Парасюк

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 18 вер 2014.

  1. NewsBot

    NewsBot Well-Known Member

    Вчора батальйон «Дніпро» затримав ще одного ідейного сепаратиста, пише а своїй сторінці в FaceBook Володимир Парасюк
    [​IMG]

    Читати публікацію повністю на www.pohlyad.com
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Володимир Парасюк
    1 год. ·
    Я не розумію, чому так обурюються Президент, правляча партія і коаліція загалом.

    Ви подивіться на себе.

    Незважаючи на закон, ви приймали незаконні рішення. Ви конопкодавите, коли вам треба і уникаєте голосування, коли це, навпаки, треба людям. Ваш президент нагороджував корупціонерів, хоча вони мали сидіти в тюрмі. Ви, переступивши будь-які моральні принципи, торугували з окупантами. Ви створювали офшори і ділили схеми. Ви покривали генералів, які винні в сотнях і тисячах смертей солдатів.

    Можна так перелічувати і перелічувати, що ви робили і робите, переступивши закон.

    А тепер ви дивуєтесь? Хоча я не розумію чому?

    Напевне, ви подумали, що вам все дозволено. Чи може ви думаєте, що вся країна безкінечно буде грати у вашу імітацію законності?

    Палка має два кінці. Пожинайте плоди і не дивуйтесь.

    До речі, часу в вас дуже мало.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Володимир Парасюк з Миколою Виговським.
    7 хв ·
    В Свято Вознесіння і в День Вишиванки ми вийшли за зміну виборчого законодавства.

    Ми повинні змінити те, що не дає нам розвиватись як цивілізованій нації. Нам потрібні нові і чесні люди в Парламенті.

    Зі мною на фото мій хороший друг Микола Виговський. Він координатор руху «Чесно». Він один з головних ініціаторів того, щоб в Україні були справедливі вибори за прозорими правилами. До речі, ми з одного міста, Новояворівська.
    І закінчили одну школу.

    Я як громадянин України дуже б хотів, щоб такі як Микола були парламентарями.

    [​IMG]
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Приказом Министра внутренних дел Арсена Авакова рядовой спецбатальона милиции "Днепр 1" Владимир Парасюк награжден именным холодным оружием Министра Внутренних Дел за мужество и храбрость проявленные в бою с противником.


    View: https://www.facebook.com/anton.gerashchenko.7/posts/718478064905710
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Депутат Парасюк розповів про свою освіту

    Освіта давалася мені не легко. Доводилося багато працювати і кидати університет. Але все ж таки я зібрав усі сили і закінчив його.
    Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Володимир Парасюк.


    View: https://youtu.be/KVgKVFs10M8
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Володимир Парасюк
    Вчора о 14:10 ·
    Не можу сказати чи буде Антикорупційний суд дієвим, чи ні. Я не пророк, щоб знати як це все впишеться в життя нашої держави. Є звичайно багато ризиків, але є і надія.

    Одне можу гарантувати, що цей суд колись винесе вирок Порошенку і його оточенню. І цей вирок буде простий і обгрунтований - «розкрадання державних коштів у дуже великих розмірах». І покарання буде просте: «тюремне заключення з повною конфіскацією майна».

    Вся ця корупційна свита не розуміє, що все змінилось і вже не буде так як було.

    Ми можемо йти вправо, вліво, ми можемо помалу рухатись вперед, але головне - не повертатись назад.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона



    Та нє, ви таки пророк!!!!
    :))):))):)))

    Нє скромнєйчайтє. Мольфарські задатки наліцо.

    :haha:

    Знаєте в чому совковість нашого народу? Совковість поза іншим полягає в тому, що кожен хотів би, щоб був зараз Сталін. Для чого? А для того, щоб можна було настукати на сусіда.


    Для чого нам антикорупційний суд? Ви думаєте для боротьби з корупцією? Ні !!!! Він потрібен для того, щоб когось конкретно посадити.

    Ну як нема за що, то хоча би за то, що мав неправильну компанію.

    Пофік, що Гриценко розпродував військову техніку, чим послаблював армію, нам тре посадити Порошенка! Ви будете розчаровані, суд не є каральним органом, який бореться з особистостями. Суд є для боротьби з корупцією, як явищем. Так, що для Вас, Ігоре, Антикорупційний суд є вже провалом, гарантую.:)
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, ви знову блудите...

    В цьому дописі нема ні одного мого слова, там повністю цитата поста Парасюка. Так що не старайтеся мені шось там приписати :)))

    А особисто мені той суд по барабану. Хай бариги за нього переживають ;)
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Визнаю, дійсно, то Парасюк. Сорі.

    Просто я звик розуміти так, якщо людина когось цитує, значить вона його в цьому підтримує. Але ви, по-моєму, цитуєте різних і різне, незалежно від того, чи цей вислів вам подобається.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я цитую те, що є в методичці.

    На рахунок моїх власних переконань, то я про них недавно розповів Юркові Нотоцо
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    СБУ не може одночасно займатися і економічними злочинами і запобіганням тероризму. Їй треба дати один напрямок, проти ми розуміємо, що нашій державі СБУ була знищена. ЇЇ перетворили на товариство, яке займається кришуванням і рейдерством, - розповів Володимир Парасюк

    Парасюк вважає, що більшість працівників СБУ займаються власним збагаченням і прикриттям злочинів


    View: https://youtu.be/wPJS0G4Iugg
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Володимир Парасюк

    16 год ·
    Немає держзради, немає корупції, немає бандитизму. А є тільки невеликий епізод у якомусь там відчуженні землі. І це всі претензії, які має прокуратура на чолі з керівником Луценком до такого покидька як Вілкул.

    Але найбільше зло бере за те, що "шоклоданий" дав команду і його підручні раби просто зникли з Парламенту. Порошенко вже давно домовився з регіоналами, а ми далі продовжуємо вірити в його брехливі слова і маніпуляцію.

    Ну нічого, якщо не можемо знайти суддівського молотка для Вілкула, то дерево з міцною гілякою вже давно на нього чекає. І даю гарантію, що воно дочекається.


    View: https://www.facebook.com/volodymyr.parasiuk/videos/1857225587678537/
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Марина Бабич

    6 год ·
    "Ганзюк вбила система яку очолює Порошенко" - депутат Парасюк

    View: https://www.facebook.com/100011037012245/videos/750874691957091/


    зі

    В першій частині ролика Юра ображається на нардепів - тіпа заважають працювати.
    Видно Юра забув анекдот про генпрокурора :)))

    View: https://www.facebook.com/sergonaumovich/videos/862508943928809/
     
    Останнє редагування: 6 лис 2018
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Володимир ПАРАСЮК | Я замість нього


    View: https://youtu.be/5FPU0fqIjsg


    Хто прийде брати інтерв'ю у Парасюка.. Соня Кошніна? Наташа Влащенко? Сергій Іванов? Яніна Соколова?.. Сьогодні дізнаєтесь! 21:00 skrypin.ua «Я замість нього» — програма, в якій політик очікує на інтерв'ю із відомими журналістом, а замість нього приходить інша людина. I цією людиною може опинитися будь-хто. Навіть ти!
     
а де твій аватар? :)