Перегони світла і темряви. Фентезі

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем Коммунарец, 22 лют 2018.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Романтична подорож -6. Фінал.

    Часу не вистачало, якби я пішов пішки ще 3 км. Тому вирішив їхати на бусі Клевань - Рівне майже до самого
    Тунеля коханння!
    Чув не раз, але щось гадав, що десь таке чудо під Житомиром, бо напрямок на Клевань та Луцьк мені мало відомий.
    Одже, потихеньку проїхавши залізничний, доїхав до початку маршруту до тунелю.
    [​IMG]
    Під компасом захований тунель) до нього хвилин 20 йти пішки від привітання на трасі.
    [​IMG]
    По лісу приємно пройтися
    [​IMG]
    Тут важко не попасти до тунелю)
    [​IMG]

    [​IMG]
    Зеленка... Треба просунути туди голову і викликати дракона на смертний бій!
    [​IMG]
    Тунель аж до Оржева тягнеться, то десь 6 км. Мені хватило 150 метрів, щоб здати донорську норму крові комарам. За таке повинні давати по 200 гр червоного вина...) То всі
    сюди б прибігли)
    А ще чув, що хотіли брати гроші за вхід... Типу Бендера за перегляд П'ятигорського провалля, бо він ще більше провалюється.
    Вхід до тунелю безкоштовний!
    Стрічки різнокольорові зав'язують по кущах)
    [​IMG]

    [​IMG]


    [​IMG]
    На останок хотів зайти до одноіменного готелю (схоже колишня військова частина, бо ще бокси танкові стоять), щоб попоїсти щось смачненького на згадку,
    [​IMG]
    але обійшовся самим крутим морозивом)
    [​IMG]

    [​IMG]
    І це ще не кінець!
     
    Останнє редагування: 16 чер 2019
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Романтична подорож -7. Післямова

    По коліях до 300 метрів вийшов на залізничний де і сів на електричку 16.46.

    [​IMG]Спекотно було, але весело)
    [​IMG]

    [​IMG]
    Цілий ансамбль...
    Як стало тихо, почав думати про майбутні подорожі.
    В пригоді стали рекламні щити по рівненщині. З 45-ти перлин вже зібрав дзвінок 16. Ну майже... На Білому озері не був, а на Нобелі був і в музей бурштину сходжу. Може. Потім....)

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    І південна частина рівненщини
    [​IMG]
    Ще багато залишилося.
    Як відкрив двері додому, загавкав пес мій. Хоч хтось на мене чекає. Може його із собою брати?
     
    Останнє редагування: 16 чер 2019
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Угілецька тополя - 1
    Відчуваю себе юним пластуном, який збирає зкачки за якісь дійства. Тож, під номером 39 із 45 перлин рівненщини і 17 по рахунку буде угілецька тополя. Найбільш близька до мене територіально. Тому взнавши такий пробіл у пізнанні навколишніх пам'яток і прикрас вирішив при нагоді потрапити до тієї тополі.
    Оптимально було б доїхати до Бугрина, звідти пішки, провести екскурсію і дочекавшися маршрутки дістатися свого обійстя. Так і зробив.
    Ледве не уїхав до Новоставців, алед допоміг вчасно. Ага, той айфон добре облегшив подорож, а то, як йшов минулого літа по атласу на папері з масштабом 1 см =15км.( Жах... Але надія була тільки на небо і на себе.
    [​IMG]
    Бугрин
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Частина бутової дороги на Угільці
    [​IMG]
    Але я був в обновці і не так трясло і кидало, як потім в ПАЗіку))
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 21 чер 2019
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Угілецька тополя - 2
    Добре йти, більше побачиш, почуєш, відчуєш...
    Угільці
    [​IMG]
    Липа цвіте
    [​IMG]
    Горинь під селом Башине
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Угілецька тополя - 3
    Ну, ось здається і тополя... При великому стовбурі має бути і крона висока, як то кажуть, що столові гори в південній Америці ( тепуї) - то залишки величних дерев, які давно хтось зрізав, а пеньки закам'яніли, наче базальтові виходи, але схожі на древесну серцевину.
    [​IMG]
    Вирахували, що висота тих дерев мала бути до 4-5 км.
    А ще вежа диявола в США, є відео одного чудака, який розкриває цю історію про дерева.
    [​IMG]
    Наша тополя виявилася поменше.
    Потім я виміряв її висоту. Приблизно.
    [​IMG]
    Ще ближче...
    [​IMG]
    Півтораметровий "метр" повісив для наглядності)
    [​IMG]
    Ще її називають бугринська...
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Угілецька тополя - 4

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    Щільність кавуна вже вираховув, тепер виміряємо висоту дерева, звісно, без приладів та мотузок.
    Маємо ручку довжиною 0,12 м без 2см на тримання руками,
    Довжина руки до очей 0,7 м,
    Відстань до тополі, як перекрилося ручкою, 150 м.

    [​IMG]

    [​IMG]
    Маємо співвідношення
    0,12 : 0,7 = Х : 150,7
    (0,12 * 150,7) / 0,7= 25,83 м
    На стенді пишуть, що висота тополі 27 м.
    Сперечатися не буду, і так добре.

    [​IMG]

    Перекус
    [​IMG]
    А далі були Угільці, міст через Горинь, Башине і кінець.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Кінець.
    П.С. А значок?
    [​IMG]
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не перлина, але бурштин - 1

    Гарна погода, гарний настрій... Чом би не піти до музею. Нема чого чекати, бо зовсім мало часу...
    [​IMG]

    Ти, то єслі что, заході...

    [​IMG]
    По вулиці Петлюри зайдемо до Петлюри.
    [​IMG]

    [​IMG]
    По вулиці Мазепи зайдемо до Мазепи
    [​IMG]
    Навпроти - чорнобильцям памятка.
    [​IMG]
    Поряд з ляльковим Театром музей бурштину
    [​IMG]
    Ляльковий театр
    [​IMG]
    Загалом так:
    [​IMG]
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не перлина, але бурштин - 2

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    Найбільший шматок бурштину в музеї - звісно, вже оброблений
    [​IMG]
    Картина "Георгій" в лівому нижньому куті
    [​IMG]

    [​IMG]
    Мене камінці якось не цікавлять. Байдужий до них і дивно, що люди так чомусь цінять. Нехай вже щось цінне і практичне збирають, а то щоб вісило на стіні і пилюку збирало. Але можна було вже давно навчити людей обробці бурштина і продавати вже завершений продукт, а не сировину...
    Зацікавила картина з бурштину "Георгій победоносець". Сама тема святого така туманна, що можливо ніхто і скаже, як той святий вбив змія. Чи то рятуючи царевну, чи образно "церква перемогла язицниство".
    Той образ є на гербах Москви і РФ.
    [​IMG]
    Я зараз вивчаю наступну точку мандрівки і герб там такий...
    [​IMG]
    Треба ж... На рівненщині...
    Тож, маємо дві бідненьки кімнати музею(
    [​IMG]
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не перлина, але бурштин - 3

    В сусідній кімнаті музей Уласа Самчука.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Народився в Дермані у 1905, помер в Торонто у 1987. Більшість видатних українців розпорошені по світу, визнані іншими народами, а ми так само продаємося і зраджуємо один одного.... Хоча ми не одні такі. Тут, як кажуть, у сусіда все краще(
    Міг отримати нобелевську, але мав проживати на території країни, про яку писав, про голодомор, революції та війни в житті українців
    Вчора лущив гарбузки і почав читати газету.
    [​IMG]
    Вибачайте за замурзану газету(
    Але ще в 2012 році рівнянин винайшов пристрій знищення ураганів і кінці в воду.... ЄС мабуть викупив і заховав. А скільки біди вже наробили ті урагани в Україні?
    А могли і не наробити... Кому потрібна слава, якщо від неї ніякого проку чи приносить біди людям, на кшталт отруйних газів чи ядерної зброї, або того, що ощасливило би людей, але поховано бізнесом чи заколотниками? Мабуть при нинішніх людських владах це не відбудеться. Заздрість, жадоба і злоба людства не дадуть нічого і нікому просто так. Тільки для себе і ще раз для себе. Щоб шанували і заздрили успішності(.
    [​IMG] Памятник Уласу біля драмтеатру.
     
    Останнє редагування: 27 чер 2019
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не перлина, але бурштин - 4

    Поряд з Уласом Самчукос виставили креативні книги майстрині Олена Медведєвої.
    [​IMG]
    Тут її чотири вишиті Євангелії
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    Хоча на ручну роботу не схоже, але труд прикладений. І куди тільуи не витрачають свій час?
    Багато вишито книжок Тараса Шевченка.
    [​IMG]
    Книжки з бісеру
    [​IMG]
    Книжки з соломи та інших матеріалів
    [​IMG]
    [​IMG]
    І на останок трішки відпочинку), бо пошуки розгадок таємниць світу ще будуть тривати, а попоїсти треба.
    [​IMG]
    Маємо 18-й значок.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 27 чер 2019
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Романтична подорож -8. Любов назавжди!
    Порошенко в «Тоннеле любви» признался в чувствах своей жене
    20 Червня, 13:31[​IMG]
    Петр и Марина Порошенко
    Политик порадовал общественность новыми фото
    Петр Порошенко продолжает постить милые фото со своей женой Мариной. Накануне парламентских выборов Петр Алексеевич стал еще более признаваться в чувствах своей любимой.

    На днях семья Порошенко посетили «Тоннель любви» в Ровно, где сделали несколько милых фото.

    [​IMG]

     
    Останнє редагування: 27 чер 2019
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тайні гурі - 1

    Так не хотілося вставати зранку, що два рази знову падав у ліжко... Все ж нагрів води, та облившись, зібрався у похід.
    Шлях мав привести в тайні гури. То наче таке місце, куди втікали та переховувалися в ущелинах горбів при завалах дерев від татар околищні люди, кажучи «Ідем від лиха в тайни гури». Може скоро прийдеться знову втікати кудись, хоча небагато залишиться місць, куди б не пролізло всевидяче око(.
    Тож, доїхав майже до кінця Колоденки і там пішки до гур.
    [​IMG]
    Здивований, що Колоденка - доволі велике село і декілька церков, та благоустрій задовільний, а я гадав, що то хутір біля кладовища, далі якого я не ходив і не їздив у тому напрямку.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Справа відкривається цементний завод Здолбунова
    [​IMG]
    Дорога йде вгору
    [​IMG]
    Здолбунів відкривається як на долоні
    [​IMG]
    Гарна дорога.
    [​IMG]
    На самокатах запросто доїхати і назад. То добре, але менше стало таємного(
     
    Останнє редагування: 29 чер 2019
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тайні гури - 2

    Тільки-но побачив садиби Порозове, як мені запропонували під"їхати. Звісно, не на шикарній чи модельній машині, а на простому ВАЗі, що ледь ноги всунув), хоча вистачає тих дорогих машин на дорозі... Але, як то сказано, вони вже мають свою втіху, то нехай тішаться( а бідні і співчуваючі отримають царство Божіє)
    Таким чином, решту шляху до Тайкур доїхав з подякою до шофера, хоча і три км із шести, але приємно,
    [​IMG]
    Я зміню хід подій і почну з кінця мандрівки, щоб виглядало пов' язано, а не так, як я блукав)
    Нас зустрічає брама на в'їзді
    [​IMG] .

    [​IMG]
    Ось ця геральдіка цікава, про яку я згадував в музеї. Дехто пише, що то Юрій змієборець. Скільки ж тих, борців?
    Навпроти церква. Інфу про неї тв геральдику прочитайте тут.
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    Дитячий садок здається...
    [​IMG]
    Школа
    [​IMG]
    Пам"ятник
    [​IMG]
    Зупинка
    [​IMG]
    І саме цінне було в кінці. Інформація про памятки . От ще б мапу , щоб знайти на місцевості дещо з переліку.
    [​IMG]
    П.С. після походу заснув до вечора, тому не писав продовження.
     
    Останнє редагування: 30 чер 2019
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тайні гури - 3
    Мабуть, найбільш масовим видовищем є костьол святого Лаврентія, або те, що залищилося від теї розкоші.
    [​IMG]
    [​IMG]

    До руїн замку не добрався, бо все заросло так, що треба спецодяг і провідника). Потім здалеку бачив щось таке з цегли, що піднімалося над лісом.
    Закінчу тут з костьолом, хоча багато в інеті є мандрівників, що ними до кожної цеглини знято-перезнято на фото. Тому так, що креативно виглядає) З того, що можливо ще вичевити)
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тайні гури - 4

    Справа від костьола гора замкова, заросла кленами, липою та сосною. Посередині стежка вгору.
    Щось схоже на дзвінницю з трьома дзвониками.
    [​IMG]
    Зарості заважають побачити щось зверху.
    [​IMG]
    Вище, на маківці гори, побачив памятник, але навколо все заросло. Пішов вище у пошуках проходу.
    [​IMG]

    Десь далі кладовище польське, братські могили військовополонених радянських... Але то вже наступному мандрівнику задача виявити і нанести на мапу.
    На горі тиша. Крім пташиного переспіву нічого не чути. Повітря фантастичне...
    [​IMG]

    [​IMG]
    Ой, куди без сміття? Хоч бачив об'яви, що їздить сміттєвоз... Але ми так звикли. У нас теж на охоронній зоні викидають сміття.
    [​IMG]
    До речі, бачили, як чисто на зупинці в Тайкурах облаштовано? Мабуть тому, що тут всі свої, бо не на трасах великих.
    От, проїзджав по київській трасі, а на всіх зупинках змієборці понаписували гасла проти антихриста.
    [​IMG]
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тайні гури - 5

    Ось ми і зайшли з тилу до вартового)
    [​IMG]
    Навіть не кліпнув
    [​IMG]
    [​IMG]
    Броня 1
    [​IMG]
    Броня 2. Пробита...
    [​IMG]
    Не Карпати, але красиво...
    [​IMG]
    Соснина.
    [​IMG]
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тайні гури - 6

    Збирати значки за відвідування перлин рівненщини - не головне. Просто з планом веселіше і цілеспрямовано виходить.
    Взагалі то ця гра "на власні очі" була в минулому році . Всього 32 пункти. A я зняв карту на 45 . Охо-хо-хо....
    [​IMG]
    Вже маю 19 значків.
    Так я сидів в Мацуро і думу гадав... Що найближчі памятки вже обійшов, а головне залишилося за 80 км і більше, та ще й мабуть в важкодоступних місцях. Треба міняти тактику.
    Тобто, приймати нові засоби переміщення, щоб зменшити витрати і зберегти час на дослідження. Є варіанти придбання ровера, самоката, щоб хоч згори пришвидшити свій шлях. Колись був у мене ровер, але комусь він заважав занадто і продали. А в юнацтві батько прислав гроші на з півночі на ровера, то хто тільки на нього не полював - тому його ховали де могли, поки ми були в Комунарську чи на півночі. Все одно викрали, бо ніби гроші на нього давали. Одним словом, епопея жадоби і брехні людської( А мій друг умудрився обманути бабу і поміняти камери з ніпелем на золотникові. (
    Можна варіант прокату, але залог 5000 грн чи документ... Колись мені на літо брали "Орленок" то виганяв з нього все мастило і соки) і треба було відпрацьовувати 10 карбованців на місяць, а не так, щоб стояв.
    Розглядаю вариант безкоштовної екскурсії від депутата якогось. Але по програмі підтримки пенсіонерів. Дали два телефона.
    По одному відправили на перший, а там сказали що невірний номер, а по третьому не знають, чи можна не пенсіонерам з дітиною... Тупиковий варіант, але хтось дуже має з того дуже безкоштовний навар)
    Сказав, що не буду голосувати за нього, якщо не виправиться в найближчий час(
    [​IMG]
    Авіація, річкоплавство теж розглядаються, поки чекав на замовлення.
    [​IMG]
    Але гірчиця завжди залишається і риба без хліба не того... Тому бац!!!
    [​IMG]
    Рисову горілку хочу покуштувати, але ніде немає))
    І морозиво...
    [​IMG]
    19-й
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 1 лип 2019
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дубенська історія - 1

    Тільки-но погрозив у попередньому дописі, що не буду голосувати, то через годину вже мені дозволили поїхати. Хіба що Хомко та Муляренко не дзвонили)) та я в принципі і не сумнівався, що так буде... Ну майже, якщо честно)
    Якщо думати про щось дуже- дуже вперто, то бажання матеріалізуються. Як хороші, так і погані. Тільки мало хто може відокремити одне від іншого, тому на небі краще знають, що кому потрібно, якщо хтось невпевненний у собі і взагалі.
    Отже, виїзд зранку на двоповерховому красені, звісно що не першої молодості)
    [​IMG]
    Влаштувався на другому поверсі.
    [​IMG]
    Вперше їду на такому цивілізованому бусі. Зверху так все дивно виглядає...
    [​IMG]
    Так дивно... Дорога зовсім не відчулася, наче сів і вже вставати треба. Не те, що на богданах чи пазіках( кожний метр дороги в печінці сидить(
    Нічого не планував, як провести день, само пішло, як треба.
    Ось вже і стіни дубенського замку)
    [​IMG]
    Цитадель...
    [​IMG]

    Брама
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 3 лип 2019
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дубенська історія - 2

    Хоч екскурсоводи і лякають, що замок має три гектари і багато є чого подивитися, але ж три гектари буряка то значно більше і довше)
    Що то три гектари? 100м х 300м...
    Аккерманська фортеця має 9 га....
    Так що не дуже там є де розвернутися і щоб захистити простий люд, бо в казематах їм не місце, біля скринь з золотом і їжи.
    [​IMG]
    [​IMG]
    То стільки їв один там якийсь начальник, потім не зміг випити бочку медовухи і помер від жадоби.
    [​IMG]
    Зброярня
    [​IMG]
    Кажуть, що є ще два поверхи вниз, але чи то не розкопали, чи то на реставрації.
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дубенська історія - 3

    Гм... Тут, як бачимо, увесь перелік того, що пропонують побачити, разом з тим, що там є .
    [​IMG]
    План замку
    [​IMG]
    Колись було багато, бо фортеця жодного разу не здавалася. Але вся разруха відбувалася після того, як фортеці вже не відігравали свою роль як неприступних оплотів панів та князей. Кому потрібно сидіти там під час маневровий війн і руйнівної зброї?
    Так і дубенський замок. Палили вже його у 19 - 20 сторіччах, добивали красоту при СРСР, але завдяки військовій частині у замку щось залишилося.
    Фонтан старий
    [​IMG]
    Палац Любомирських
    [​IMG]
    Замок має статус державного музею, і кошти не виділяються на його утримання, на відміну від національних. Ющенко таке зробив( Наче бізнесмени хотіли тут зробити розважальну зону, а це якось не в'язалося з національним спадком.
    Виживають за рахунок туристів. Молодці. Мають те, що мають.
     
    Останнє редагування: 4 лип 2019
а де твій аватар? :)