Підкинуті монетки

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем rusyarusya, 11 бер 2017.

  1. rusyarusya

    rusyarusya New Member

    Дівчата привіт!
    Може хтось з мене посміється, але маю якусь параною просто :sad::girl_mad:о_О
    Була в гостях у мами, коли йшла додому то заглянула у пошту, там були якісь рекламки. Коли відчинила поштову скриньку то випала монета, мені це здалося дивним я б сказала навіть дуже дивним..... але не піднімала, шпурнула ногою і пішла далі. Вечері пішли з чоловіком в гості до знайомих, коли виходили від них я відчинила загальні двері в коридорі і начебто з замка щось випало. В під'їзді було темно та й я підняла бо подумала що це щось від замка відвалилось але це була монета!!! я в шоці, куди не сунусь там монети, мене це починає лякати. Можливо я себе накручую що це щось не добре роблять але питання чому?! Може це домушніки таким чином якось провіряють чи часто вдома хтось є. Хтось з таким стикався, чи дійсно я себе накручую??? :girl_cray:о_О
     
  2. tea man

    tea man 茶人

    Подібно на те. Почитайте тут.
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А я на городі гусяче яйце знайшов (ну або іншого великого птаха) все б нічого, але до найближчої гуски мінімум кілометр...:scratch_one-s_head:
    А ше минулого року біля копички сіна хтось підкинув пляшку з під вина, пачку від піци шкарпетки і труси о_О...
     
    • Смішно Смішно x 2
  4. tea man

    tea man 茶人

  5. rusyarusya

    rusyarusya New Member

  6. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Это и правда очень похоже на методы проверки домушниками на посещаемость квартиры/дома, но единственное что как то странно, это то что одна была у вас дома ( в почтовом ящике) а вторая то гостях, как то больше похоже на совпадение. Но будьте все же повнимательней. обращайте внимание на всякие рисунки и надпись на двери и.т.д.
     
а де твій аватар? :)