимона, сіль/перець
    Трошки витримати, підмаринувати

    :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    непогано, треба в записник переписати. В мене, правда топінамбура зараз нема, але завести не важко.
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Воювали - то не могли вивести?
    Якось давно це просто зрбив.
    Треба літом, десь в липні, заломити всі пагони. Він сам зщезне(
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Десь в 90-х дорога родина весною принесла нам на новобудову кілька відер бульбів /чи бульб? чи бульбєй?)/ топінамбуру.
    На ті часи то була трохи ще диковинна рослина, а площа велика, то ми їх всі висадили. Але не подумали - а нахіба стільки?)))
    Зародив добре, трохи викопали, а решту восени плугом і боронами розтягнули дрібні паростки і бульби по всьому городі :suicide:
    То було щось з чимось )
    Кожного літа ми ламали ті пагони, а вони рік за роком вискакують де завгодно.

    Короче, минулого року на городі його вже майже не було. Восени я в куті саду перекопав ділянку, файно удобрив, закопав по периметру на глибину пів-метра куски шиферу і там восени посадив той топінамбур. Побачу, чи йому там сподобається;
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Barbara S

    Barbara S Member

    А той топінамбур багаторічний?

    Я підвищую імунітет купанням, зарядкою, багато водички і заморожую і свіженьку п'ю обліпиху
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Як бульба.
     
  20. shelev

    shelev Well-Known Member

    Оце ви за три роки придумали лише два варіанти споживання культури, що вирощуєте?
    Невже на стільки безнадійно не смачний?
     
а де твій аватар? :)