Перлини маленьких філософів

Тема у розділі 'Кімната сміху', створена користувачем Игорь, 7 бер 2010.

 1. Игорь

  Игорь Well-Known Member

  Около донi закрылся большой продовольственный магазин из сети С.А.М. и теперь в том же помещении открылся такой же большой продовольственный магазин из сети "СоседДушка". Дочка объясняет моему внуку (3г.7м): " Теперь там не С.А.М., а " СоседДушка", а торгует тем же самым." Внук задумался, а потом радостно: " Превратился! " Немного подумав: " Колпаком накрыли!" Дочка смеётся: " Да! Крибле! Крабле! Бум!" Внук молчал молчал, а потом пытливо так: " А тем же самым торгует. Почему?"
   
  Останнє редагування: 7 бер 2010
  • Подобається Подобається x 19
 2. О, як я люблю цих малих філософів!
  а оце від мого філософа (теж десь у роки 3-4): гостюємо на селі. Вийшов з-за хвіртки та на дорогу. йде сусідка: Ой, зійди з дороги, бо буде п'яний їхати, та й зіб'є.
  А він їй: а чого це п'яний буде їхати? сьогодні ж не неділя, весілля нема
   
  • Подобається Подобається x 17
 3. nirvanka

  nirvanka просто фотограф

   
  • Подобається Подобається x 7
 4. Игорь

  Игорь Well-Known Member

  Сыну было около пятнадцати лет (1996 г.) мы ехали в машине, я его, не помню за что, отчитывал. Он вдруг сказал: " Ты завидуешь, что я молодой" и выдал ( дословно): " Нельзя же завидывать дереву, что оно растёт".
   
  • Подобається Подобається x 18
 5. Salata

  Salata Well-Known Member

  Глядя на воздушную акробатку, крутящуюся на "петле" без страховки:
  "По-моему, она слишком много себе позволяет" 9 лет.
   
  • Подобається Подобається x 21
 6. Фрезія

  Фрезія Well-Known Member

  Добре що в тебе є я. Ти зі мною почуваєш себе великою, бо я - маленька.. А якби ти була б одна.. то відчувала б себе маленькою перед великим світом, який нападає на тебе.. А так ти вже не така маленька.
  (Фрезія-молодша, 10 років)
  *
  - .. ти ж дівчинка, маєш бути охайною.
  - А якщо буду неохайною, то одразу стану хлопчиком чи що?
  (7 років)
  *
  Новорічна вистава. Принц мандрує кудись у тридев'яте царство, по дорозі зустрічає бідну дівчину, зав'язується розмова..
  - Поженяться. - авторитетно шепоче мені на вухо 6-річний знавець казкового жанру.
  :)
   
  • Подобається Подобається x 22
 7. Игорь

  Игорь Well-Known Member

  Внук ходит на занятия в областной Центр детского и юношеского творчества имени В.П.Поляничко. Ему ещё не было трёх лет ( где-то 2г.9 м.). Преподаватель говорит детям, а теперь Вы все курочки бегаете, клюёте зёрнышки. Все бегают в круге, а внук отошёл ко мне, стоит спокойно около, поглядывая на остальных. Преподаватель: "А сейчас вышла лиса". Все разбегаются к родителям. " Коля, а ты почему не играешь". Внук спокойно и с достоинством: " Коля - Орёл".
   
  • Подобається Подобається x 17
 8. olya_d

  olya_d Well-Known Member

  Колись ніби десь писала вже..Але пишу і тут :)
  4 рочки.
  Бавимося з малим, він колобок, я - всі решта. Дійшла черга до лисички, кажу:
  - Колобок, я тебе з"їм!
  Малий: Не їж, мене, бо я тобі біду зроблю. Питаю: Яку біду (бо щось не по сценарію)
  Малий заявляє: В животику накакаю!
  ----------------------------------------------------------
  Розвиваємо логіку, дивимося малюнок, де миші несуть кота, щоб з"їсти. Треба відповісти, чи правильно, чи ні, і як має бути.
  Малий розказує: неправильно, бо мишки їдять сир, а котики - подушечки. Я не зрозуміла, які подушечки, малий заявляє: Віскас!
  ---------------------------------------------------------
  Часто знайомі дістають малого, чи хоче він сестричку. Одна тьотя довго йому розказувала, що зі сестричкою можна дуже добре бавитися. В кінці монологу перепитує: ну що, хочеш сестричку, щоб бавитися разом? Малий: Не хочу, я маю ровер!
  ------------------------------------------------
  4,5 рочки
  Недавно сказав, що вже хоче сестричку. І додав: Але треба шукати лікарню, де сестрички народжуються, щоб не попали в таку, де народжуються братики.

  Вчора в садочку прийшла чиясь мама з дуже маленькою дитиною (десь рік). Андрійко подивився і заявив: якийсь малючок, певно тільки що народився.
   
  • Подобається Подобається x 24
 9. Було малому років 7 тоді. дивимось якісь міжнародні змагання по валейболу, грають росіяни з кимось. Обговорюєм, хто за кого вболіває (а росіяни, зараза, файно грають :) ) Ну, а я вболіваю проти росіян. Малий запитує чому, а я кажу "росіяни колись дуже багато поганого зробили до України" Задумався мій малий, а за кка хвилин каже: "Мам, але ж це не ті росіяни грають"
  і тоді я зрозуміла - він краща людина, ніж я :)
   
  • Подобається Подобається x 21
 10. Игорь

  Игорь Well-Known Member

  Внук запитав: - Дедушка, а почему жука "пожарника" , "солдатиком" называют? - Не знаю почему. - А почему ты не знаешь "почему"? Пусть привыкает, что и дедушка, к сожалению, не совершенен.
   
  • Подобається Подобається x 14
 11. victorys

  victorys позитивчик :)

  Мені мама розказувала, що я колись з садочку прийшла і розказую: "..до нас сьогодні в садочок священник приходив і казав, що слава на мені!" Мама каже, що не міг він такого говорити, а я далі впевнено кажу, що він всіх діток святив, але казав, що слава тільки на мені! Після довгого сперечання все таки виявилось, що я мала на увазі :))) Священник казав "слава на віки", а я чула, що він каже "слава на Вікі" (мене Віка звати) ;)
   
  • Подобається Подобається x 16
 12. DIDIO

  DIDIO Well-Known Member

  Сусідська онука моєї матері - 3 роки, зосереджено їсть тістечко. Заварне. З кремом. Надкусить шматочок - крем збоку вилізе, вона злиже, і знов шматочок кусає... Кажу їй - "ти неправильно їсиш, ось дай покажу, як треба - дай вкусити!" - Вона дві секунди дивиться на мене боком і з підозрою, а потім запихує в рота зразу все! Миттєво з"їдає і навмисно "наївним" і "лагідним" голосом каже мені - "Та шо там його було кусати?"...

  ---------------------------------------

  Приїхав колись до мене знайомий. Малий мій підійшов до нього і запитав - "дядя, а як вас звати?" - Той сміється і каже своє прізвище - "Сандуляк". Малий надувся і каже йому сердито - "Ти сам дуляк!"

  ---------------------------------------

  Дружина щось принесла з магазину і викладає на столі, щоб покласти в холодильник. Менший, 2 роки йому було, показує пальцем на яскравий пакунок майонезу - "со це?". Вона відповідає "учительським голосом" - "Це - майонез!". Він, роблячи навмисно розчарований вигляд, але заздрісним голосом: "Аааа, твайонез..."
   
  • Подобається Подобається x 16
 13. nirvanka

  nirvanka просто фотограф

  До DIDIO,
   
  • Подобається Подобається x 2
 14. Игорь

  Игорь Well-Known Member

  Вчера в садочку с внуком (3г.8м.). Сижу в раскладном кресле, греюсь на солнце. Внук подошел и говорит: " Дедушка, давай слазим на крышу". Я в таком расслабленном состоянии, что во-первых, ничего не охота делать, а потом, там, все равно не безопасно, надо следить за малим, а я не в том состоянии ( разомлел), поэтому говорю:" Коля, ночью шел дождь, можно поскользнуться и упасть" . Внук задумчиво: " Можно упасть?", а потом, подумав немного, радостно (нашел выход): "Дедушка, а ты поймай меня". Да, конечно, это наша святая обязанность - не дасть упасть, вовремя поймать. Дай Бог, чтобы это всегда получалось.
   
  • Подобається Подобається x 13
 15. Було мені років 5. У бабусі була кішка, яка ніколи не нявкала. Щось там мурчала, але чомусь не нявкала. Їдемо ми в машині, бабуся везе кішку до ветеринара. Чи вона перелякалася, чи що, але раптом як нявкне! Я здивовано дивлюся на бабусю і питаю: "Це ти?" о_О
   
  • Подобається Подобається x 14
 16. DIDIO

  DIDIO Well-Known Member

  Прочитав твій допис своїй дружині, яка щось там робила на кухні. :))) Реакція була така:

  -"Ой, бідненька киця! Спитай, чи немає її фотографії?" :haha: :haha: :haha:
   
  • Подобається Подобається x 10
 17. Salata

  Salata Well-Known Member

  Медленно прихожу в себя рано утром, стоя возле фильтра - "кувшина" (вроде как жду когда наберется вода). :)

  Проникновенный юный голос из-за плеча: "Есть две вещи, на которые можно смотреть вечно..." :haha:)) /все еще 9 лет/
   
  • Подобається Подобається x 12
 18. Игорь

  Игорь Well-Known Member

  Внук (3г.8м.) спросил, - ачто делает сыщик. Объясняю, что сыщик ловит бандитов. -А кто такие бандиты? - Бандиты - это те, кто ворует, грабит, хулиганит. Жена добавляет, - бандиты - это преступники. Внук подумал и немного грустно заканчивает: "Они всё разбрасывают... и всё неправильно делают."
   
  • Подобається Подобається x 6
 19. Picasso

  Picasso Німий фільозоф :)

  Були вчора в компанії, і розказали друзі (сімейна пара)
  Малому 5 років. Ситуація. Зайшли в магазин. Купа народу. Малий почав нити щоб мама щось купила з жувачок. Мама навідріз, що не купить. Син почав рюмсати, тато не витримав і каже:
  -Та куплю, куплю
  Малий до мами:
  -А ти мене сварити не будеш?
  -Не буду
  -А в унітаз головою пхати?
  Німа сцена. Люди осудливо зглядаються. Тато почеронів, маму не меньше в фарбу кинуло. Підходжу малого, каже мій друг, і питаю:
  -А де ти таке взяв, щоб в унітаз головою пхали?
  -А бачив по телевізору,- каже малий
   
  • Подобається Подобається x 17
 20. ADMIRAL

  ADMIRAL Well-Known Member

  Одна молодая семья (папа, мама, дочка 6 лет) отправилась за подарком в магазин для своей подруги тети Вали. Тетя Валя была на 9 месяце и уже лежала в роддоме. Дочка активно участвовала в выборе подарка и ее, разумеется, заинтересовали подробности. На обратном пути домой происходит следующий диалог.
  Дочка:
  - А у тети Вали будет ребенок?
  Мама:
  - Да.
  Дочка:
  - А где он сейчас у нее?
  Мама:
  - Ну... В животике.
  Далее следует длинная пауза. И уже у самого дома дочка говорит:
  - Мама, вот ты говорила, что если сосать грязные пальцы, то в животе заведутся глисты! А что же надо сосать, чтобы завести детей?!
  Папа останавливает машину, бросает руль и выпадает из машины
   
  • Подобається Подобається x 8
а де твій аватар? :)