Охоронці Димінського побили мешканця Брюхович за обгін?

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем Deus igrok, 31 сер 2011.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Охоронці Димінського побили мешканця Брюхович за обгін?

    [​IMG]



    Президента ФК «Карпати» Петра Димінського звинувачують у тому, що за його вказівкою охорона нібито побила мешканця селища Брюховичі поблизу Львова, 21-річного Андрія П. за те, що він обігнав на «Жигулях» його кортеж з «Мерседеса» і «Лексуса».


    Про це повідомляє «Сегодня».


    Хлопець зняв побої і поскаржився до Шевченківського райвідділу міліції Львова. За версією Андрія, інцидент стався у ніч на 26 серпня по дорозі в Брюховичі.


    «Кортеж Димінського почав гальмувати перед лежачим поліцейським, а я не встигав, інакше б врізався в дорогі авто. Я об'їхав їх справа (обганяти можна тільки зліва – ред.), І через кілька сотень метрів «Мерс» мене наздогнав і зупинив. Звідти вийшли охоронці Димінського (я впізнав його) і почали лаятися, що я порушую правила, хотіли зняти номерні знаки. А потім стали бити», - цитує постраждалого видання.
    «За його словами, у нього відібрали права і «Жигулі», мовляв, приходь вранці вибачатися, тоді і повернемо. З ранку охоронець магната нібито зажадав у хлопця тисячу гривень в обмін на машину, але коли той написав заяву в міліцію, віддав авто без грошей», - йдеться у публікації.
    http://zaxid.net/home/showSingleNew...hkantsya_bryuhovich_za_obgin&objectId=1234984
    ----------------------

    І шо тепер про нас східняки подумаю (((
     
  2. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    о_О
    Вы там тоже избивали и отнимали?
    Если - ДА, тогда правильно могут подумать.

    Зачем обобщаете?
    Или по Вашему, мы все в ответе за каждого кто живет во Львове?
    Ну, тогда хочу Вас разочаровать, зайдите в суды там и не такого наслушаетесь.
    Стыдно будет по самые уши!;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Forest

    Forest Moderator

    Мабуть цей "ред" не знає, що у нас правосторонній рух і якщо об'їхати авто праворуч то це називатиметься не обгоном а випередженням, що не є заборонено правилами. Навіть навпаки, правила ДР забороняють рухатись у лівому ряді, коли правий вільний або з повільнішою швидкістю ніж авто з правого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так то воно так, але судячи з пригоди, шпіцаків можна отримати за такий маньовр.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    ТРЕБА ВІЛЬНО ПРОДАВАТИ ЗБРОЮ!!!!
    М-да, розійшлися, "хазяєва жизні". Думаю, якби той хлопака з жигля виявився троха нервовим і витягнув би револьвера (хоча би газового) і шмальнув би без розбору і без попередження, то крутелики би більше так не поводилися (а тикий розгорлос "між своїми" скоренько облетів би всю Україну). Як в Америці, ніхто не бикує, яким би крутим не був, бо навіть власник навіть самої убитої "чортопхайки" може мати "маузера" і в нього з головою може бути не все в порядку, а життя-то воно одне...
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Bambook

    Bambook Persona non grata

    то охоронці витягнули б пістолети і потім би ще відмазалися по "самообороні"...
     
  7. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Якщо би той хлоп був з газовим, то так би і було. Але якщо з бойовим, то вони б могли і не встигнути їх витягнути. Нетренованій людині, але яка трохи вміє поводитися зі зброєю, досить 2-3 секунди, щоби стрельнути у 3-х чоловік. (Мені би вистачило і півтори :) )
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У вас напевно дзеркалка...
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Трьохстволка. Одна люфа дивиться прямо, а дві інші в сторони. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Я так понял. что хлопець обгонял по обочине, где нет лежачего поліцейського
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Gustav

    Gustav Well-Known Member

    Дуже схоже, що з Диминського просто хочуть скачати бабло)
     
  12. Bambook

    Bambook Persona non grata

    :haha:
    Це треба, щоб людина взагалі ніколи нічого про Димінського не чула :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Gustav

    Gustav Well-Known Member

    Не тільки чув, але й бачив))
     
  14. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Я не про вас, а про того, хто мріє з Димінського (!) збити якесь бабло ;)
     
  15. Gustav

    Gustav Well-Known Member

    Зараз такі часи, що ніхто не може почуватися захищеним. Навіть Димінський
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Сьогодні два засра...ой) пардон, молоді мешканці сусіднього селе на скутері метрів 400 не давалися мені обігнати, їхали зі швидкістю 30 км по середині дороги.....то я сам копняків надавав....
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Ravin

    Ravin Well-Known Member

     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    на ходу? на швидкості 30 км/год?
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    я до того що пацанюра теж міг обігнати дорослих дядьків по обочені і на бібіп шей дулю скрутити...естЄсіно шо таке нервує ....

    ---------- Додано в 23:07 ---------- Попередній допис був написаний в 23:02 ----------

    Ні звичайно...обігнав...зупинився, вийшов з машини і за допомогою добрих і ласкавих слів і двох підзатильників пояснив що потрібно рухатись як омога ближче до правої сторони проїжджої частини...
     
  20. Forest

    Forest Moderator

    Раніше всі скутеристи їздили без прав. А всі скутеристи в селах - без прав і п'яні. Деякі із останніх дозволяли собі порушувати правила, виляти керуючись своїм вестибулярним апаратом і хамити усьому, що рухається в радіусі 50 метрів по дорозі. Бити їх не поможе, стріляти теж без сенсу. Зупинятися і тратити час - це на любителя. Сваритися, виховувати - ідентично що з деревом. Так от, я колись один раз через відкрите вікно на такого мотопедовода плюнув. Каюся, робив це неправильно і неетично. Але зате дуже ефективно!
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)