Пенсійна реформа

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Nevermind, 8 лип 2011.

  1. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Зараз 2 ставки ПДФО: 15% для зарплат нижче за 10 мінімальних, та 17%, якщо розмір зарплати перевищую 10 мінімальних.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Мільонер просто не потребує тої нещасної пенсії, що не перевищує середню зарплатню по країні ( Ви з цим погодились, чи не так?)...Навіщо ж йому пенсія в 2000 гривень?!о_О
    А він і буде одержувати значну пенсію, завдяки власній страховці...Я ж не закликаю зрівняти в розмірах зарплатні робітника і директора...До речі, в 2003 році начальник цеху на ДМЗ отримував 30 000 гривень, тоді як робітник - 3000 (і це були тоді дуже непогані гроші)...

    Я виходжу з того, що сплачувати невеличку солідарну пенсію заможним і дуже заможним людям є аморальним, бо держава повинна підтримувати лише тих, хто, пропрацювавши все своє життя, не заробив собі на достойну страховку через мізерну зарплатню...Задумайтесь, ну яку страховку може сплачувати вчитель чи робітник культурного закладу? Невже їхня робота нікому не потрібна? Потрібна. Але суспільство сплачує їм такий мізер, що це виглядає як знущання...

    Всі, хто отримує пристойну зарплатню, повинен сам сплачувати собі страховку на старість...А посилання на те, що всі сплачують пенсійний податок, не витримує критики...Суспільство повинно підтримувати тих, хто через відсутність справедливості в суспільстві, не здатен сплачувати страховку на старість...

    Або треба повністю переглядати принципи оплати праці в країні, щоби не було таких перекосів в розмірах зарплатні... Коли різниця між мінімальними зарплатнями і максивальними досягає десятків разів, якщо не сотень...
    Право повинні мати всі, але отримувати по старості її будуть лише ті, хто її дійсно потребує... Ну навіщо людині 2000 гривень, якщо вона за рахунок процентів з вкладів має набагато більше, або її соціальна страховка забезпечує їй , наприклад, 10 000 гривень в місяць? І це в той час, коли вчителька має пенсію в 900 гривень?
    Тоді не повинно бути такої нерівності в зарплатнях...Ну не можуть всі бути успішними менеджерами чи прокурорами...Хтось повинен бути і вчителькою і прибиральницею... У нас така різниця в зарплатнях, що певна частина пенсіонерів прирікається на животіння, в той час, як багаті люди будуть отримувати до своїх і так чималеньких статків, ще й довісочок, якого якраз і невистачає для вчительки-пенсіонерки для виживання...
    А я їх і не звинувачую...Але, якщо людина багата протягує руку до держави за копійчиною, то це виглядає аморально...Нє?
    Хто кричав, що погано? В мене ніхто і нічого не питав...Справа в тому, що цей єдиний податок в 13% вигідний насамперед для тих, хто має надстатки...А для людини, що отримує 2-3 тисячі зарплатні, то не така вже велика різниця...
    Не згоден...
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А ще чого? Один все життя в носі продовбався, інший пропрацював 15 років, а обом мінімалка?? Дусту!!!! На мій погляд, той, хто не працював взагалі - взагалі не повинен нічого отримувати. А то прям таки ВСІ. Зараз встановлена планка 15 років для мінімалки. От пропорційно вій неї і хай отримують. Пропрацював рік - мінімалка/15 і отримуй.
    Одна справа якшо людина інвалід дитинства, чи отримала травму на виробництві і не встигла пропрацювати 15 років чи ще шось таке... А то прям ВСІМ!!! Болт з крейсера Аврори!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Radzik

    Radzik Особистий консультант

    Мільйонер - це не данність і не константа. Сьогодні мільйонер, завтра вже ні.
    Сьогодні в мене завод і я мільйонер, а завтра до мене прийшли рейдери і в мене пшик... Про такий варіант ви не думали?

    А хто це буде перевіряти? І як ви уявляєте собі цю процедуру?
    Це буде аморально до того часу, поки в нас буде корупція і мільйонери-бандюки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Думав...Мільонер має право на солідарну пенсію у випадку банкрутства і втрати всіх засобів існування, і має право на максимальний розмір солідарної пенсії, згідно до внеску в пенсійний фонд...
    А податкова навіщо!?о_О А перевірка декларації? Як у всьому світі робиться...
    Це буде аморально завжди, бо поважаюча себе людина ( не бандюк) буде стидатись, маючі великі статки, відбирати копійчину в людей, що дійсно потребують соціального захисту...
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Що Ви, як папруга - стидатись, аморально... А в Вашу мудру голову не вскочила думка, що це не державні гроші, а гроші того мільйонера, поважаючої себе людини, бандюка, алкаша, які вони все життя платили до ПФ? Візьміть калькулятор та порахуйте. За сорок то років скільки в ПФ башляти.
    А Вам би, як запеклому комуняці, клятому нацисту чи щирому нацюку, все відібрати та поділити... Тьху на ваші капці...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Я тут якраз розмірковую, як ліберал...Держава повинна підтримувати лише тих, хто справді цього потребує і баста! Всі інші повинні розраховувати лише на зароблені кошти і власну страховку, незважаючі на розмір, сплачених ними, податків...Бо краще згодитись на цивілізовану підтримку потребуючих, ніж подавати милостиню людям, яких суспільство довело до жебракування ( я не маю на увазі професійних жебраків, я маю на увазі тих, розмір зарплат яких просто сміховинний, і якщо держава буде виплачувати солідарну пенсію відносно до їхнього внеску в пенсійний фонд, то вони будут невідворотньо приречені на жебрацтво в старості)...
    А в Вашу мудру голову не приходила думка,що всі кошти, які сплачує фізична особа, як податки, є кревними , заробленими грошами цієї особи? І що з того?:)...Держава - зло, але без держави починається війна всіх проти всіх...Тому і доводиться терпіти деяку несправедливість, а особливо багатіям, бо в іншому випадку є можливість втратити не тільки всі свої гроші, але й життя...Багаті повинні ділитись;)...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Більше того, що моя голова мудра та в неї з завидною регулярністю приходять мудрі думки, періодично поступаючись не просто мудрим, а майже геніальним думкам, якось одна із них таки заставила мене повірити, що податки, які сплачує ФО, є її кревними... :)))
    Але справа ось у чому. Ви, Яремо, дещо плутаєте поняття. Простою мовою за державу ми платимо податки. А в пенсійний фонд ми платимо на старість.
     
  9. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Нехай це буде соціальний податок на старість нужденним;)...Всім іншим - страхуватись:)...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Radzik

    Radzik Особистий консультант

    Це все дуже добре. Але як порахувати скільки хто потребує? Якщо в мільйонера збирали податків на 10 000 грн., а у всіх інших по 1 000 грн., то тоді як? Якщо справедливо, то мільйонер має мати в 10 разів більшу пенсію.
    А якщо почалася криза і вчорашній мільйонер почав заробляти середню зарплату? І що означає "втрати всіх засобів існування"? Це як? Втрата даху над головою?

    На мою думку, ідеї, що ви пропонуєте, мертвонароджене дитя. Втілити їх просто неможливо. Якщо, наприклад, податкова почне перевіряти хто чого скільки має і буде визначати має ця людина право на пенсію чи немає, то буде ще на кілька сот дир і "лазейок" більше в законодавстві. А масштаби зловживань можна собі представити.

    Єдиний можливий (РОБОЧИЙ) варіант як можна зробити так, щоб навть мінімальну пенсію отримували не всі - ЗАСТАВИТИ всіх працюючих робити внески на персональні рахунки і потім вже з цих персональних рахунків отримувати пенсію.
    По безлічі причин ДЕРЖАВА цього зробити наразі НЕ В ЗМОЗІ.
    Приходиться робити це самим без участі держави.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Можна і страхуватись. Точніше не так. Назвемо це страхуванням, але покладемо це на плечі самого громадянина. Ось я наприклад, вихідну допомогу при звільнені в запас поклав на депозит і тепер отримую ренту. Отримувати її я буду до скону, а основне тіло записав ще й на дружину. Так і всі інші. Плати в ПФ якусь суму, як на терміновий банківський рахунок, а у зазначений момент отримуй свою ренту, що наростала за 40 років. Але знаючи наш народ, держава не має ілюзій і заставляє це робити примусово. Відповідно пенсія, це не державна допомога, а прибуток із власних грошей пенсіонера. А з власними грошима ніхто добровільно не розлучиться.
     
  12. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Всі хто заробляє "середню зарплату" повинні сплачувати і страховку на старість...Як і екс-мільонер;)... Втрата "всіх" засобів і означає втрату всіх і неможливість заробити іншою працею через похилий вік;)...Дах над головою, думаю, в нього якійсь буде...
    Це несправедливо, бо держава повинна дбати лише про потребуючих цього...А сплата мільонером більшої суми податків не надає йому за конституцією ніяких особливих привілеїв, бо за нею всі ми рівні в правах;)... І заробляє він, між іншим, користуючись можливостями, які йому надає держава...
    Це я якраз і називав страховкою на старість...Але деяким (вчителям, медсестрам, робітникам культури) на свою мізерну зарплатню неможливо нічого накопичити...От таких держава і повинна забезпечити пенсією, якщо не спромоглася встановити пристойної зарплатні...
    Особисто я не знаю цих причин...Назвіть їх, будь ласка...
    Цікаво, а як з цим вправляються, наприклад, в Штатах?;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Radzik

    Radzik Особистий консультант

    Спочатку Ви говорите "бо держава повинна дбати лише про потребуючих цього", а потім відразу "бо за нею всі ми рівні в правах...". Одне виключає інше...

    Та ну. А іншим держава не надає права... Просто один "паше" все життя, а інші "бамбук курять" і звинувачують перших.

    Ось, наприклад, те, що це ну дууууже непопулярний метод. А в нас всі "власті" завжди були популістами...

    Yarema, чому Ви так не любите багатих людей? Фактично в кожному Вашому реченні мало не відраза до багатих. За все вони повинні платити, вони користуються можливостями, які дає держава і т.д.
    Знаєте, це нагадує совдепію, де розкуркулювали багатих і говорили, що бізнес - це страшенний гріх.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не нагадує, а так воно й є. Це чергове підтвердження однояйцевості націоналізму і большевізму. Два сапога валянок (с)
     
  15. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Нічого не виключає...Або держава встановлює таку зарплатню вчителям, що була б не принизливою для людей, що мають вищу освіту, або бере на себе забезпечення їх в старості...Так і по інших категоріях, де надзвичайно низька оплата праці...
    Брехня! Більше за селянина ніхто не працює, а яку він отримує пенсію? Теж саме і робітники і службовці...
    Саме це я і мав на увазі...
    Я пролетарій і тому не можу вже дуже поважати багатіїв...Але відношусь до них по-різному...Я абсолютно нічого не маю проти тих людей які заробили свої гроші своїм талантом : артистів, митців, винахідників,спортсменів, бізнесменів, що зробили свій бізнес не рекетом і вбивствами, не обкраданням і прихватизацією власного радянського ще підприємства, а за рахунок власних здібностей...Але, на жаль, такі в нашій країні виживають зрідка... Інших зневажаю...
    Ну тоді шведи з німцями взагалі більшовики, бо здирають зі своїх багатіїв не 17% податку на прибуток, а 50% і навіть більше!


    А я ще раз наполягаю, що, якщо багата людина протягує руку до держави за материальною поміччю, то це є аморальним...Держава повинна забезпечити цю людину в випадку втрат нею свого статку, у випадку банкрутства чи якихось форсмажорних обставин...Але не повинна підтримувати тих, хто цього не потребує і прекрасно сам себе забезпечує...Отут саме Ви ведете себе як патерналісти...

    Держава повинна допомагати лише злиденним і точка! Всі інші самі повинні забезпечувати свою старість і думати про це змолоду...

    А ось тут перед робітниками і постане проблема боротьби за зарплатню з роботодавцями, бо кожен буде знати, що він повинен розраховувати на себе, а тому буде боротись за кожну копійчину...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Radzik

    Radzik Особистий консультант

    Чудово, ось ми і дійшли до спільного знаменника, що:

    і

    До речі, я особисто вже так і зробив! І Вам рекомендую...
    Навіть можу порадити, як це можна найбільш надійно і вигідно зробити (працюю з цим)... ;)
     
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Вже чули...
    http://www.youtube.com/watch?v=bxN58bGUO0w
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Radzik

    Radzik Особистий консультант

    Кумедно =)

    Правда, ми вже давним-давно пережили ті часи, коли "гроші заривали"... Та і дураками ми себе не вважаємо...

    А самостійне накопичення на пенсію має ряд переваг. Наприклад, ось деякі:
    1. Ви повністю контролюєте Ваш пенсійний капітал після виходу на пенсію
    2. Ви самостійно визначаєте вік виходу на пенсію або момент відходу від справ
    3. Ви самі визначаєте стратегію накопичень капіталу та ефективність його примноження
    4. Ви самі вирішуєте, яку пенсію хочете отримувати, і робите відповідні відрахування
    5. Ваш особистий пенсійний капітал у будь-яких випадках буде успадкований Вашими близькими

    А вирішувати вже кожному: працювати 35 років, щоб отримати мнімальну пенсію від держави чи думати як змінити ситуацію...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ми можемо написати ще з десяток пунктів, тільки віддайте свої дєнєжки нам, Нам, НАМ!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Radzik

    Radzik Особистий консультант

    не розумію... Ви про що? ;)
     
а де твій аватар? :)