пепсі проти коки

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Letunka, 3 бер 2012.

  1. Оля

    Оля Старожилка форуму

    І одне, і інше є отравою, але добре відмиває туалети. :)Моя сестра то постійно практикує.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Kenara

    Kenara Member

    Пепсі звичайно смачніше, але я намагаюся не те ні інше не вживати. Чув також про те, як знімає ржу та різний наліт)
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Колись давно під час п"янки розмовляв з німецьким промоутером харчових продуктів. Він скаржився, що погано йде товар, який рекламувався "Цюклі замість цукру!" Я посянив, що для слов"ян слово "цюклі" асоціюється з чимось слизьким типу шмарклі, соплі, "сцикливе". "Мюслі" теж ріже слух. Мало хто з українців знає слово "мушлі", але особисто я мушлів вважаю кулінарною гидотою.
    Потім переключилися на назви напоїв.
    Пояснили, що "кока кола" - це свого часу був символ чогось крутого "за залізною завісою".
    "Не ходите, дети в шолу,пейте, дети, кока-колу"...
    А слово "пепсі" асоціюється з хворобами шлунку і ліками - пептин, пепсін, диспепсія". Хоча совєти свого часу збудували завод з виробництва пепсі, але кока все одно користується більшою популярністю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Wili

    Wili Well-Known Member

    мені краще пепсі, а загалом їх реклами будуть відповідати дійсності, коли в напої почнуть добавляти або коньяк або коку
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Mytos

    Mytos New Member

    Завжди кока-кола. Як на мій смак краще.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    знімають іржу, в чайниках знімають наліт, що там ще? О, миють туалети!!!

    Такий брєд... хтось пробував... нє, ну туалет можна мити чим завгодно - дєло хозяйствєнноє...

    але я б хотів подивитися як воно іржу знімає, чи камінь... хто покаже? А то все цьотка миє, брат, сват... ну спробуйте то зробити колою...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Миху, зробіть експеримент самі. Я робила. Як в суботу треба мити туалет, залийте наперед баночку, чи коли, чи пепсі. І нехай постоїть пару годин, а тоді тільки легенько щіткою пройти - і блиск!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    супер! будем пити, хай і в кишківнику буде порядок і блиск.:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В вас і сестра в Америці? Як ви переїхали всім табором 30 чоловік?
     
  11. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Смотрите по Дискавери "Разрушители Легенд", там есть серия, где они бампер металлический от ржавчины чистили - получилось у них :) .
     
  12. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Я колись в 90-их у Львові на складі кока-коли працював, працівникам вона там пий скільки влізе. На роботу зі своєю мінералкою приходив, колу хіба трошки вип"ю, коли газ з неї випустити.
    Вважаю і одне і друге за сміття. Ну але в Атланті в музей коли сходив ради інтересу.
     
  13. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Ортофосфорная кислота это не просто мусор - это растворитель :) .
     
а де твій аватар? :)