Пакт Молотова-Ріббентропа

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Дальневосточник, 1 жов 2008.

  1. terrible

    terrible Well-Known Member

    ага:cry:... але це не значить, що не можна полистати книжки і щось знайти... розумного, доброго, вічного... про Ліпецк, наприклад. вчора бачив фоту літунів гансівських в ссср в 30-х. як на замовелення!
    але чому шукати? тому що організм з Батьківщини туалетного паперу поставив собі за дурну мету спробувати напружити мене? наівний:)))
     
  2. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Вот нашел в гуголе:
    "...конце двадцатых годов Гудериан служил в военно-транспортном отделе управления сухопутных войск рейхсвера - так тогда именовались бронетанковые части. А все потому, что по Версальскому договору, заключенному после Первой мировой войны, Германия не имела права создавать наступательные войска, в первую очередь танковые. Готовить кадры для них открыто они не могли. Потому договорились с руководством СССР о создании совместных курсов танкистов, где готовили кадры для двух армий, тогда еще не вражеских. Создание такой школы было выгодно и советской армии. Концепция мощных бронетанковых войск тогда еще только зарождалась. Курсанты же «Камы» обучались на передовой для того времени немецкой технике, среди которой были два самых современных танка.

    Эти курсы просуществовали до середины 1933 года. А когда к власти в Германии пришел Гитлер, их немедленно расформировали, оставив «на добрую память» всю немецкую технику, которая затем помогла нашим конструкторам при создании легендарных «тридцатьчетверок» и «КВ». Именно эти курсы стали основой для дальнейшего перепрофилирования Казанского пехотного училища в танковое. ...."

    http://www.kazved.ru/article/23595.aspx
    Так что еще не известно...кто кому чего готовил...:haha:
     
  3. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Вы шо такой злий на меня????о_О
    Я що?Вам в борщь наплювал?????о_О
     
  4. terrible

    terrible Well-Known Member

    я? злий???:haha: нееее... не варто ображатись на нуль:)
    PS це доля просто... вчора фотка, сьогодні...Ханнес Траутлофт, командир JG54 Grünherz людина доволі легендарна в люфтваффе... в його біографії був епізод з кількамісячним перебуванням в 1932 р. в м. Ліпецк в летунській школі;)
    [​IMG]
    якщо цікаво-про цю особу можна детальніше:)

    Ви вірите журналюзі? якихось занюханих казанських ведомостей? :)) жаль Вас! :))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Не-а...не цикаво...
     
  6. terrible

    terrible Well-Known Member

    повністю стаття лежить тут
    http://forum.ottodix.ru//viewtopic.php?t=3063&start=180
    автора особисто не знаю, знаю людей, які високої думки про нього. тому сумніватись не доводиться. він двічі подумає, перш ніж щось напише.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    А Вы верите этим:
    :haha::haha::haha:
     
  8. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    И что?А вот тут на много интересней и подробней...
    http://www.airpages.ru/dc/lipetsk.shtml
     
  9. terrible

    terrible Well-Known Member

    так :) багатьом людям, які відвідують ті форуми.
    не переймайтесь! Ви теж збагачуете мене досвідом, в першу чергу... тепер я знаю, що меж для людської тупості не існує:)))


    і що, малиш? ;)

    книжка, з якої взято інфу-рідкісне лайно:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Gron

    Gron тафгай

    Сперічатися саме з вами, не бачу сенсу.
    Це нецікаво.
    Бо коли, замість того щоб почитати змістовну літературу, чи архіви, наводять висмикнуті з інету посилання, то виходить не дискусія, а дешевий базар, за який, по умовам вашого сприйнятя інетспілкування, ще й відповідати не потрібно.

    PS Знайшов, заради вас, ось це http://militera.lib.ru/research/gorlov1/04.html може щось зрозумієте.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Salata

    Salata Well-Known Member

    Читатель_Обкома,
    да тут самая загвоздка :) сотрудничество с Веймарской республикой было до прихода к власти в Германии демократически избранного лидера.
     
  12. Gron

    Gron тафгай

    Еге ж, а комінтерн цьому факту, ніяк не посприяв.
    Офіцери рейхсвера, бозбулися всього, та з чистої сторінки кинулися служити у вермахті.Це я про співпрацю з нквд мовчу, та досвід про канцтаборі, та побудову гестапо, враховуючі все "краще".
    Взагалі, потім почалося друга співпраця, архіви ще чекають на нас.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. terrible

    terrible Well-Known Member

    загвоздка? угу... і відразу стали ворогами??? ну так почитайте хоча б газети 30-х років.
    а втім... Гудеріан же після навчання в ссср... не повернувся в Німеччину, а емігрував до Мексики... от в цьому і загвоздка, правда, дівчинко?

    PS Ви, я бачу, дуже розумна;), так? тож як такий факт... в Німеччині існував спеціальний державний фонд для націй, які не мали власної державності. Коновалець впродовж 20-х років отримував певні суми для ОУН. тк само і гетьман Скоропадський. потім німці, певно, вирішили розібратись з тим бардаком, що творився навколо фонду і урізали допомогу ОУН, збільшивши відповідно гетьману. а коли прийшов до влади отой... демократично вибраний лідер... то взагалі відмовив в допомозі ОУН. а скоро і закрив фонд.
    от в цьому і загвоздка ;)
    прошу. що скажете?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Salata

    Salata Well-Known Member

    Какому факту? Сотрудничества? Разрыва?

    А куда им было деваться от народного избранника? Зачем?

    Напомните, где впервые появились концлагеря и кто их строил, не англичане ли для буров? В Австро-Венгрии не было "досвиду"?

    М. Сейчас дойдет до того, что в СССР немцев научили вилками пользоваться.

    terrible, Вы что сказать-то хотели?
     
  15. terrible

    terrible Well-Known Member

    казочка:)
    концтабір-всього-навсього
    і зовсім не те, що уявляє собі Ваш розпалений мозок :)
    ще пригадайте, як австрійці травили мирних сербських жителів газом :))

    :)) не повірете, так!


    прокоментуйте, шановна пані;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Salata

    Salata Well-Known Member

    terrible, ваше определение "концтабору" как-то указывает на то, что "досвід про канцтаборі" немцы получили в СССР? По вашей ссылке они этот досвид переняли, прочитав?

    Каким боком немецкий державный фонд, спонсировавший ОУН (точно), подтверждает/опровергает свертывание программы обучения немецких военных в СССР?
    И, думаю, там достаточно проспонсировали, если учесть в каком году (44-м) кое-кто жил в Берлине. Откуда марки взял? Дрова помогал рубить зажиточной немецкой семье?
     
    Останнє редагування: 21 жов 2009
    • Подобається Подобається x 1
  17. terrible

    terrible Well-Known Member

    я про Вашу таки казочку про концтабори Австро-Угорщини... тільки дивуюсь Вашій наївності:)


    :haha::haha:АААААААААААААААААААААААААААА держіть мене семеро!!!!ОЙОЙОЙ:haha:
    ссупер! УПА ОУНівське-в 20-х роках активно партизанила не тільки на Західній Україні, але і в Подмосковье, і серед донецьких териконів)))
    і барал гроші в гансюків:good:

    :haha::haha:ойййй... неее... не думайте! у Вас це не виходить аж ніяк!:)))
    ой, наржався... спасибі. але-сорі-у вічний ігнор. за патологічне нерозуміння власної некомпетентності... і не бажання виправитись. а за амбіції, не підкріплені знаннями-потрібно бити, краще - ногами.

    PS отже... дякую за хвилини сміху. поясню. аналогія є. в дописі салати проглядає ясний натяк на те-мовляв, ссср співпрацював лише з Веймарською республікою... я відповів тим же-ОУН мала звязки лише з Веймарською республікою, а з приходом до влади вождя-відносини закінчились. всі ми знаємо-що це не так. і ОУН контактувала з нацистами. і ссср з ними ж.
    хау. я все сказав. )))
    надобраніч.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Salata

    Salata Well-Known Member

    Я Вам одну вещь скажу, только Вы не обижайтесь. Какого цвета грибы Вы обычно едите?

    Вы:
    Т.е. на момент 1930г., когда Бандера вступил в ОУН и увлекся идеями Коновальца, фонд еще существовал. Поэтому можно допустить хотя бы одну версию, на какие средства Бандера жил в Берлине в 1944.

    Причем тут Подмосковье и пр. - ?

    И, кстати, свертывание программы финансирования ОУН никак не связано с программой обучения Германией собственной армии. Ну если не вспоминать де Голля... (ну просто там у де Голля было тоже про военных)

    Да ладно. Массовости хватало как с бурами, так и в Талергофе/Треблинке. Кстати, и в Польше советских военнопленных в 18-19г.г. странно много концентрировали и мало выживало их как-то. Вот инет Марко Тикка про Финляндию 1918 года сейчас читает. Не поверите, там уже был аналог "троек", только для русских и коммунистов. Странно, да? Как же они все про концлагерь и тройки в СССР узнали?
     
    Останнє редагування: 22 жов 2009
  19. terrible

    terrible Well-Known Member

    мдя... :) глас не мальчіка, но мужа. достойно вельми!

    PS маршируємо в ігнор:) далі говорити ні про що. пані сама не розуміє, яку дурню зморозила.

    PPS перед написанням даного допису було викурено цигарку "Camel". пробачте, але грибочки я не люблю.
    :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. budiak

    budiak Well-Known Member

    Тобто в тридцятих роках Бандера отримує остатній транш того хфонду закопує його десь у в районі руруської волості а після виходу з концтабору розкопує та активно освоює ті срєдства? Я вірно зрозумів логічний ланцюжок? В такому разі я розумію звідки взялося це -
    напевно з власного досвіду.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)